Bielenda Prof.

18 produktów
-30%
Bielenda Prof. Skin Clinic Professional Rejuven 200 ml

Bielenda Prof. Skin Clinic Professional Rejuven 200 ml

20 zł
14 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Aktywny tonik do skóry z kwasem hialuronowym, witaminą B i kwasem mlekowym. Głęboko i delikatnie oczyszcza skórę, która jest jednocześnie zregenerowana, wzmocniona i głęboko nawilżona. Zwiększa obronę bariery skórnej.

Partner: Vivantis
Bielenda Prof. Nawilżający (Moisturizing Face Clean sing Milk) 175 ml

Bielenda Prof. Nawilżający (Moisturizing Face Clean sing Milk) 175 ml

24 zł
23 zł

Lekkie mleczko zmiękczające zawiera mleko pszenne, owsiane, kokosowe i ryżowe, dzięki czemu zawiera niezliczone substancje aktywne, które mają dobroczynny wpływ na skórę. Skutecznie oczyszcza makijaż i inne zanieczyszczenia. Wspiera naturalną barierę ochronną skóry, odświeża i odżywia skórę. .

Partner: Vivantis

Marka Bielenda Professional powstała w 1990 roku i od ponad 25 lat oferuje naturalne kosmetyki do twarzy i ciała. W swoim asortymencie firma posiada ponad 400 najwyższej jakości produktów opartych na naturalnych składnikach aktywnych, które cieszą się dużym uznaniem nie tylko wśród klientów ale także kosmetologów. Marka doskonale rozwija się nie tylko na terenie Polski ale także w wielu krajach na całym świecie m.in. we Francji, Hiszpanii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Korei.

Bielenda Professional w swoich badaniach nad kosmetykami stawia przede wszystkim na doskonałą skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Produkty nie mają przy tym wygórowanych cen, dzięki czemu każdy, kto pragnie zadbać o swoje ciało może sobie na nie pozwolić. Preparaty są przyjemne w aplikacji, mają miły, egzotyczny zapach i posiadaja wiele ciekawych kolorów, co umożliwia dopasowanie do potrzeb wielu użytkowników. Poważana na rynku kosmetycznym marka posiada wiele certyfikatów świadczących o wysokiej jakości, dobroczynnym wpływem na skórę użytkowników oraz czystością mikrobiologiczną produktów.