Avionaut KITE+ 2019
419 zł 395 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Kite+ marki Avionaut to znany i sprawdzony fotelik z grupy 0–13 kg, wzbogacony o nową cechę – system ochrony bocznej. W praktyce oznacza to zmniejszenie przeciążeń i optymalne ułożenie ciała dziecka przy najbardziej ryzykownych zderzeniach bocznych.

Avionaut fotelik samochodowy AEROFIX 2019
1 005 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Avionaut AeroFIX to nowoczesny fotelik samochodowy w kategorii 67–105 cm / do 17,5 kg, który jest w pełni zgodny z europejską normą homologacji i-Size. Fotelik dziecięcy został zaprojektowany, aby umożliwić dziecku do wzrostu 105 centymetrów podróż w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy wysokości. Dla dzieci od 84 cm do 105 cm można go również zainstalować w samochodzie w kierunku jazdy. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, fotelik samochodowy jest przymocowany do fotela za pomocą podstawy ISOFIX iQ (podstawa jest sprzedawana **oddzielnie **). Instalacja fotelika samochodowego w samochodzie jest niezwykle prosta.

Avionaut fotelik samochodowy AEROFIX RWF 2019
1 005 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Avionaut AeroFIX RWF to nowoczesny fotelik samochodowy w kategorii 67–105 cm / do 17,5 kg, który jest w pełni zgodny z europejską normą homologacji i-Size. Jednocześnie spełnia rygorystyczne normy szwedzkiego VTI i przeszedł wymagający test PLUS. Fotelik dziecięcy został zaprojektowany, aby umożliwić dziecku do wzrostu 105 centymetrów podróż w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy wysokości. Dla dzieci od 84 cm do 105 cm można go również zainstalować w samochodzie w kierunku jazdy. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, fotelik samochodowy jest przymocowany do fotela za pomocą podstawy ISOFIX iQ (podstawa jest sprzedawana **oddzielnie **). Instalacja fotelika samochodowego w samochodzie jest niezwykle prosta.

Avionaut fotelik samochodowy Evolvair 2018
585 zł

Raty 10x0 %

AVIONAUT Evolvair to fotelik samochodowy, który rośnie z Twoim dzieckiem, zapewniając mu maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Przy pomocy jednego przycisku można łatwo dostosować fotelik do wielkości dziecka. System regulacji oparcia na głowę jest spojony z oparciem i ochraniaczami bocznymi, co umożliwia łatwe i szybkie dostosowanie fotelika do Twojego malucha.

Avionaut fotelik samochodowy PIXEL 2019
836 zł 699 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel jest przeznaczony dla dzieci od narodzenia do wagi 13 kg (gr. 0+, 40–86 cm). Fotelik samochodowy spełnia najsurowsze europejskie normy bezpieczeństwa i-Size i możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie maksymalnie chronione podczas podróży.  Fotelik Avionaut Pixel jest wyjątkowo lekki, które docenisz zwłaszcza podczas przenoszenia go. Dzięki wadze 2,5 kg jest to najlżejszy fotelik samochodowy kategorii 0+ na rynku. Niska waga została osiągnięta dzięki zastosowaniu materiałów kompozytowych i włókien węglowych. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, fotelik samochodowy jest przymocowany do fotela za pomocą podstawy ISOFIX iQ (podstawa jest sprzedawana oddzielnie).

Avionaut baza DOCK (podwójny system mocowania)
481 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Baza Isofix przeznaczona do fotelików samochodowych Avionaut KITE+ (0–13kg). Umożliwia szybką i łatwą instalację fotelików samochodowych za pomocą systemu Isofix, w razie potrzeby można ją również zabezpieczyć pasami bezpieczeństwa. Stabilność podstawy zapewnia stopa wspierająca. Wzmocniona struktura podstawy.

Avionaut fotelik samochodowy Isofix Glider 2 Softy 2019
829 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Avionaut GLIDER 2 SOFTY jest przeznaczony dla dzieci od 9 do 25 kg (od ok. 9. miesiąca do 7. roku życia), Isofix, wspierający podnóżek, możliwość prania pokrowca. Zgodny z normą ECE R44/04. Wymiary: (szer. x wys. x gł.) 44 × 66 × 53 cm, Waga: 8,15 kg

Avionaut Isofix Glider 2 Royal 2019
950 zł 859 zł

Raty 10x0 %

Fotelik dziecięcy Avionaut Isofix Glider 2 od 9 do 25 kg (ok. 9 miesięcy do 7 lat), piankowy polipropylen EPP zagłówek }, zmywalna okładka, zgodna ze standardem ECE R44 / 04, wymiary SZxWYSxGŁ 44 × 66 × 62 cm, waga: 12,5 kg.

Avionaut podstawa do fotelika samochodowego IQ dla Pixel i AeroFix
669 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podstawa Isofix do fotelika samochodowego Avionaut Pixel, Avionaut AeroFixAvionaut AeroFix RWF sprawia, że fotelik jest niezwykle łatwy w montażu. Dzięki systemowi Click'n'Drive możesz szybko i łatwo przymocować fotelik dziecięcy do podstawy Isofix iQ, sygnał dźwiękowy poinformuje o odpowiednim dopasowaniu.