Beaba kuchenka parowa + mikser BABYCOOK DUO, Grey
959 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Beába kuchenka parowa + mikser BABYCOOK DUO – to urządzenie do przygotowywania puree dla dzieci w prosty sposób, bez brudzenia wielu nacczyń. Wszystko jest bardzo intuicyjne i łatwe. Model świetnie sprawdzi się do rozmrażania i gotowania żywności dla dzieci. Model posiada 2 butelki (każda o pojemności 1100 ml).

Beaba parowar + blender BABYCOOK Neo-9%
989 zł 899 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Parowar + blender BABYCOOK Neo marki Beaba to świetna pomoc w przygotowywaniu posiłków dla dzieci. Babycook umożliwia gotowanie potraw na parze, a następnie blendowanie ich w tym samym pojemniku.

Beaba Parowar + blender BABYCOOK White Silver
712 zł 665 zł

Kuchenka parowa i mikser w jednym Babycook® Beaba ma również szklany pojemnik 1250 mlkoszyk ze stali nierdzewnej o objętości 1000 ml, można również użyć do rozmrażania i podgrzewania żywności.

Beaba nawilżacz parowy szary-10%
299 zł 269 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nawilżacz parowy Béaba nadaje się do pokoju dziecięcego. Bezpiecznie i skutecznie nawilża powietrze i eliminuje 99% bakterii znajdujących się w powietrzu. Temperatura pary do 55°C zastosowano dla bezpieczeństwa dzieci. Istnieje możliwość dodawania olejków eterycznych.

Beaba parowa kuchenka z mikserem BABYCOOK DUO, neon-9%
949 zł 859 zł
+ darmowa dostawa

Promocja

Parowa kuchenka Béaba BABYCOOK DUO to przydatny asystent, który znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. To pewność równomiernie ugotowanego jedzenia. Obsługa jest bardzo intuicyjna i łatwa. Nadaje się również do rozmrażania i podgrzewania jedzenia dla dzieci. To większy model z 2 butelkami (każda o pojemności 1100 ml).

Beaba podgrzewacz do butelek 3w1 Babymilk Second szary
203 zł 189 zł

Podgrzewacz do butelek 3w1 Babymilk Second szary. Podgrzewa butelki z mlekiem, żywność w słoiczku, sterylizuje butelki i akcesoria. Nadaje się do większości rodzajów butelek dla niemowląt.

Beaba podgrzewacz do mleka z mieszadłem Milk Prep Night Blue-5%
369 zł 349 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podgrzewacz do mleka Milk Prep Night Blue marki Beaba jest przeznaczony do łatwego podgrzewania i idealnego mieszania mleka dla niemowląt, mleka matki i innych napojów mlecznych dla dzieci. Podgrzewacz umożliwia łatwe ustawienie ogrzewania na trzy różne temperatury.