Barazzoni Szybkowar 5l
175 zł

Szybkowary dźwigowe posiadają wszystkie niezbędne testy bezpieczeństwa i są wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Produkt włoskiej firmy Barazzoni założonej w 1903 roku.

Barazzoni szybkowar 7 l
340 zł

Szybkowar BARAZZONI wyprodukowano we Włoszech. Szybkowar jest bezpieczny, wszechstronny i łatwy w użyciu. Pozwala oszczędzić czas i energię. Szybkowary Barazzoni są synonimem jakości, bezpieczeństwa i zadowolenia od ponad 27 lat.

Barazzoni Szybkowar Amelia 9l
348 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szybkowar Barazzoni Amelia o pojemności 9 litrów zamykany za pomocą wydajnego mechanizmu dźwigniowego. Jego grube ścianki i dno wielowarstwowe świetnie przewodzące ciepło wykonano z mocnej stali nierdzewnej. Doskonałe nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym także indukcyjnych.

Barazzoni cedzak nylonowy
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Designerski cedzak od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonana z nylonu.

Barazzoni Chochla
77 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancka chochla od włoskiej marki Barazzoni jest wykonana ze stali nierdzewnej.

Barazzoni chochla nylonowa
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Designerska chochla od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonana z nylonu.

Barazzoni garnek DOLOMITICA 20 cm
187 zł

Garnek do zdrowego gotowaniaśrednicy 20 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Garnek Barazzoni DOLOMITICA 20 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myty w zmywarce.

Barazzoni garnek DOLOMITICA 24 cm
238 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Garnek do zdrowego gotowaniaśrednicy 24 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Garnek Barazzoni DOLOMITICA 24 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myty w zmywarce.

Barazzoni Łopatka
66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancka łopatka od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Barazzoni łopatka nylonowa
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Designerska łopatka od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonana z nylonu.

Barazzoni Nóż do sera
34 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancki nóż do sera od włoskiego producenta Barazzoni jest wykonany ze stali nierdzewnej. Nóż Barazzoni jest bardzo funkcjonalny dzięki funkcjonalnemu i ergonomicznemu uchwytowi.

Barazzoni patelnia do grillowania DOLOMITICA 28x28 cm
287 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia do zdrowego grillowaniaśrednicy 24 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 24 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni patelnia DOLOMITICA 20 cm
126 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia do zdrowego gotowaniaśrednicy 20 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 20 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni patelnia DOLOMITICA 24 cm
158 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia do zdrowego gotowaniaśrednicy 24 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 24 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni patelnia DOLOMITICA 28 cm
187 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia do zdrowego gotowaniaśrednicy 28 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 28 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni patelnia DOLOMITICA 32 cm
249 zł

Patelnia do zdrowego gotowaniaśrednicy 32 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 32 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni patelnia/rondel DOLOMITICA 28 cm
249 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia/rondel umożliwiająca zdrowe gotowanie o średnicy 28 cm, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Rondel Barazzoni DOLOMITICA 28 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myty w zmywarce.

Barazzoni rondel DOLOMITICA z uchwytem 16 cm
158 zł

Rondel od europejskiego producenta o średnicy 16 cm, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek i umożliwia zdrowe gotowanie. Rondel Barazzoni DOLOMITICA 16 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myty w zmywarce.

Barazzoni tarka ze stali nierdzewnej - paski
60 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Designerska tarka tworząca paski od włoskiego producenta Barazzoni, jest wykonana ze stali nierdzewnej. Świetnie nadaje się do tarcia marchwi, ogórków i parmezanu.

Barazzoni wok DOLOMITICA 28 cm
187 zł

Patelnia typu WOK do zdrowego gotowaniaśrednicy 28 cm nadaje się do użytku ze wszystkimi typami kuchenek. To propozycja od europejskiego producenta. Patelnia Barazzoni DOLOMITICA 28 cm może wytrzymać użycie metalowych sztućców i być myta w zmywarce.

Barazzoni kawiarka aluminiowa - 3 filiżanki
84 zł

Kawiarka Barazzoni, wykonana z aluminium, jest idealna do przygotowania trzech filiżanek włoskiej kawy. Dzięki użytym w kawiarce materiałom już po chwili będziesz mógł cieszyć się najlepszym smakiem kawy.

Barazzoni Kawiarka DE LUX 6 filiżanek
138 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarka DE LUX marki Barazzoni, to nowoczesny i funkcjonalny produkt, przydatny w każdym domu. Wykonana jest z odpornego aluminium z grubym i ochronnym korpusem, który daje możliwość przygotowania wyższej jakości kawy. Wygodny, miękki uchwyt i pojemność 0,3l gwarantuje komfort codziennego użytkowania.

Barazzoni garnek do szparagów, 4,2 l
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojemny, trzycześciowy garnek na szparagi i inne warzywa marki Barazzoni, pozwala na ugotowanie zdrowego posiłku na parze. Jest uniwersalny, współpracuje z każdym typem kuchenek. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, posiada potrójne dno.

Barazzoni kawiarka aluminiowa DE LUX - 3 filiżanki
119 zł

Wersja De Lux kawiarki marki Barazzoni na trzy filiżanki. Aluminiowa kawiarka ma czarne wykończenie na całej powierzchni, które pozostanie takie nawet po długim użytkowaniu. Ponadto ma bardzo wygodny uchwyt z powłoką soft touch.

Barazzoni Kawiarka na 6 filiżanek
179 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarka na 6 filiżanek marki Barazzoni, to włoski produkt, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nadaje się do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych. Za jednym razem, jesteśmy w stanie przygotować aż 0,3 l, co daje około 6 filiżanek aromatycznej kawy!