BEZTROSKA mufka do wózka 45 × 25 cm
159 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mufka do wózka marki Beztroska utrzymuje Twoje dłonie w cieple nawet przy mroźnej pogodzie. Mufkę na uchwyt wózka łatwo zaczepić za pomocą zatrzasków. Ozdobiona jest futrem, które można łatwo zdjąć. Zewnętrzna część mufki wykonana jest z wodoodpornego materiału, wewnętrzna część z bawełnianej dzianiny, a wypełnienie z lekkich włókien silikonowych.

BEZTROSKA mufka do wózka z futerkiem
159 zł

Mufka do wózka marki Beztroska utrzymuje Twoje dłonie w cieple nawet przy mroźnej pogodzie. Ozdobiona jest futerkiem, które można łatwo zdjąć. Mufkę na uchwyt wózka łatwo zaczepić za pomocą zatrzasków. Zewnętrzna część mufki wykonana jest z wodoodpornego materiału, wewnętrzna część z bawełnianej dzianiny, a wypełnienie z lekkich włókien silikonowych.

BEZTROSKA poduszka motylek
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękna poduszka w kształcie motylka od marki Beztroska została zaprojektowana z myślą o Twoim maluszku. Poduszka pochłania wstrząsy, powstające z powodu nierównej powierzchni podczas spaceru w wózku. Zapewnij dziecku jeszcze większy komfort, dzięki tej poduszce.

BEZTROSKA półśpiworek dla starszych dzieci, Dove Grey
209 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Półśpiworek marki Beztroska jest idealnym rozwiązaniem dla maluchów, które nie siedzą cały czas w wózku, ale jednocześnie nie spacerują zupełnie samodzielnie. Odpowiedni dla dzieci od 7 miesięcy, do końca użytkowania wózka. Dzięki zapięciom na rzepy półśpiworek można przymocować do ramy większych wózków lub do uchwytu mniejszych wózków.

BEZTROSKA rękawice na uchwyt wózka z futerkiem
169 zł

Piękne rękawice na uchwyt wózka marki Beztroska utrzymują dłonie w cieple nawet przy mroźnej pogodzie. Można je łatwo przymocować do wózka za pomocą zatrzasków . Ozdobione są futerkiem, które można łatwo zdjąć. Zewnętrzna część rękawic wykonana jest z wodoodpornego materiału, wewnętrzna część z **bawełnianej dzianiny, a wypełnienie z lekkich **włókien silikonowych.

BEZTROSKA rękawice na wózek dziecięcy z futerkiem 28 × 25 cm
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękne rękawice do wózka marki Beztroska utrzymują dłonie w cieple nawet przy mroźnej pogodzie. Ozdobione są futrem, które można łatwo zdjąć. Można je łatwo przymocować do wózka za pomocą zatrzasków. Zewnętrzna część mufki wykonana jest z wodoodpornego materiału, wewnętrzna część z bawełnianej dzianiny, a wypełnienie z lekkich włókien silikonowych.

BEZTROSKA śpiworek z futerkiem 100 × 51 cm
409 zł

Uroczy, dziecięcy śpiworek do wózka od marki Beztroska jest odpowiedni do wszystkich wózków, dla dzieci od 6 do 24 miesięcy. Śpiworek wyposażony jest w piękne futerko, które jest jego ozdobą. Futerko jest przypinane na zatrzaski, możesz je więc odpiąć w każdym momencie. Zewnętrzna część śpiworka wykonana jest z wodoodpornego materiału, wewnętrzna część z przyjemnej i miękkiej, bawełnianej dzianiny, a wypełnienie z ciepłych włókien silikonowych.

BEZTROSKA śpiworek z futerkiem, 100 × 51 cm
409 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uroczy, dziecięcy śpiworek do wózka od marki Beztroska jest odpowiedni do wszystkich wózków, dla dzieci od 6 do 24 miesięcy. Śpiworek wyposażony jest w piękne futerko, które je zdobi. Futerko jest przypinane na zatrzaski, możesz je więc odpiąć w każdym momencie. Zewnętrzna część śpiworka wykonana jest z wodoodpornego materiału, wewnętrzna część z przyjemnej i miękkiej, bawełnianej dzianiny, a wypełnienie z ciepłych włókien silikonowych.

BEZTROSKA śpiworek z futerkiem 110 × 51 cm
439 zł

Uroczy, dziecięcy śpiworek do wózka od marki Beztroska jest odpowiedni do wszystkich wózków, dla dzieci od 15. do 36. miesiąca życia. Zewnętrzna część śpiworka wykonana jest z wodoodpornego materiału, wewnętrzna część z przyjemnej i miękkiej, bawełnianej dzianiny, a wypełnienie z ciepłych włókien silikonowych. Śpiworek ozdobiony jest pięknym futerkiem na zatrzaski, można je więc odpiąć w każdej chwili.

BEZTROSKA śpiworek z futerkiem 110 × 51 cm
439 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uroczy, dziecięcy śpiworek do wózka od marki Beztroska jest odpowiedni do wszystkich wózków, dla dzieci od 15 do 36 miesięcy. Ozdobiony jest pięknym futerkiem na zatrzaski, można je więc odpiąć w każdej chwili. Zewnętrzna część śpiworka wykonana jest z wodoodpornego materiału, wewnętrzna część z przyjemnej i miękkiej, bawełnianej dzianiny, a wypełnienie z ciepłych włókien silikonowych.

BEZTROSKA poduszka motylek 32 × 23 cm
59 zł

Piękna poduszka w kształcie motylka od marki Beztroska jest specjalnie zaprojektowana dla twoich maluszków. Daj dziecku jeszcze większy komfort dzięki tej poduszce. Poduszka pochłania uderzenia, które tworzą się przez nierówną powierzchnię podczas spaceru w wózku.