BOLEY komplet półśpioszków chłopięcych, 2 szt., MULTIPACK BOYS
59 zł

Chłopięcy zestaw 2 par półśpioszków z wygodnym szerokim obszyciem w talii od marki Boley wykonany jest z wysokiej jakości 100% bawełny, która nadaje się do wygodnego noszenia przez cały dzień. Półśpioszki w praktycznych kolorach i o prostym kroju będą dobrze komponować się z innymi elementami garderoby.

BOLEY komplet półśpioszków dziewczęcych, 2 szt., MULTIPACK GIRLS
59 zł

Dziewczęcy zestaw 2 par półśpioszków z wygodnym szerokim obszyciem w talii od marki Boley wykonany jest z wysokiej jakości 100% bawełny, która nadaje się do wygodnego noszenia przez cały dzień. Półśpioszki w praktycznych kolorach i o prostym kroju będą dobrze komponować się z innymi elementami garderoby.

BOLEY zestaw chłopięcy body kopertowe z długim rękawem 2 szt., MULTIPACK BOYS
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chłopięcy zestaw dwóch par body kopertowych z długimi rękawami marki Boley wykonany jest z wysokiej jakości 100% bawełny, która nadaje się do wygodnego noszenia przez cały dzień. Body z wesołym, kolorowym nadrukiem mają praktyczne zapięcie na zatrzaski, ułatwiające zakładanie.

BOLEY zestaw dziecięcy body z długim rękawem 3 szt., MULTIPACK
79 zł

Dziecięcy zestaw 3 par body skrzyżowanych na ramionach z długimi rękawami marki Boley, wykonanych z wysokiej jakości 100% bawełny. Podstawowa odzież dla niemowląt ma praktyczne zapięcie na zatrzaski między nóżkami. Krzyżowanie przodu i tyłu na ramionach zapewnia najwygodniejsze ubieranie przez głowę.

BOLEY zestaw koszulek dziecięcych 2 szt., MULTIPACK Unisex
89 zł

Zestaw 2 koszulek dziecięcych marki Boley wykonany jest z wysokiej jakości 100% bawełny, którą można nosić w ciągu dnia i podczas spania. Szare koszulki z uroczymi obrazkami mają zapięcia na zatrzaski na ramieniu.

BOLEY zestaw śpioszków chłopięcych z koszulką MULTIPACK BOYS
139 zł

Zestaw 2 par śpioszków chłopięcych z koszulką marki Boley wykonany jest z wysokiej jakości 100% bawełny, która nadaje się do wygodnego noszenia przez cały dzień. Zestaw koszulki z długimi rękawami i śpioszków w praktycznych kolorach dla chłopców będzie odpowiedni dla każdego malucha.