BASEUS uchwyty gamingowe do smartfona ACSLCJ-01, czarne
41 zł

Uchwyty gamingowe w kształcie granatów nadają się do wszystkich smartfonów, dzięki personalizowanemu designowi. Dzięki unikalnej konstrukcji, smartfon obsługuje Baseus Grenade ACSLCJ-01 jako moduł fizyczny, uzupełniający Twoje gry. Ergonomiczna konstrukcja ułatwia wygodny chwyt.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-A09, czerwony
48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUER-A09 jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-A0V, złoty
50 zł

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUER-A0V jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-B09, czerwony
50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-B09 jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Etui żelowe Safety Airbags Series dla iPhone X/XS, przezroczyste
35 zł

Obudowa ochronna od marki Baseus dla telefonów iPhone X i XS wykonana jest z wysokiej jakości termoplastycznego poliuretanu, charakteryzujące się wysokim stopniem odporności na zabrudzenia, zarysowania i uderzenia. Ponadto w każdym rogu osłony umieszczone są małe podkładki, aby lepiej pochłaniać wstrząsy po upuszczeniu z dużej wysokości. Posiada lekko zachodzące na siebie krawędzie oraz częściowo zabezpiecza zarówno szybę wyświetlacza, jak i obiektyw aparatu.

BASEUS etui BV Weaving Series do Huawei P30 Pro, czarne, WIHWP30P-BV01
36 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Etui ochronne Baseus BV Weaving Series do Huawei P30 Pro, czarne, WIHWP30P-BV01 to eleganckie, ale w pełni funkcjonalne zabezpieczenie tylnej części telefonu komórkowego. Obudowa jest wykonana z trwałego, termoplastycznego poliuretanu, ma wzmocnione krawędzie chroniące obiektyw i posiada miniaturowe otwory, które odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci z korpusu telefonu komórkowego.

BASEUS uchwyt samochodowy na telefon z magnetyczną kartą parkingową ACNUM-PM01
49 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt samochodowy Baseus ACNUM-PM01 jest wyposażony w 11-cyfrową kartę parkingową, a telefon umieszcza się pod wygodnym kątem 120 °. Jest też silikonowe etui ochronne.

BASEUS adapter 90° USB-C/USB-C + 3.5 mm jack (czerwono - czarny), CATL41-91
41 zł

Adapter 90° USB-C/USB-C + 3.5 mm jack marki Baseus stanie się Twoim praktycznym asystentem w domu, w pracy i w podróży. Redukcja pozwala słuchać muzyki przez słuchawki podczas ładowania telefonu komórkowego. Wykonany jest ze stopu aluminium i TPE, co czyni go lekkim i przenośnym. Elegancki design w czerwono – czarnym kolorze.

BASEUS adapter Exquisite USB-C męski/USB żeński (czarny), CATJQ-B01
44 zł

Adapter Exquisite typu USB-C na USB-A marki Baseus stanie się Twoim praktycznym asystentem w domu, w pracy i w podróży. Wykonany jest ze stopu aluminium, dzięki czemu jest lekki i przenośny. Obsługuje maksymalny prąd wyjściowy 2,4A dla niezawodnego ładowania i przesyłania danych.

BASEUS Adapter Harmonica HUB 5w1 (szary), CAHUB-K0G
110 zł

Adapter Harmonica HUB 5w1 marki Baseus dzięki złączu USB typu C staje się praktycznym asystentem w domu i w pracy. Adapter ma 5 wejść do rozszerzenia portów w komputerze – 2 × USB 3.0, 1 × USB C (męski), 2 × gniazdo kart TF / SD. Wykonany jest ze stopu aluminium, dzięki czemu jest lekki i przenośny.

BASEUS Adapter USB-C męski / microUSB żeński (czarny), CAMOTG-01
44 zł

Adapter marki Baseus dzięki złączom micro USB (żeńskie)USB-C (męskie), staje się Twoim praktycznym asystentem w domu, w pracy i w podróży. Redukcja umożliwia przesyłanie danych między różnymi typami złączy o dużej szybkości przesyłania danych. Wykonany jest z wytrzymałego stopu aluminiowo-cynkowego, co czyni go lekkim i przenośnym.

BASEUS adapter USB-C/USB-C + 3.5 mm jack (czarno - srebrny), CATL40-0S
55 zł

Adapter USB-C/USB-C + 3.5 mm marki Baseus stanie się Twoim praktycznym asystentem w domu, w pracy i w podróży. Redukcja pozwala słuchać muzyki przez słuchawki podczas ładowania telefonu komórkowego. Wykonany jest ze stopu aluminium i TPE, co czyni go lekkim i przenośnym.

BASEUS Bend Angle No.7 Multifunctional Type-C HUB Converter CAHUB-WJ0G, szary
349 zł

Wygodny koncentrator USB jest przeznaczony do podłączenia do iPada Pro, ale jest również kompatybilny z innymi urządzeniami z portem USB-C. Baseus Bend Angle No.7 Multifunctional Type-C HUB Converter CAHUB-WJ0G zapewnia 1 × USB 3.0, 1 × USB-C z obsługą Power Delivery, 1 × czytnik SD i MicroSD, 1 × gniazdo audio 3,5 mm oraz 1 × 4K HDMI.

BASEUS BV Weaving Series obudowa ochronna dla iPhone XR, różowa, WIAPIPH61-BV04
36 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancka obudowa ochronna BV Weaving Series w kolorze różowym od marki Baseus, przeznaczona jest dla telefonu iPhone XR. Wykonana jest z wytrzymałego i termoplastycznego poliuretanu o wysokiej jakości, który jest również bardzo lekki. Ponadto posiada miniaturowe otwory do usuwania ciepła i wilgoci z telefonu. Oczywiście istnieją wycięcia na przyciski, porty i dodatkowo z pogrubionymi krawędziami wokół kamery.

BASEUS czytnik kart microSD Pendant, czarny (ACDKQ-HG01)
70 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szybki i wielofunkcyjny czytnik kart pamięci microSD, kompatybilny z urządzeniami obsługującymi OTG (On-The-Go). Baseus Pendant może również służyć jako ładowarka lub przewód do transferu między komputerem a telefonem. Ma dwa złącza USB (USB-C i USB 2.0) zdolne do przesyłania danych między urządzeniami z prędkością 480 Mb/s.

BASEUS czytnik kart microSD Pendant, srebrny (ACDKQ-HG0S)
93 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szybki i wielofunkcyjny czytnik kart pamięci microSD, kompatybilny z urządzeniami obsługującymi OTG (On-The-Go). Baseus Pendant może również służyć jako ładowarka lub przewód do transferu między komputerem a telefonem. Ma dwa złącza USB (USB-C i USB 2.0) zdolne do przesyłania danych między urządzeniami z prędkością 480 Mb/s.

BASEUS dysk flash Red-Hat USB/USB-C, 32 GB, czerwony (ACAPIPH-EA9)
188 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kompaktowy dysk flash USB o pojemności 32 GB wyposażony w dwa złącza USB. USB-C umożliwia szybkie przenoszenie plików. Z dodatkowym złączem USB 2.0 pamięć ta jest również kompatybilna ze starszymi urządzeniami. Trzymaj ulubione filmy i muzykę na wyciągnięcie ręki, dzięki stylowej pamięci flash od marki Baseus.

BASEUS Enjoy adapter USB-C męski / SD czytnik kart microSD / TF (szary), CAHUB-P0G
87 zł

Adapter Enjoy marki Baseus dzięki złączu USB-C staje się Twoim praktycznym asystentem w domu, w pracy i w podróży. Czytnik ma dwa wejścia – 1 × SD, 1 × micro SD do rozszerzenia portów w komputerze lub telefonie komórkowym. Wykonany jest ze stopu aluminium, dzięki czemu jest lekki i przenośny.

BASEUS Enjoy adapter USB-C / RJ45, szary (CAHUB-H0G)
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Adapter ze złączem USB-C i portem RJ 45 od producenta praktycznych gadżetów Baseus. Urządzenia mobilne lub inne urządzenia można podłączyć do Internetu za pomocą tradycyjnego kabla LAN. Adapter dostosowuje się do prędkości sieci i zapewnia stabilne połączenie. Dzięki funkcji Plug and Play Twoje urządzenie jest gotowe do użycia od razu.

BASEUS etui BV Weaving Series do Huawei Mate 20 Pro, czarne WIHWMATE20P-BV01
36 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Etui ochronne BV Weaving Series pro Huawei Mate 20 Pro, czarne, WIHWMATE20P-BV01 to eleganckie, ale w pełni funkcjonalne zabezpieczenie tylnej części telefonu komórkowego. Obudowa jest wykonana z trwałego, termoplastycznego poliuretanu, ma wzmocnione krawędzie chroniące obiektyw i posiada miniaturowe otwory, które odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci z korpusu telefonu komórkowego.

BASEUS etui ochronne ultracienkie Wing Series dla Samsung S9, białe, WISAS9-02
31 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ultracienkie etui ochronne Wing Series dla Samsung S9 w kolorze białym od marki BASEUS, świetnie ochroni tył i boki telefonu. Wykonane jest z elastycznego poliuretanu, który oferuje elastyczność i długą żywotność. Jest również bardzo lekkie i gładkie. Posiada wycięcia na przyciski i aparat dokładnie pasujące do tego modelu telefonu.

BASEUS etui Shining Series do Huawei Mate 20 Pro, czarne, ARHWMATE20P-MD01
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Etui ochronne Baseus Shining Series do Huawei Mate 20 Pro, czarne, ARHWMATE20P-MD01 to eleganckie, ale w pełni funkcjonalne zabezpieczenie tylnej części telefonu komórkowego. Obudowa jest wykonana z trwałego, termoplastycznego poliuretanu, ma wzmocnione krawędzie chroniące obiektyw i posiada miniaturowe otwory, które odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci z korpusu telefonu komórkowego.

BASEUS etui Shining Series do Huawei P30, niebieskie, ARHWP30-MD03
47 zł

Etui ochronne Baseus Shining Series do Huawei P30, niebieskie, ARHWP30-MD03 to eleganckie, ale w pełni funkcjonalne zabezpieczenie tylnej części telefonu komórkowego. Obudowa jest wykonana z trwałego, termoplastycznego poliuretanu, ma wzmocnione krawędzie chroniące obiektyw i posiada miniaturowe otwory, które odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci z korpusu telefonu komórkowego.

BASEUS etui Shining Series do Huawei P30 Pro, czarne, ARHWP30P-MD01
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Etui ochronne Baseus Shining Series do Huawei P30 Pro, czarne, ARHWP30P-MD01 to eleganckie, ale w pełni funkcjonalne zabezpieczenie tylnej części telefonu komórkowego. Obudowa jest wykonana z trwałego, termoplastycznego poliuretanu, ma wzmocnione krawędzie chroniące obiektyw i posiada miniaturowe otwory, które odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci z korpusu telefonu komórkowego.

BASEUS Fully Folding Selfie Stick SUDYZP-D1S, czarny/srebrny
189 zł

Stylowy uchwyt do selfie z funkcją statywu jest przeznaczony do smartfonów z systemem iOS i Android. Baseus Fully Folding Selfie Stick SUDYZP-D1S osiąga maksymalną długość 69 cm i waży tylko 209 g, dzięki czemu jest bardzo łatwy w obsłudze. Istnieje również przegub z możliwością obrotu o 360 ° oraz pilot.

BASEUS Gravity 2v1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt na kratkę samochodową, czarny WXYL-01
78 zł

Ładowarka bezprzewodowa i uchwyt w kratce wentylacyjnej samochodu w jednym. Baseus Gravity 2v1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt na kratkę samochodową, czarny WXYL-01 zapewnia, że nawigacja nie zabłądzi w środku ciemnego lasu. Jest łatwy w instalacji – wystarczy nacisnąć i przytrzymać telefon w dolnej części wspornika, aby zacisnąć uchwyty wokół urządzenia.

BASEUS Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt samochodowy, czerwony WXYL-09
116 zł

Uchwyt na telefon jest wyposażony w technologię ładowania Qi i jest mocowany do kratki wentylacyjnej samochodu. Baseus Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt na telefon, mocowany do kratki wentylacyjnej WXYL-09 ładuje pod napięciem 10 W, a dzięki automatycznemu blokowaniu uchwytów skutecznie zabezpiecza telefon.

BASEUS ładowarka 2w1 Iphone+AirPods (Qi), czarny
169 zł

Praktyczna ładowarka 2w1 naładuje telefon Apple iPhone i etui AirPods. Prosta, bezprzewodowa ładowarka o maksymalnej mocy 18 W do telefonu i słuchawek Apple, ładuje się bezprzewodowo przy użyciu technologii Qi o mocy do 15 W. Wykonana jest z poliwęglanu, aluminium i szkła hartowanego, co zapewnia trwałość produktu.

BASEUS ładowarka Big Ears Car Mount WXER-01, czarny
219 zł

Bezprzewodowa ładowarka sprytnie połączona z uchwytem na telefon jest przeznaczona do kratki wentylacyjnej lub deski rozdzielczej samochodu. Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Baseus Big Ears WXER-01 ładuje się z mocą do 10 W i łączy się z gniazdem 12V. Dzięki ośmiu silnym magnesom utrzymuje telefon stabilnie na miejscu podczas jazdy.

BASEUS ładowarka podróżna Rotation 4w1 z 2× USB ACCHZ-01, czarna
102 zł 72 zł

Uniwersalna ładowarka podróżna jest zgodna ze standardami UE, UK, AUS i USA. Uniwersalna ładowarka podróżna Baseus Rotation 4w1 ACCHZ-01 jest wyposażona w dwa złącza USB o maksymalnym napięciu wyjściowym 5V / 2,4A. Napięcie wyjściowe sieci wynosi 6 A. Ładowarka działa z napięciem 100 – 240 V.

BASEUS Ładowarka samochodowa Grain z 2 portami USB 5V / 3,1A, czarna CCALL-ML01
36 zł

Ładowarka sieciowa z wyświetlaczem napięcia umożliwia ładowanie do 3 urządzeń jednocześnie. Inteligentna ładowarka / adapter Baseus Mirror Lake (UE) z 3× portami USB 3.4A, biały CCALL-BH02 może wytrzymać przegrzanie. Inteligentny system sterowania dostosowuje napięcie do konkretnego urządzenia.

BASEUS lampa na komary, biały
117 zł

Lampa Baseus ochroni Ciebie i Twoje dzieci przed komarami i innymi owadami. Dzięki tej rewolucyjnej lampie możesz cieszyć się spokojnym i niezakłóconym snem.

BASEUS Light Electric bezprzewodowa ładowarka samochodowa (15W), czarna, WXHW03-01
157 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy firmy BASEUS ma wbudowaną ładowarkę bezprzewodową, która obsługuje ładowanie Qi. Wystarczy zamontować na desce rozdzielczej za pomocą mocnej przyssawki lub przymocować do kratki wentylacyjnej. Ładowanie moc do 15 W, od 0 do 50% ładuje urządzenie w zaledwie 30 minut. Docenisz również złącze obrotowe 360 ° lub niebieskie podświetlenie zewnętrznej krawędzi.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-B0S, srebrny
48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-B0S jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-C01, czarny
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-C01 jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.