6 produktów
BeeMy Becik DELUXE Grey
5x

BeeMy Becik DELUXE

358 zł

Becik BeeMy 80 × 80 cm jest odpowiedni do spania, odpoczynku, karmienia piersią lub spacerowania. Owijka wypełniona jest świeżymi i oczyszczonymi piórami gęsi, tak aby zapewnić maluchowi poczucie bezpieczeństwa i optymalne ciepłocipła. Odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 4 miesięcy.

Dostarcza MALL
BeeMy Kocyk letni, STARS GREY PINK
5x

BeeMy Kocyk letni

59 zł
58 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kocyk letni BeeMy o wymiarach 75 × 90 cm to świetny wybór na lato. Kocyk jest lekki, stylowy i wykonany z najwyższej jakości materiału. Nadaje się zarówno do wózków, fotelików samochodowych, łóżeczek, jak i jako mata do zabawy.

Dostarcza MALL
BeeMy Kokon niemowlęcy DELUXE Beige
1x

BeeMy Kokon niemowlęcy DELUXE

242 zł
231 zł

Kokon BeeMy DELUXE jest idealny dla noworodków, szczególnie w pierwszych miesiącach życia. Dla małego dziecka świat zewnętrzny jest zbyt duży. Musi czuć się bezpiecznie, a kokon jest do tego idealnym rozwiązaniem. Używaj do zabawy, przewijania, podróżowania, lub po prostu leżenia w łóżeczku.

Dostarcza MALL
BeeMy Letni kocyk GREY STARS
5x

BeeMy Letni kocyk

59 zł
58 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

BeeMy Letni kocyk, 2017 – doskonały wybór na ciepłe dni dla Twojego maluszka. Leciutka i przewiewna, materiał: 95% bawełna + 5% lycra. Do prania w temperaturze 40 stopni. Artykuły BeeMy są wyprodukowane w Czechach i otrzymasz je w opakowaniu na prezent.

Dostarcza MALL
BeeMy Becik DELUXE Beige
1x

BeeMy Becik DELUXE

117 zł
115 zł

Becik BeeMy DELUXE jest odpowiedni do kładzenia dzieci do snu, karmienia piersią lub spacerowania z wózkiem, a rozszerzona konstrukcja może również służyć jako koc. Zapięcie na rzepy to proste, szybkie i solidne rozwiązanie – dobrze owinięte dziecko czuje się bezpieczniej.

Dostarcza MALL
BeeMy Osłona do łóżeczka DELUXE Grey
4x

BeeMy Osłona do łóżeczka DELUXE

138 zł

Osłona do łóżeczka BeeMy o wymiarach 190 × 30 cm z miękkim wypełnieniem sprawi, że Twoje dziecko będzie bezpieczne i chronione przed uderzeniami. Dzięki pasom, osłona idealnie trzyma się w łóżeczku. Może być stosowana w łóżeczkach 120 × 60 cm, a także w łóżkach większych niż 140 × 70 cm.

Dostarcza MALL