Artelore Ceramiczny słoik na cukier ROCHELLE
82 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Daj się uwieść cukiernicy, która wygląda jak dni naszych babć. Jego delikatna płaskorzeźba sprawi Ci przyjemność przez wiele lat. Zobacz inne dania z kolekcji ROCHELLE.

Artelore Płyta ceramiczna AVIGNON 29,5 x 3
134 zł

Ceramiczny talerz z kremową polewą z kolekcji AVIGNON będzie świetnie wyglądać na świątecznym stole. Średnica talerza wynosi 29,5 cm, wysokość 3,5 cm.

Artelore Klosz czarny L czarny 50 x 50 x 35
800 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czarny abażur do lampy ARTELORE stanie się bardzo dyskretnym, ale znaczącym dodatkiem, przy odpowiednim doborze lampy. Rozmiar 50 × 50 × 35 cm.

Artelore Ceramiczny talerz do zupy AVIGNON 22,5 x 5
84 zł

Ceramiczny talerz do zupy z kremową polewą z kolekcji AVIGNON będzie świetnie wyglądać na świątecznym stole. Średnica talerza wynosi 22,5 cm, wysokość talerza wynosi 5 cm. Sprawdź inne produkty z tej kolekcji, aby znaleźć coś dla siebie.

Artelore Lampa stołowa GAULTIER
1 500 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa stołowa GAULTIER wykonana jest z niklowanego metalu oraz mocnego, solidnego i przezroczystego szkła. Średnica lampy wynosi 15 cm, wysokość 56 cm. Klosz należy zakupić osobno, nie wliczony w cenę lampy

Artelore Lampa stołowa JACOBS 18 x 18 x 72 cm
2 934 zł

Rozjaśnij wieczór elegancką lampą stołową. Gwarantuje to, że Twoja wieczorna praca przy stole lub romantyczny wieczór będzie przyjemniejszy. Konieczne jest kupienie klosza do tej lampy stołowej, nie jest ona wliczona w cenę. Wymiary 18 × 18 × 72 cm, materiał to nikiel i czarna skóra.

Artelore Lampa stołowa JACOBS 18 x 18 x 72 cm
2 934 zł

Rozjaśnij wieczór elegancką lampą stołową. Gwarantuje to, że Twoja wieczorna praca przy stole lub romantyczny wieczór będzie przyjemniejszy. Konieczne jest kupienie klosza do tej lampy stołowej, nie jest ona wliczona w cenę. Wymiary 18 × 18 × 72 cm, materiał to mosiądz i brązowa skóra.

Artelore Stojak na wino HORSE
1 317 zł

Przechowuj swoje wina w oryginalnym stojaku na podkowy na skórzanym stojaku. Będzie stylowym dodatkiem w męskim gabinecie lub salonie.

Artelore Zegar ścienny KAYMER 53 cm
3 861 zł

Oryginalny zegar ścienny z dużymi cyframi rzymskimi będzie nieodłącznym elementem Twojego wnętrza. Wykonany z metalu z antycznym wykończeniem i szkła. Średnica 53 cm, grubość 5 cm.