7 produktów
Astor Nail Polski Szybkie & Shine 8 ml (cień 101 Delicate Morning)

Astor Nail Polski Szybkie & Shine 8 ml

10 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Paznokci polski z wysokim połyskiem i składu zawodowego dostarcza bezbłędne warstwę, która wysycha błyskawicznie, w ciągu zaledwie 45 sekund!.

Partner: Vivantis

ASTOR pomaga kobietom w osiągnięciu idealnego wyglądu, a także radości, stylu i naturalnej elegancji. Nasze produkty to najnowocześniejsze zdobycze kosmetyki, dzięki którym każda z Was może żyć i czuć się pięknie - zawsze wyglądać wspaniale. Nie chcemy narzucać konkretnego stereotypu piękna, chcemy, byście doświadczyły jak pięknie być sobą. Teraz ASTOR chce zaproponować kolejne wskazówki i porady, które mają Wam w tym pomóc. Chcemy wspierać Was w odkrywaniu własnego, indywidualnie postrzeganego piękna. Nasze rady są proste, łatwe do zastosowania i przystosowane do Waszej osobowości oraz stawianych pytań. ASTOR to barwna i stylowa marka kosmetyków kolorowych, zaprojektowana z myślą o Was i wspierająca Was w tworzeniu własnego stylu. Żyj pięknie! Liczy się przyjemność płynąca z poczucia, że jesteśmy piękne i pewne siebie. Liczą się piękne chwile w naszym życiu. Ponad wszystko zaś, liczy się piękno płynące z bycia kobietą, z bycia sobą. Piękno potrzebuje życia i zasługuje na to, by nim żyć! Naszym produktom zaufały również POLICJA, ŻANDARMERIA WOJSKOWA oraz wiele firm z branży OCHRONY.

W swojej ofercie posiadamy alkomaty do wszelkich typów zastosowań. Od wiarygodnych urządzeń osobistych przez analizatory dedykowane dla zakładów pracy- przesiewowe (pozwalające przebadać dużą ilość osób w krótkim czasie) i urządzenia dowodowe (z drukarką oraz możliwością uzyskania świadectwa wzorcowania). Posiadamy również alkomaty stacjonarne przeznaczone do użytkowanie w miejscach publicznych (restauracje, hotele, stacje benzynowe itp.- może być aktywowany płatnie poprzez wrzucenie zdefiniowanej monety).

Szeroka gama produktów pozwala nam dobrać ofertę nawet dla najbardziej wymagających klientów.