APC zasilacz Back-UPS 1400VA
661 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zasilacz APC BACK-UPS 1400 VA posiada automatyczne włączanie UPS po powrocie zasilania sieci miejskiej. Dzięki technologii automatycznych testów urządzenie informuje, o konieczności wymiany. Wyposażony w automatyczną regulację napięcia dostosowuje je do potrzeb zasilanych urządzeń. Idealnie sprawdzi się do długiego podtrzymywania urządzeń do niskim poborze mocy.

APC Back-UPS 950VA FR (BX950U-FR)
529 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zasilacz Back-UPS APC o mocy 950VA jest idealny do ochrony komputera, a tym samym wszystkich ważnych danych.

APC zasilacz akumulatorowy Back-UPS Pro 1500VA Power saving (865W)
1 693 zł 1 580 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zasilacz Back-UPS Pro APC o dużej pojemności 1500 VA jest idealny do ochrony komputera, a tym samym wszystkich ważnych danych. Ten zapasowy zasilacz jest odpowiedni dla domów i małych firm. Do dyspozycji jest automatyczna regulacja napięcia oraz czytelny wyświetlacz LCD.

APC zasilacz awaryjny Back-UPS ES 700VA (405W) Power-Saving
489 zł

APC Back-UPS ES 700VA to poręczny, a przede wszystkim niewielki zasilacz awaryjny, który można łatwo podłączyć pod stół i nie martwić się o przerwy w dostawie prądu, a tym samym potencjalną utratę danych.

APC zasilacz Back-UPS 400VA (240W)
374 zł 369 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zasilacz UPS APC Back-UPS 400 o mocy 240 Wośmioma gniazdami jest przeznaczony do użytku domowego i w małych firmach. Chroni Twoje komputery lub serwery w przypadku awarii zasilania. Dzięki temu nie musisz się martwić o ważne dane, które mógłbyś stracić w przypadku awarii zasilania.

APC Back-UPS 1400VA FR (BX1400U-FR)
708 zł

Zasilacz APC Back-UPS 1400VA FR (BX1400U-FR) posiada automatyczne włączanie UPS po powrocie zasilania sieci miejskiej. Dzięki technologii automatycznych testów urządzenie informuje, o konieczności wymiany. Wyposażony w automatyczną regulację napięcia dostosowuje je do potrzeb zasilanych urządzeń. Idealnie sprawdzi się do długiego podtrzymywania urządzeń do niskim poborze mocy.

APC zasilacz Back-UPS 700VA (BX700UI)
353 zł

Zasilacz APC Back-UPS 700VA wyposażony w automatyczną regulację napięcia, która dostosowuje napięcie do poziomów odpowiednich do podłączonych urządzeń. Posiada system powiadamiania o awarii akumulatora i automatyczny test informujący o braku gotowości do pracy. Idealnie sprawdzi się do długiego podtrzymywania urządzeń do niskim poborze mocy.

APC zasilacz Back-UPS 950VA
484 zł

Zasilacz APC Back-UPS 950VA został wyposażony w automatyczną regulację napięcia, która dostosowuje poziom napięcia do wymagań zasilanych urządzeń. Posiada system automatycznego włączenia po powrocie do zasilania. Dzięki regulowanej czułości na napięcie możliwe jest dostosowanie pracy zasilacza do warunków środowiska zasilania. Idealnie sprawdzi się do długiego podtrzymywania urządzeń do niskim poborze mocy.