Barazzoni Szybkowar 5l
209 zł

Szybkowary dźwigowe posiadają wszystkie niezbędne testy bezpieczeństwa i są wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Produkt włoskiej firmy Barazzoni założonej w 1903 roku.

Barazzoni kawiarka aluminiowa DE LUX - 3 filiżanki
119 zł 106 zł

Wersja De Lux kawiarki marki Barazzoni na trzy filiżanki. Aluminiowa kawiarka ma czarne wykończenie na całej powierzchni, które pozostanie takie nawet po długim użytkowaniu. Ponadto ma bardzo wygodny uchwyt z powłoką soft touch.

Barazzoni patelnia DOLOMITICA 32 cm
249 zł 224 zł

Patelnia do zdrowego gotowaniaśrednicy 32 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 32 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni Szybkowar Amelia 9l
364 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szybkowar Barazzoni Amelia o pojemności 9 litrów zamykany za pomocą wydajnego mechanizmu dźwigniowego. Jego grube ścianki i dno wielowarstwowe świetnie przewodzące ciepło wykonano z mocnej stali nierdzewnej. Doskonałe nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym także indukcyjnych.

Barazzoni patelnia DOLOMITICA 24 cm
158 zł 140 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia do zdrowego gotowaniaśrednicy 24 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 24 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni patelnia DOLOMITICA 28 cm
187 zł 168 zł

Patelnia do zdrowego gotowaniaśrednicy 28 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 28 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni patelnia/rondel DOLOMITICA 28 cm
249 zł 211 zł

Patelnia/rondel umożliwiająca zdrowe gotowanie o średnicy 28 cm, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Rondel Barazzoni DOLOMITICA 28 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myty w zmywarce.

Barazzoni cedzak nylonowy
49 zł 46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Designerski cedzak od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonana z nylonu.

Barazzoni Chochla
77 zł 72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancka chochla od włoskiej marki Barazzoni jest wykonana ze stali nierdzewnej.

Barazzoni garnek do szparagów, 4,2 l
215 zł

Pojemny, trzycześciowy garnek na szparagi i inne warzywa marki Barazzoni, pozwala na ugotowanie zdrowego posiłku na parze. Jest uniwersalny, współpracuje z każdym typem kuchenek. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, posiada potrójne dno.

Barazzoni kawiarka aluminiowa - 3 filiżanki
84 zł 79 zł

Kawiarka Barazzoni, wykonana z aluminium, jest idealna do przygotowania trzech filiżanek włoskiej kawy. Dzięki użytym w kawiarce materiałom już po chwili będziesz mógł cieszyć się najlepszym smakiem kawy.

Barazzoni Kawiarka na 6 filiżanek
190 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarka na 6 filiżanek marki Barazzoni, to włoski produkt, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nadaje się do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych. Za jednym razem, jesteśmy w stanie przygotować aż 0,3 l, co daje około 6 filiżanek aromatycznej kawy!

Barazzoni Łopatka
66 zł 62 zł

Elegancka łopatka od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Barazzoni łopatka nylonowa
49 zł 46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Designerska łopatka od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonana z nylonu.

Barazzoni Łyżka cedzak
71 zł 66 zł

Elegancka łyżka cedzak od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonana ze stali nierdzewnej.

Barazzoni Nóż do sera
34 zł 29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancki nóż do sera od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonany ze stali nierdzewnej. Nóż Barazzoni jest bardzo funkcjonalny dzięki funkcjonalnemu i ergonomicznemu uchwytowi.

Barazzoni patelnia do grillowania DOLOMITICA 28x28 cm
287 zł 257 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia do zdrowego grillowaniaśrednicy 24 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 24 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni rondel DOLOMITICA z uchwytem 16 cm
158 zł 132 zł

Rondel od europejskiego producenta o średnicy 16 cm, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek i umożliwia zdrowe gotowanie. Rondel Barazzoni DOLOMITICA 16 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myty w zmywarce.

Barazzoni tarka ze stali nierdzewnej - paski
60 zł 55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Designerska tarka tworząca paski od włoskiego producenta Barazzoni, jest wykonana ze stali nierdzewnej. Świetnie nadaje się do tarcia marchwi, ogórków i parmezanu.

Barazzoni szybkowar 7 l
309 zł 271 zł

Szybkowar BARAZZONI wyprodukowano we Włoszech. Szybkowar jest bezpieczny, wszechstronny i łatwy w użyciu. Pozwala oszczędzić czas i energię. Szybkowary Barazzoni są synonimem jakości, bezpieczeństwa i zadowolenia od ponad 27 lat.

Barazzoni Kawiarka DE LUX 6 filiżanek
140 zł

Kawiarka DE LUX marki Barazzoni, to nowoczesny i funkcjonalny produkt, przydatny w każdym domu. Wykonana jest z odpornego aluminium z grubym i ochronnym korpusem, który daje możliwość przygotowania wyższej jakości kawy. Wygodny, miękki uchwyt i pojemność 0,3l gwarantuje komfort codziennego użytkowania.