Bright Starts wielofunkcyjna poduszka dziecięca 2w1 - Słonik 0+ mies.
219 zł

Dziecięca poduszka wielofunkcyjna 2w1 z motywem słonika. Nadaje się dla dzieci już od narodzenia. Możesz używać poduszek pojedynczo lub razem. Gdy dziecko rośnie, większa poduszka tworzy miejsce do zabawy. Obejmuje również wyjmowane zabawki, które będą towarzyszyć dziecku w dowolnym miejscu.

Bright Starts koc do zabaw Ball Pit Fun 0m+
164,06 zł 118 zł

Plansza-koc do zabawy Bright Starts Ball Pit Fun jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia i rośnie wraz z dzieckiem. 76-calowy plac gier zapewnia przytulną powierzchnię do zabawy na podłodze. Ściany są kolorowe i można je regulować w górę lub w dół, działają jako bariera w trakcie zabawy. Koc został wyposażony w 10 kolorowych kulek raz 4 zdejmowane zabawki pomagające w trenowaniu umiejętności motorycznych Twojego dziecka.

Bright Starts huśtawka domowa Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019
169 zł

Huśtawka dla dzieci do zawieszenia na framudze drzwi od marki Bright Starts, zapewni Twojemu dziecku niekończącą się zabawę w domu. Uniwersalną huśtawkę można bezpiecznie przymocować do większości drzwi dzięki stałemu zaciskowi ramy. Regulowane pasy i dodatkowy pasek bezpieczeństwa zapewniają wsparcie. Siedzisko można prać w pralce. Hustawka jest przeznaczona dla dzieci od 6. miesiąca życia do osiągnięcia 12 kg wagi.

Bright Starts PLAC ZABAW SOWA PINK
329 zł

Plac Zabaw Sowa Pink marki Bright Stars to wspaniała mata do zabaw wykonana z wysokiej jakości materiałów. Można bawić się nią na pięć różnych sposobów. Posiada pluszowe zabawki, grzechotki oraz gryzaczki urozmaicające zabawę Twojego dziecka!

Bright Starts Zawieszka Ptaszki PiP
55 zł

Zawieszka Ptaszki PiP marki Brightstarts to urocza zabawka, którą można zawiesić w wózku, przy łóżeczku lub innym miejscu aby zainteresować maluszka ciekawymi kształtami. Różne funkcje figurek zapewnią dziecku mnóstwo niespodzianek i zabawy, w trakcie spacerów lub w domowym zaciszu!

Bright Starts ślimak interaktywny
102 zł

Nowość

Interaktywna zabawka w postaci ślimaka od Bright Starts pozwoli dziecku na rozwój poprzez zabawę. Zabawka może służyć jako chodzik dla starszych dzieci lub po wyjęciu tyczki dziecko może popychać zabawkę. Ślimak nagradza dzieci za zabawę efektami dźwiękowymi i świetlnymi, co dodatkowo zwiększa zainteresowanie dzieci zabawą z nim. Zabawka w atrakcyjnym kolorze zapewni wiele frajdy.