BABY born for babies Zwierzaczek 26 cm
55 zł

Z miękką i milutką lalką BABY rozmiar 26 cm nawet rodzice będą mogli spokojnie przespać noc. Można umieścić tę miękką lalkę w wygodnej pościeli w kołysce lub łóżeczku. Grzechotka w środku zachęca dzieci do odkrywania, a także uspokaja.

BABY born for babies lalka aniołek 18 cm, miętowy
60 zł

Lalka Baby Born w postaci słodkiego aniołka uważnie przygląda się temu, co dzieje się w życiu dziecka. Lalkę można przypiąć do przenośnego siedzenia lub łóżeczka za pomocą gwiazdy lub światła księżyca przymocowanego do czapki. Lalka nosi pluszowe ubranko w kolorze miętowym, a jej twarz jest niezwykle miękka. Ten mały aniołek nie może się doczekać, aby udekorować kołyski dla dzieci. Żółte skrzydła i piękne hafty na brzuchu lalki zachęcają dzieci do zabawy. Idealna dla najmłodszych dzieci.

BABY born for babies lalka aniołek 18 cm różowy
64 zł

Lalka Baby Born w postaci słodkiego aniołka uważnie przygląda się temu, co dzieje się w życiu dziecka. Lalkę można przypiąć do przenośnego siedzenia lub łóżeczka za pomocą gwiazdy lub światła księżyca przymocowanego do czapki. Lalka nosi pluszowe ubranko w kolorze różowym, a jej twarz jest niezwykle miękka. Ten mały aniołek nie może się doczekać, aby udekorować kołyski dla dzieci. Żółte skrzydła i piękne hafty na brzuchu lalki zachęcają dzieci do zabawy. Idealna dla najmłodszych dzieci.

BABY born for babies Pupilek 18 cm
41 zł

Ten pupilek jest doskonałym towarzyszem dla najmłodszych dzieci już od urodzenia. Będzie śmiał się radośnie do dzieci z wózka lub łóżeczka. Rozmiar 18 cm jest odpowiedni dla małych rączek dziecka. Dzieci uwielbiają być aktywne i cieszyć się odkrywaniem miękkich materiałów, konturów winylowej głowy i szeleszczącego papieru wewnątrz lalki.

BABY born for babies Świecąca w ciemności Gwiazda 30 cm
89 zł

Dzięki uroczej lalce „Święcącej w ciemności” zasypianie staje się dziecinnie proste. Możesz umieścić lalkę tekstylną w rozmiarze 30 cm w kołysce lub łóżeczku najmłodszych dzieci od urodzenia. Ma miękkie, przyjemne ciało i urocze pluszowe śpioszki.

BABY born for babies Śpioszek, 30 cm
83 zł 61 zł

Uroczy śpioch chciałby nosić swoją nocną czapeczkę cały czas. Gdy lalka będzie zmęczona, wystarczy naciągnąć czapeczkę nocną na jej buzię by zobaczyć zamknięte oczka. Piękne hafty ozdabiają nawet różowe śpioszki. Lalka ma miękką, winylową główkę.