Najczęściej kupowane

3 produkty
Bigben radiobudzik RR140IGDAB

Bigben radiobudzik RR140IGDAB

299 zł

Wstań prawą nogą dzięki budzeniu stacją FM/DAB+ – zadba o to niezawodny radiobudzik Bigben RR140IGDAB, który oferuje funkcję Snooze oraz bezprzewodową ładowarkę indukcyjną do kompatybilnych urządzeń. Został wyposażony w tuner FM/DAB/DAB+ z możliwością zapisania do 20 stacji w pamięci urządzenia. Zintegrowany wyświetlacz LED umożliwia zmianę intensywności podświetlenia.

Dostarcza MALL
-26%
Bigben głośnik przenośny PARTYBTLITE, czarny
26x

Bigben głośnik przenośny PARTYBTLITE, czarny

222 zł
163 zł

Nigdy nie jest za późno na imprezę, a bez muzyki nie byłaby przecież imprezą – dlatego potrzebujesz przenośnego imprezowego głośnika Bluetooth, Bigben PARTYBTLITE, o mocy 50 W, pięknym dźwięku i olśniewających efektach świetlnych. Urządzenie wyposażono w AUX In, USB i slot na karty pamięci SD. W zestawie znajduje się mikrofon przewodowy do śpiewania karaoke, a dzięki baterii 1200 mAh zagra na jednym ładowaniu przez 3 godziny.

Dostarcza MALL
Bigben zestaw audio TW12CDPARIS3, czarny
3x

Bigben zestaw audio TW12CDPARIS3, czarny

546 zł

Nowoczesny zestaw audio Bigben TW12CDPARIS3 z uroczym nadrukiem Wieży Eiffla odtworzy Twoje ulubione, nie tylko francuskie, piosenki. Urządzenie szczyci się doskonałym dźwiękiem i mocą muzyczną 60 W. Umożliwia strumieniowe przesyłanie przez Bluetooth, odtwarzanie z USB, włożenie karty pamięci SD do czytnika, słuchanie muzyki z płyt CD, stacji radiowych FM oraz z podłączonego przez wejście AUX In źródła dźwięku.  

Dostarcza MALL