Aquaint Ekologiczna woda do czyszczenia 50 ml
32 zł

W 100% ekologiczna woda do mycia od marki AQUAINT o pojemności 50 ml to uniwersalny środek myjący idealny w podróży, po użyciu toalety, przed i po posiłku. Produkt może być stosowany na dowolnej części ciała dla dorosłych i dzieci, od urodzenia.

Aquaint chusteczki nawilżane biodegradowalne Happy Planet 100 % BIO 4x 60 szt.
50 zł 0,83 Zł/szt

Biodegradowalne chusteczki nawilżane Happy Planet Aquaint są delikatne i miękkie dla wrażliwej skóry dzieci, a jednocześnie chronią środowisko. Zawierają 99,9% oczyszczonej wody i ekstrakt z jabłek. Idealnie nadają się nie tylko do zmiany pieluchy Twojego maluszka, ale także do wycierania brudnych rąk i buzi starszym dzieciom.

Aquaint Ekologiczna woda do czyszczenia 500 ml-10%
56 zł 50 zł

W 100% ekologiczna woda do mycia od marki AQUAINT o pojemności 500 ml to uniwersalny środek myjący idealny w podróży, po użyciu toalety, przed i po posiłku. Produkt może być stosowany na dowolnej części ciała dla dorosłych i dzieci, od urodzenia.

Aquaint Happy Planet 100% BIO chusteczki nawilżane 60 szt
25 zł 0,42 Zł/szt

BIO degradowalne chusteczki nawilżane od marki AQUAINT są wykonane z rozpuszczalnych włókien celulozowych, które zostały opracowane jako uniwersalne i nadają się do stosowania od urodzenia dla delikatnej skóry dziecka. Opakowanie zawiera 60 chusteczek bez perfum i alkoholu.