AT4 stół do przewijania wiszący EVOLUTION
429 zł

Wiszący przewijak EVOLUTION od marki AT4 oszczędza miejsce w pokoju i zapewnia komfort podczas przewijania dziecka. Stół można złożyć, aby nie zajmował miejsca, gdy go nie używasz. Wykonane z drewna bukowego. Nośność do 11 kg.

AT4 stolik do przewijania, 2 półki ESSENTIEL
339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stolik do przewijania ESSENTIEL od marki AT4 ma dwie półki, na których można umieścić wszystkie niezbędne rzeczy, by mieć je zawsze przy sobie. Mebel jest wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego. Jest wyposażony w praktyczne kółka ułatwiające poruszanie się po pokojach. Kółka są obrotowe i można je zablokować.

AT4 łóżeczko dziecięce EVOLUTION (2w1) 70 × 140 cm
669 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łóżeczko dziecięce od marki AT4 rośnie wraz z Twoim dzieckiem. W przypadku mniejszych dzieci użyj klasycznego łóżeczka, które możesz później przekształcić w łóżko dla starszych dzieci. Wykonane jest z drewna bukowego i pomalowane ekologicznymi lakierami na bazie wody. Korpus można ustawić w dwóch pozycjach.

AT4 kojec dziecięcy Webaby 100x100 cm
619 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kojec dla dzieci o wymiarach 100×100 cm od marki AT4 jest regulowany w 3 pozycjach wysokości, a jego spód jest pokryty materiałem PVC dla łatwiejszej konserwacji. Kojec jest wyposażony w gładkie ścianki działowe, dzięki czemu dziecko może lepiej oglądać świat wokół niego.

AT4 barierka zabezpieczająca 73 - 110 cm ESSENTIEL
239 zł

Wystarczy chwila nieuwagi a Twój maluch może zrobić o jeden krok za dużo. Od upadku po schodach ochroni go barierka zabezpieczająca ESSENTIEL od marki AT4. Barierka jest odpowiednia do zabezpieczenia schodów lub nawet wejścia do pokoju.

AT4 kojec dziecięcy składany 100 × 100 cm z kółkami ESSENTIEL
599 zł

Kojec dziecięcy ESSENTIEL marki AT4 zapewnia bezpieczne miejsce dla malucha, kiedy nie można inaczej zapewnić mu bezpiecznej przestrzeni. Nadaje się do umieszczenia w salonie lub pokoju dziecka, dzięki czemu zawsze możesz mieć na nie oko. Kojec jest odpowiedni już dla małych dzieci dzięki regulacji pozycji podłogi, więc Twoje dziecko będzie miało zapewnioną wygodę na każdym etapie.

AT4 krzesełko dla dzieci Webaby, szary/biały
589 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Krzesełko do jadalni zaprojektowane dla starszych dzieci od 6 miesiąca do 5 lat. Wysokie krzesełko 2w1 to praktyczne krzesło dla starszych dzieci, wyposażone w zdejmowany blat, który można regulować w 3 pozycjach.

AT4 łóżeczko dziecięce ESSENTIEL 60 × 120 cm
439 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łóżko dziecięce ESSENTIEL od marki AT4, zapewni dziecku niezakłócony sen. Wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego. Szkielet łóżka można regulować w trzech pozycjach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie go w miarę wzrostu dziecka. Łóżeczko dziecięce spełnia obowiązujące normy dla produktów dla dzieci poniżej 3 lat. Łóżeczko jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych.

AT4 łóżeczko dziecięce EVOLUTION 60 × 120 cm
629 zł

Łóżeczko dziecięce EVOLUTION od marki AT4 wykonane jest z litego buku. Możesz złożyć łóżeczko, aby w razie potrzeby zajęło mało miejsca. Korpus można regulować w trzech pozycjach, które można dostosować w miarę wzrostu dziecka. Łóżeczko zapewnia dobrej jakości, niezakłócony sen.

AT4 łóżeczko mini 40 × 80 cm ESSENTIEL
339 zł

Dziecięce mini łóżeczko ESSENTIEL od marki AT4 jego ponadczasowy design doskonale wkomponuje się w każdą sypialnię lub pokój dziecięcy. Wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego. Łóżeczko ma wygodne kółka z hamulcem dla łatwiejszego przemieszczania go między pokojami, dzięki czemu możesz zawsze mieć oko na swoje dziecko.

AT4 kojec dziecięcy składany 70 × 100 cm z kółkami ESSENTIEL
489 zł

Kojec dziecięcy ESSENTIEL od marki AT4 jest odpowiedni do umieszczenia go w pokoju dziecka lub salonu tak, aby mieć oko na malucha. Kojec zapewnia dziecku bezpieczną przestrzeń do zabawy, kiedy nie można przy nim być. Kojec jest odpowiedni już dla małych dzieci dzięki regulacji pozycji podłogi, więc Twoje dziecko będzie miało zapewnioną wygodę na każdym etapie.