BabyDam przegroda do wanny
179 zł

Przegroda do wanny od marki BabyDAM została wykonana z elastycznego materiału, który dopasowuje się do szerokości wanny i zmienia zwykłą wannę w wanienkę dziecięcą i pozwala zaoszczędzić do 52 litrów wody podczas każdej kąpieli. W porównaniu do zwykłej wanny nie zajmuje wiele miejsca i nadaje się również do podróży.

BabyDam CozyToze - ręcznik z kapturem
90 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyjątkowo miękki, antybakteryjny i hipoalergiczny ręcznik BabyDam CozyToze z kapturem został wykonany ze 100% bambusu. Zapewnia maksymalny komfort i wchłania aż czterokrotnie więcej wody niż klasyczne ręczniki bawełniane. Jest odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka.

BabyDam ORBITAL 360 ° - siedzisko do wanny
126 zł

Ergonomiczne siedzisko do wanny BabyDam ORBITAL 360° z czterema mocnymi przyssawkami dla bezpieczeństwa oraz zdejmowanym podłokietnikiem dla łatwego dostępu zapewnia wsparcie i stabilność podczas kąpieli. Przeznaczone dla niemowląt od około 5. miesiąca życia.

BabyDam Przegroda do wanny, szara
156 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

BabyDAM przegroda do wanny – szara z każdej wanny stworzy wanienkę dziecięcą. Tworzywo jest giętkie, dlatego dostosuje się do każdej szerokości wanny. Z przegrodą oszczędzisz do 50 litrów wody przy każdej kąpieli.