AVOVA fotelik samochodowy Star 2019
589 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy STAR od marki Avova jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od 100 do 150 cm. Fotelik jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa, takie jak głębokie ochraniacze boczne, zgodnie z najnowszą, europejską normą UN ECE R-129.

AVOVA fotelik samochodowy AVOVA Sperling-fix 2019
1 509 zł
+ darmowa dostawa

AVOVA SPERLING-FIX to całkowicie przeprojektowany fotelik samochodowy i-Size, który pozwala dziecku bezpiecznie i wygodnie podróżować samochodem.
Łatwy w instalacji i obsłudze dzięki funkcji SPERLING-FIX Z wbudowanego 5-punktowego pasa wewnętrznego później przełączysz się na 3-punktowy pas bezpieczeństwa – w zależności od tempa wzrostu małego pasażera. Nasz SPERLING-FIX rośnie wraz z dzieckiem do 12 roku życia. Oznacza to, że nadaje się do wysokości ciała od 76 do 150 cm.

AVOVA fotelik samochodowy AVOVA Star-fix 2019
969 zł
+ darmowa dostawa

AVOVA STAR-FIX to fotelik samochodowy dla dzieci o wzroście 100 do 150 cm, który jest wyposażony we wszystkie funkcje bezpieczeństwa nowoczesnego fotelika samochodowego. Zatwierdzony zgodnie z najnowszą europejską normą EKG ONZ R-129, stał się jedną z najlepszych opcji bezpiecznego transportu dziecka w samochodzie. Głębokie ochraniacze boczne stanowią podstawową funkcję bezpieczeństwa fotelików dziecięcych AVOVA. Są wyposażone w zintegrowaną ochronę przed uderzeniem bocznym ISIP