BABY ONO bambusowy ręcznik z kapturem 100 x 100 cm
79 zł 65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ręcznik dziecięcy doskonale wchłania wodę. Wykonany z hipoalergicznego materiału, który jest odpowiedni również dla skóry problematycznej. Właściwości termoregulacyjne zapewniają chłodzenie latem i ogrzewanie w zimie. Bmbusowy ręcznik z kapturem BabyOno 100 × 100 cm posiada haczyk do zawieszenia.

BABY ONO laktator elektroniczny 5 trybów
459 zł 375 zł

Laktator z miękkim silikonowym lejkiem, który dopasowuje się do piersi. Tryb cichy zapewnia dyskrecję i umożliwia korzystanie w dowolnym miejscu. Laktator Baby Ono Anatomy jest wykonany z bezpiecznego plastiku i nadaje się do kontaktu z żywnością.

BABY ONO pieluchy bambusowe 3 szt.
39 zł 29 zł 9,67 Zł/szt

Pieluchy bambusowe marki Baby Ono wykonane są z wyjątkowo cienkiego i miękkiego włókna bambusowego, które jest odnawialnym i ekologicznym surowcem. W paczce znajdziesz łącznie 3 pieluchy materiałowe w oryginalnym designie. Przeznaczone dla dzieci od urodzenia.

BABY ONO podkłady do przewijania 40 x 60 cm, 40 szt.
49 zł

Podkłady do przewijania od marki Baby Ono są świetnym pomocnikiem podczas pielęgnacji dziecka. Poduszki świetnie nadają się do podróżowania, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortem i higieną wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

BABY ONO zabawka piszcząca Koala Jules
29 zł

Zabawka piszcząca Koala Jules od marki BabyOno stanie się bliskim przyjacielem Twojego dziecka. Zabawka wspiera zdolności poznawcze i zachęca dziecko do odkrywania poprzez zabawę.

BABY ONO zabawka pluszowa Foka LUCKY
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pluszowa zabawka foka LUCY od marki BabyOno będzie towarzyszyć dziecku od urodzenia. W pierwszych chwilach życia może służyć jako poduszka do karmienia, a z czasem dotrzymywać towarzystwa jako zabawka. Zabawka ma wiele stymulujących tekstur, kształtów i dźwięków, które rozwijają zdolności poznawcze dziecka.

BABY ONO zabawka pluszowa Fox Vincent
49 zł 30 zł

Zabawka pluszowa Fox Vincent od marki BabyOno stanie się bliskim przyjacielem Twojego dziecka. Zabawka ma wiele stymulujących tekstur, kształtów i dźwięków, które rozwijają zdolności poznawcze dziecka. Lisek Vincent będzie towarzyszyć dziecku na każdym kroku. Zabawka jest wykonana w 100% z bezpiecznych materiałów.

BABY ONO laktator manualny Anatomy
59 zł 53 zł

Laktator z ergonomicznym uchwytem, który jest odpowiedni dla osób prawo- i leworęcznych. Tryb cichy zapewnia dyskrecję i umożliwia korzystanie w dowolnym miejscu. Laktator Baby Ono Anatomy jest wykonany z bezpiecznego plastiku i nadaje się do kontaktu z żywnością.

BABY ONO spirala pluszowa Bear Suzie
59 zł 45 zł

Pluszowa spirala TONY Bear Suzie marki Baby Ono jest częścią kolekcji SUZIE & TONY, która powstała z myślą o najmłodszych maluchach. Kształt spirali pozwala przymocować uroczą zawieszkę do łóżeczka, fotelika samochodowego, a nawet wózka.

BABY ONO spirala pluszowa Bear Tony
59 zł 55 zł

Pluszowa spirala TONY marki Baby Ono jest częścią kolekcji SUZIE & TONY, która powstała z myślą o najmłodszych maluchach. Kształt spirali pozwala przymocować uroczą zawieszkę do łóżeczka, fotelika samochodowego, a nawet wózka.

BABY ONO wałek edukacyjny 9m+
49 zł

Wałek jest doskonałym narzędziem interaktywnym i edukacyjnym dla dzieci. Pomaga w nauce przekładania przedmiotów z dłoni do dłoni, podnoszenia lub siedzenia. Jest przeznaczony dla dzieci od 9. miesiąca. Wałek edukacyjny BabyOno 9m+ jest wyposażony w grzechotki, które zachęcają do zabawy.

BABY ONO zabawka pluszowa Hare Jimmie
39 zł 31 zł

Zabawka pluszowa BabyOno Hare Jimmie to idealna przytulanka – odpowiednia od pierwszych miesięcy życia. Zabawka wykonana jest z miękkich i całkowicie bezpiecznych materiałów, różnych struktur i kolorów, które pomagają rozwijać zmysły dziecka – ruch i umiejętności wizualne.

BABY ONO zabawka pluszowa Jednorożec LUCKY
69 zł 48 zł

Zabawka pluszowa Jednorożec LUCKY od marki BabyOno stanie się bliskim przyjacielem Twojego dziecka. Zabawka ma wiele stymulujących tekstur, kształtów i dźwięków, które rozwijają zdolności poznawcze dziecka. Jednorożec LUCKY będzie towarzyszyć dziecku na każdym kroku.