BABY ONO bambusowy ręcznik z kapturem 100 x 100 cm
79 zł

Ręcznik dziecięcy doskonale wchłania wodę. Wykonany z hipoalergicznego materiału, który jest odpowiedni również dla skóry problematycznej. Właściwości termoregulacyjne zapewniają chłodzenie latem i ogrzewanie w zimie. Bmbusowy ręcznik z kapturem BabyOno 100 × 100 cm posiada haczyk do zawieszenia.

BABY ONO dwustronny kocyk Minky z przytulanką - miętowy
59 zł

Kocyk dziecięcy posiada materiał Minky, który jest bardzo miękki, ciepły i przyjemny. Jest idealny dla noworodków. W zestawie jest rozkoszny króliczek. Dwustronny kocyk minky z przytulanką BabyOno – miętowy jest odpowiedni do wózka i pokoju dziecięcego.

BABY ONO laktator elektroniczny 5 trybów
459 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Laktator z miękkim silikonowym lejkiem, który dopasowuje się do piersi. Tryb cichy zapewnia dyskrecję i umożliwia korzystanie w dowolnym miejscu. Laktator Baby Ono Anatomy jest wykonany z bezpiecznego plastiku i nadaje się do kontaktu z żywnością.

BABY ONO zabawka edukacyjna, pluszowa CUBE - miętowa
59 zł

Nowość

Zabawka edukacyjna, pluszowa CUBE od marki BabyOno została stworzona dla wszystkich najmniejszych fanów sportu. Dzięki tej kostce, Twoje dzieci budują zamiłowanie do sportu od najmłodszych lat. Zabawka z kolekcji TINY YOGA.

BABY ONO zabawka edukacyjna, pluszowa CUBE - różowa
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawka edukacyjna, pluszowa CUBE od marki BabyOno została stworzona dla wszystkich najmniejszych fanów sportu. Dzięki tej kostce, Twoje dzieci budują zamiłowanie do sportu od najmłodszych lat. Zabawka z kolekcji TINY YOGA.

BABY ONO zabawka pluszowa Foka LUCKY
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pluszowa zabawka foka LUCY od marki BabyOno będzie towarzyszyć dziecku od urodzenia. W pierwszych chwilach życia może służyć jako poduszka do karmienia, a z czasem dotrzymywać towarzystwa jako zabawka. Zabawka ma wiele stymulujących tekstur, kształtów i dźwięków, które rozwijają zdolności poznawcze dziecka.

BABY ONO zabawka pluszowa Fox Vincent
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawka pluszowa Fox Vincent od marki BabyOno stanie się bliskim przyjacielem Twojego dziecka. Zabawka ma wiele stymulujących tekstur, kształtów i dźwięków, które rozwijają zdolności poznawcze dziecka. Lisek Vincent będzie towarzyszyć dziecku na każdym kroku. Zabawka jest wykonana w 100% z bezpiecznych materiałów.

BABY ONO zabawka pluszowa Jednorożec LUCKY
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawka pluszowa Jednorożec LUCKY od marki BabyOno stanie się bliskim przyjacielem Twojego dziecka. Zabawka ma wiele stymulujących tekstur, kształtów i dźwięków, które rozwijają zdolności poznawcze dziecka. Jednorożec LUCKY będzie towarzyszyć dziecku na każdym kroku.

BABY ONO spirala pluszowa Bear Suzie
59 zł

Nowość

Pluszowa spirala TONY Bear Suzie marki Baby Ono jest częścią kolekcji SUZIE & TONY, która powstała z myślą o najmłodszych maluchach. Kształt spirali pozwala przymocować uroczą zawieszkę do łóżeczka, fotelika samochodowego, a nawet wózka.

BABY ONO spirala pluszowa Bear Tony
59 zł

Nowość

Pluszowa spirala TONY marki Baby Ono jest częścią kolekcji SUZIE & TONY, która powstała z myślą o najmłodszych maluchach. Kształt spirali pozwala przymocować uroczą zawieszkę do łóżeczka, fotelika samochodowego, a nawet wózka.

BABY ONO wałek edukacyjny 9m+
49 zł

Wałek jest doskonałym narzędziem interaktywnym i edukacyjnym dla dzieci. Pomaga w nauce przekładania przedmiotów z dłoni do dłoni, podnoszenia lub siedzenia. Jest przeznaczony dla dzieci od 9. miesiąca. Wałek edukacyjny BabyOno 9m+ jest wyposażony w grzechotki, które zachęcają do zabawy.

BABY ONO wisząca zabawka pluszowa z melodią Happy Moon
49 zł

Nowość

Wisząca zabawka Happy Moon od marki BabyOno przyciąga uwagę każdego dziecka przyjemną melodią, która uspokaja je i przygotowuje je do snu. Wystarczy pociągnąć gwiazdę, a melodia zacznie grać. Większe dzieci mogą łatwo zrobić to samodzielnie.

BABY ONO zabawka piszcząca Zajączek
29 zł

Nowość

Zabawka piszcząca Zajączek od marki BabyOno stanie się bliskim przyjacielem Twojego dziecka. Zabawka wspiera zdolności poznawcze i zachęca dziecko do odkrywania poprzez zabawę.

BABY ONO zabawka pluszowa Hare Jimmie
39 zł

Nowość

Zabawka pluszowa BabyOno Hare Jimmie to idealna przytulanka – odpowiednia od pierwszych miesięcy życia. Zabawka wykonana jest z miękkich i całkowicie bezpiecznych materiałów, różnych struktur i kolorów, które pomagają rozwijać zmysły dziecka – ruch i umiejętności wizualne.

BABY ONO laktator manualny Anatomy
59 zł

Laktator z ergonomicznym uchwytem, który jest odpowiedni dla osób prawo- i leworęcznych. Tryb cichy zapewnia dyskrecję i umożliwia korzystanie w dowolnym miejscu. Laktator Baby Ono Anatomy jest wykonany z bezpiecznego plastiku i nadaje się do kontaktu z żywnością.