13 produktów
BEZTROSKA podkładka do wózka bawełna/len SAFARI

BEZTROSKA podkładka do wózka bawełna/len

197 zł

Uniwersalna podkładka o atrakcyjnym wyglądzie jest dwustronna i wykonana z naturalnych materiałów. W zestawie znajdują się specjalne, ręcznie szyte paski do mocowania ochraniacza do pasów. Beztroska podkładka do wózka bawełna/len ma elastyczny bawełniany brzeg.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA rożek niemowlęcy SAFARI

BEZTROSKA rożek niemowlęcy

179 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękki rożek niemowlęcy został ozdobiony śliczną kokardką. Później może służyć także jako miękki kocyk lub kocyk do zabawy. Beztroska rożek niemowlęcy został wykonany z certyfikowanej bawełny.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA kocyk do fotelika samochodowego SAFARI

BEZTROSKA kocyk do fotelika samochodowego

269 zł

Kocyk do fotelika samochodowego ma otwory do zamontowania w jakimkolwiek foteliku samochodowym. Bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie podczas podróży z dzieckiem. Beztroska kocyk do fotelika samochodowego ma miękkie, silikonowe wypełnienie.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA Poduszka motylek SAFARI

BEZTROSKA Poduszka motylek

74 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka amortyzuje wstrząsy powodowane przez drogę na nierównej nawierzchni. idealna do wózka, łóżeczka czy fotelika samochodowego. Miękkie i elastyczne wypełnienie silikonowe. Beztroska Poduszka motylek jest płaska w miejscu przeznaczonym na główkę.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA klips na smoczek SAFARI

BEZTROSKA klips na smoczek

53 zł

Designerski klips do smoczka wykonany jest z bawełny lub lnu. Należy go wymieniać co 3–4 miesiące. Beztroska Klips do smoczka posiada certyfikat Öko-Tex.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA kołdra i poduszka 135*100 cm SAFARI

BEZTROSKA kołdra i poduszka 135*100 cm

304 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw składa się z kołdry i poduszki z miękkim wypełnieniem. Jest przeznaczony dla dzieci już od urodzenia. Beztroska kołdra i poduszka 135*100 cm są zapakowane w eleganckie opakowanie.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA Poduszka na fotel samochodowy 0-13 SAFARI

BEZTROSKA Poduszka na fotel samochodowy 0-13

131 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalna poduszka dwustronna nadaje się do fotelika samochodowego. Dopasowuje się do kształtu fotelika samochodowego i zwiększa komfort podróżowania. Beztroska Poduszka na fotelik samochodowy 0–13 jest szyta ręcznie z atestowanych materiałów.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA półśpiworek dla starszych dzieci, Dove Grey

BEZTROSKA półśpiworek dla starszych dzieci, Dove Grey

190 zł
188 zł

Półśpiworek marki Beztroska jest idealnym rozwiązaniem dla maluchów, które nie siedzą cały czas w wózku, ale jednocześnie nie spacerują zupełnie samodzielnie. Odpowiedni dla dzieci od 7 miesięcy, do końca użytkowania wózka. Dzięki zapięciom na rzepy półśpiworek można przymocować do ramy większych wózków lub do uchwytu mniejszych wózków.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA Rożek do fotelika samochodowego, muślinowy szary

BEZTROSKA Rożek do fotelika samochodowego, muślinowy

269 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodny rożek wykonany z muślinu pasuje do fotelika samochodowego. W zestawie specjalne otwory umożliwiające przypięcie do dowolnego fotelika samochodowego. Zawiązywanie za pomocą tasiemki. Beztroska Rożek do fotelika samochodowego, muślinowy

Dostarcza MALL
BEZTROSKA Śpiwór z muślinu S-77cm szary

BEZTROSKA Śpiwór z muślinu S-77cm

233 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śpiwór wykonany jest z przyjemnego muślinu z silikonowym wypełnieniem. Zawiera dwukierunkowy zamek błyskawiczny do otwierania części lub całości. Posiada praktyczne klapy z zamkami na ramionach. Beztroska Śpiworek muślinowy S-77 cm jest odpowiedni dla dzieci od 0 do 12 miesięcy.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA Śpiworek M-85 cm SAFARI

BEZTROSKA Śpiworek M-85 cm

233 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śpiwór wykonany jest z wygodnej bawełny z lnianą podszewką. Zawiera dwukierunkowy zamek błyskawiczny do otwierania części lub całości. Posiada praktyczne klapy z zamkami na ramionach. Beztroska Śpiworek M-85 cm jest odpowiedni dla dzieci od 12 do 24 miesiąca.

Dostarcza MALL
BEZTROSKA Śpiworek muślinowy M-85 cm szary

BEZTROSKA Śpiworek muślinowy M-85 cm

233 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śpiwór wykonany jest z przyjemnego muślinu z silikonowym wypełnieniem. Zawiera dwukierunkowy zamek błyskawiczny do otwierania części lub całości. Posiada praktyczne klapy z zamkami na ramionach. Beztroska Śpiworek muślinowy M-85 cm jest odpowiedni dla dzieci od 12 do 24 miesięcy.

Dostarcza MALL