Boon ociekacz TRIP - zestaw podróżny
79 zł

Ociekacz podróżny TRIP od marki Boon to idealna pomoc w podróży. Zestaw zawiera szczotkę do mycia butelek i smoczków, a także ociekacz w formie trawnika. Zestaw można łatwo schować w praktycznym etui i zabrać ze sobą wszędzie.

Boon CATCH BOWL - Miska z przyssawką niebiesko-zielona
49 zł 39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

CATCH BOWL – Miska z przyssawką w niebiesko-zielonej kolorystyce jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci uczących się samodzielnego jedzenia. Specjalna konstrukcja, która rozciąga się w kierunku dziecka i pozwala zabrać wypadające jedzenie z powrotem do miski. Ponadto jest wykonana z miękkiego, giętkiego materiału, który jest łatwy do czyszczenia i zgina się przy uderzeniu.

Boon kubek z pokrywkami i słomkami SNUG, 7 szt.
59 zł 43 zł

Kubek SNUG od marki Boon będzie idealny dla dzieci, które są na tyle duże, aby pić samodzielnie, ale jeszcze nie na tyle, aby nie rozlewać napojów. Pokrywki wykonane są ze 100% silikonu i można je stosować na dowolnym kubku o średnicy od 6,4 do 9,5 cm.

Boon LAWN - Suszarka trawnik - zielona
119 zł 88 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

LAWN Duży ociekacz w formie trawnika od marki Boon dzięki swojej unikalnej konstrukcji pasuje do większości wnętrz. Ułatwia suszenie butelek i smoczków. Zielone listwy bezpiecznie trzymają delikatne naczynia, zapewniając jednocześnie dopływ powietrza dla szybszego suszenia.

Boon łyżka do karmienia z dozownikiem SQUIRT
49 zł 39 zł

Łyżka do karmienia SQUIRT z dozownikiem od marki Boon to nie jest zwykła łyżka, to łyżka i kubeczek do karmienia w jednym. Nie ryzykuj bałaganu z karmieniem w klasyczny sposób. Dzięki praktycznemu systemowi zamykania bezpiecznie zamkniesz pokarm, aby nie wydostał się na zewnątrz, dzięki czemu jest doskonałym środkiem ułatwiającym karmienie nie tylko w ruchu.

Boon łyżka dwustronna SWAP, 2 szt.
69 zł 45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dwustronna łyżka SWAP, 2 szt. od marki Boon z miękkim i sztywnym końcem jest idealna dla dzieci, które zaczynają jeść. Twoje dziecko da Ci znać, który koniec jest dla niego najlepszy. Obie strony mają płaski koniec dla łatwego jedzenia.

Boon ociekacz GRASS, biały
99 zł 68 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ociekacz w kształcie trawnika pasuje do każdego wnętrza dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji. Ułatwia suszenie butelek i smoczków. Białe listwy bezpiecznie trzymają delikatne naczynia, zapewniając jednocześnie dopływ powietrza do szybkiego suszenia.

Boon ociekacz PATCH - „trawnik” wąski
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Taca ociekowa PATCH od marki Boon z łatwością wysuszy butelki i smoczki. Zielone listwy pewnie i bezpiecznie utrzymują delikatne naczynia. Jednocześnie gwarantuje dopływ powietrza, dzięki czemu naczynia będą szybko suche i pachnące. Zielona „trawa” utrzymuje przedmioty w pozycji pionowej i jest idealna do suszenia naczyń kuchennych o różnych kształtach i rozmiarach.

Boon pojemnik na przekąski, niebiesko-pomarańczowy
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Okrągły pojemnik na przekąsek dla dzieci od marki Boon sprawdzi się na każdym wyjeździe. Dzięki stałej konstrukcji, która chroni zawartość, ten pojemnik jest idealny do podróży. Pojemnik można rozłożyć, aby ułatwić czyszczenie

Boon pojemniki na przekąski SNUG, 2 szt.
59 zł 45 zł

Poręczny pomocnik, który zapobiegnie rozsypywaniu jedzenia na podłodze. Pojemniki Boon mogą być używane nie tylko w domu, ale i w podróży.
Umieść herbatniki w kubku, zamknij go silikonową nasadką, a dziecko będzie mogło z łatwością wyjąć tylko tyle ciastek, ile potrzebuje.

Boon SNUG - Słomki silikonowe 6 szt. z szczoteczką
49 zł 45 zł

SNUG – Słomki silikonowe z szczoteczką czyszczącą od marki Boon do kubków SNUG. Można łatwo dostosować długość słomek do swoich preferencji. Po prostu odetnij zbędną część słomki. Zestaw zawiera 6 słomekszczotkę do czyszczenia.

Boon Star - pokrywa na korek
49 zł

STAR pokrywa na korek w kształcie gwiazdy od marki Boon to świetne rozwiązanie do kąpieli w wannie. Znakomicie zakrywa korek i przylega do wanny tak szczelnie, że woda nie ma szans na spłynięcie. Kąpiel będzie zdecydowanie przyjemniejsza.

Boon zapasowe silikonowe pokrywki i słomki SNUG 6 szt.
39 zł

Zapasowe silikonowe pokrywki i słomki SNUG dla dzieci od marki Boon, to zarówno kubki, jak i pokrywki, które pasują do każdego kubka SNUG o średnicy 6,4 – 9,5 cm. Zestaw zawiera zapasowe trzy pokrywki i trzy słomki.

Boon zestaw do jadalni dla dzieci, niebiesko-pomarańczowy
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kompletny zestaw dla dzieci od marki Boon z czterema różnymi przegródkami na żywność. Oddzielne części umożliwiają oddzielenie żywności, a antypoślizgowy spód przyczepia się do powierzchni stołu i utrzymuje talerz na miejscu.