13 produktów
ByKay nosidełko kangur CLICK CARRIER Baby Blue 0
1x

ByKay nosidełko kangur CLICK CARRIER Baby

399 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko kangur marki ByKay doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Jest niezwykle wygodne, pozwala na noszenie dziecka od od pierwszego miesiąca życia. Model został wykonany z elastycznego materiału, który charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością.

Dostarcza MALL
ByKay nosidełko kangur CLICK CARRIER Blue 0

ByKay nosidełko kangur CLICK CARRIER

399 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko kangur marki ByKay doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Jest niezwykle wygodne, pozwala na noszenie dziecka od 1,5 do 5 lat. Model został wykonany z elastycznego materiału, który charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością.

Dostarcza MALL
ByKay nosidełko 4WAY CLICK CARRIER Blue 0

ByKay nosidełko 4WAY CLICK CARRIER

499 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko marki ByKay doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Jest niezwykle wygodne, pozwala na noszenie dziecka od pierwszego miesiąca życia do 3 lat. Model został wykonany z elastycznego materiału, który charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością.

Dostarcza MALL
ByKay nosidełko MEI TAI DeLuxe ciemnozielone 0
2x

ByKay nosidełko MEI TAI DeLuxe

459 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodne i miękkie nosidełko ByKay MEI TAI Deluxe to model wiązany do ciała czterema pasami. Nosidełko umożliwia noszenie dziecka na brzuchu, plecach i biodrze. Dużym atutem jest możliwość regulacji nosidełka, co sprawia, że rośnie ono wraz z dzieckiem. Maksymalne obciążenie wynosi 23 kg.

Dostarcza MALL
ByKay chusta tkana WOVEN WRAP DeLuxe vel. 7 Beige 0
1x

ByKay chusta tkana WOVEN WRAP DeLuxe vel. 7

278 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodna i miękka chusta ByKay Woven Wrap Deluxe to model z ukośnymi końcówkami dla łatwiejszego wiązania. Chusta umożliwia noszenie dziecka na brzuchu, plecach i biodrze. Maksymalne obciążenie wynosi 23 kg. Chusta pozwala w czasie noszenia dziecka zachować ergonomiczną postawę ciała.

Dostarcza MALL
ByKay Kangur Mei Tai Deluxe, miętowa zieleń

ByKay Kangur Mei Tai Deluxe

981 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko ByKay Mei Tai Deluxe – – Mei Tai Deluxe to ergonomiczne nosidełko ByKayan wykonane z przyjaznej dla dziecka bawełny. To nosidełko jest również znane jako nosidełko hybrydowe: Mei Tai łączy wygodę nosidełka z wygodą nosidełka. Nosidełko jest już wstępnie uformowane i wystarczy je związać.

Partner: Helieli
ByKay Kangur Click Carrier Deluxe, ciemnoszary

ByKay Kliknij Carrier Deluxe kangur

1 057 zł
Nowość

Nosidełko ByKay Click Nosidełko Deluxe – – Click Carrier Deluxe ByKay to ergonomiczne, wytrzymałe nosidełko z denimu z klipsami. Tutaj możesz nosić dziecko na brzuchu, biodrze i plecach. To nosidełko jest idealne dla każdego, kto kocha łatwość i szybkość.

Partner: Helieli
ByKay Kliknij Odwracalny Kangur, czarno-czerwony

ByKay Kliknij Odwracalny Kangur, czarno-czerwony

933 zł
Nowość

przewoźnik Kliknij przewoźnik Odwracalne – – Tkanina w kratkę jest wykonana w 100% z lnu, dzięki czemu jest cudownie miękka w dotyku. Nosidełko nadaje się od pierwszego dnia do ok. godz. rozmiar 92. Nosicie to nosidełko na brzuchu, biodrze lub plecach i nie macie przy tym żadnej pomocy.

Partner: Helieli
-6%
ByKay AQUA Lekkie nosidełko do wody, onesize
1x

ByKay AQUA Lekkie nosidełko do wody, onesize

159 zł
148 zł

Chusta do noszenia dziecka Aqua z kolekcji popularnej, holenderskiej marki ByKay. Doskonale sprawdzi się na basenie, pod prysznicem czy na plaży. Zaspokoi potrzebę bezpośredniej bliskości z maluszkiem. Wykonana jest z szybkoschnącego materiału.

Dostarcza MALL
-7%
ByKay chusta do noszenia dziecka AQUASLING Black

ByKay chusta do noszenia dziecka AQUASLING Black

145 zł
134 zł

ByKay AQUASLING to czarna chusta, która jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy przymocować ją do jednego ramienia, z dzieckiem ułożonym po boku. Chusta chroni dziecko przed promieniami UV w 98%. Wykonana w 100% z poliestru, szybkoschnąca i miękka tkanina.

Dostarcza MALL
ByKay chusta STRETCHY WRAP DeLuxe L Blue 0
1x

ByKay chusta STRETCHY WRAP DeLuxe L

239 zł

Chusta do noszenia dzieci ByKay SURFACE WRAP DeLuxe w rozmiarze L jest dedykowana dla noworodków, ze względu na osiągnięcie pozycji podobnej do tej, którą osiągają w brzuchu matki. Przeznaczony jest również dla większego dziecka, do 18 kg. Chusta jest wykonana z wytrzymałego materiału, który charakteryzuje się odpowiednią oddychalnością i jest przyjemny w dotyku.

Dostarcza MALL
ByKay Essential chusta do noszenia dziecka, szara
5x

ByKay Essential chusta do noszenia dziecka

185 zł

Chusta do noszenia dziecka Essential z kolekcji popularnej, holenderskiej marki ByKay. Idealnie zaspokoi potrzebę bezpośredniej bliskości z maluszkiem. Jest elastyczna, wykonana w 100% z niesamowicie miękkiej bawełny. Rozmiar uniwersalny.

Dostarcza MALL