14 produktów
Boon CATCH BOWL - Miska z przyssawką niebiesko-zielona
3x

Boon CATCH BOWL - Miska z przyssawką niebiesko-zielona

49 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

CATCH BOWL – Miska z przyssawką w niebiesko-zielonej kolorystyce jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci uczących się samodzielnego jedzenia. Specjalna konstrukcja, która rozciąga się w kierunku dziecka i pozwala zabrać wypadające jedzenie z powrotem do miski. Ponadto jest wykonana z miękkiego, giętkiego materiału, który jest łatwy do czyszczenia i zgina się przy uderzeniu.

Dostarcza MALL
łyżka do karmienia z dozownikiem SQUIRT, pomarańczowa
17x

Boon łyżka do karmienia z dozownikiem SQUIRT

37 zł

Łyżka do karmienia SQUIRT z dozownikiem od marki Boon to nie jest zwykła łyżka, to łyżka i kubeczek do karmienia w jednym. Nie ryzykuj bałaganu z karmieniem w klasyczny sposób. Dzięki praktycznemu systemowi zamykania bezpiecznie zamkniesz pokarm, aby nie wydostał się na zewnątrz, dzięki czemu jest doskonałym środkiem ułatwiającym karmienie nie tylko w ruchu.

Dostarcza MALL
łyżka dwustronna SWAP, 2 szt., niebiesko - zielona
2x

Boon łyżka dwustronna SWAP, 2 szt.

47 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dwustronna łyżka SWAP, 2 szt. od marki Boon z miękkim i sztywnym końcem jest idealna dla dzieci, które zaczynają jeść. Twoje dziecko da Ci znać, który koniec jest dla niego najlepszy. Obie strony mają płaski koniec dla łatwego jedzenia.

Dostarcza MALL
-12%
Boon pojemniki na przekąski SNUG, 2 szt.

Boon pojemniki na przekąski SNUG, 2 szt.

55 zł
48 zł

Poręczny pomocnik, który zapobiegnie rozsypywaniu jedzenia na podłodze. Pojemniki Boon mogą być używane nie tylko w domu, ale i w podróży.
Umieść herbatniki w kubku, zamknij go silikonową nasadką, a dziecko będzie mogło z łatwością wyjąć tylko tyle ciastek, ile potrzebuje.

Dostarcza MALL
kubek anatomiczny, nietłukący FLUID niebiesko-zielony
1x

Boon kubek anatomiczny, nietłukący FLUID

39 zł

Kubek anatomiczny, nietłukący FLUID od marki Boon pomoże dzieciom pić łatwo i bez wypadków. Innowacyjny system zaworów zapobiega wyciekom napoju. Dzięki jednoczęściowej obrotowej nasadce czyszczenie i montaż będą bardzo proste.

Dostarcza MALL
-12%
kubek z pokrywkami i słomkami SNUG, 7 szt.
1x

Boon kubek z pokrywkami i słomkami SNUG, 7 szt.

55 zł
48 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kubek SNUG od marki Boon będzie idealny dla dzieci, które są na tyle duże, aby pić samodzielnie, ale jeszcze nie na tyle, aby nie rozlewać napojów. Pokrywki wykonane są ze 100% silikonu i można je stosować na dowolnym kubku o średnicy od 6,4 do 9,5 cm.

Dostarcza MALL
LAWN - Suszarka trawnik - zielona
6x

Boon LAWN - Suszarka trawnik - zielona

105 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

LAWN Duży ociekacz w formie trawnika od marki Boon dzięki swojej unikalnej konstrukcji pasuje do większości wnętrz. Ułatwia suszenie butelek i smoczków. Zielone listwy bezpiecznie trzymają delikatne naczynia, zapewniając jednocześnie dopływ powietrza dla szybszego suszenia.

Dostarcza MALL
ociekacz PATCH - „trawnik” wąski
6x

Boon ociekacz PATCH - „trawnik” wąski

69 zł

Taca ociekowa PATCH od marki Boon z łatwością wysuszy butelki i smoczki. Zielone listwy pewnie i bezpiecznie utrzymują delikatne naczynia. Jednocześnie gwarantuje dopływ powietrza, dzięki czemu naczynia będą szybko suche i pachnące. Zielona „trawa” utrzymuje przedmioty w pozycji pionowej i jest idealna do suszenia naczyń kuchennych o różnych kształtach i rozmiarach.

Dostarcza MALL
ociekacz TRIP - zestaw podróżny
3x

Boon ociekacz TRIP - zestaw podróżny

83 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ociekacz podróżny TRIP od marki Boon to idealna pomoc w podróży. Zestaw zawiera szczotkę do mycia butelek i smoczków, a także ociekacz w formie trawnika. Zestaw można łatwo schować w praktycznym etui i zabrać ze sobą wszędzie.

Dostarcza MALL
pojemnik na przekąski, niebiesko-pomarańczowy

Boon pojemnik na przekąski, niebiesko-pomarańczowy

40 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Okrągły pojemnik na przekąsek dla dzieci od marki Boon sprawdzi się na każdym wyjeździe. Dzięki stałej konstrukcji, która chroni zawartość, ten pojemnik jest idealny do podróży. Pojemnik można rozłożyć, aby ułatwić czyszczenie

Dostarcza MALL
-14%
Boon zapasowe silikonowe pokrywki i słomki SNUG 6 szt.

Boon zapasowe silikonowe pokrywki i słomki SNUG 6 szt.

42 zł
36 zł

Zapasowe silikonowe pokrywki i słomki SNUG dla dzieci od marki Boon, to zarówno kubki, jak i pokrywki, które pasują do każdego kubka SNUG o średnicy 6,4 – 9,5 cm. Zestaw zawiera zapasowe trzy pokrywki i trzy słomki.

Dostarcza MALL
zestaw do jadalni dla dzieci, niebiesko-pomarańczowy
1x

Boon zestaw do jadalni dla dzieci, niebiesko-pomarańczowy

70 zł

Kompletny zestaw dla dzieci od marki Boon z czterema różnymi przegródkami na żywność. Oddzielne części umożliwiają oddzielenie żywności, a antypoślizgowy spód przyczepia się do powierzchni stołu i utrzymuje talerz na miejscu.

Dostarcza MALL