Byredo Gypsy Water - woda perfumowana
787 zł

Cyganka Water to luksusowy unisex zapach Byredo który czerpie energię z zapachów świeżej ziemi, głębokich lasów i ognisk. Jest idealny dla tych, którzy lubią być blisko natury. Aromat rozwija się z bergamotką, cytryną, pieprzem i jałowcem. Szczyt sięga kadzidła, sosny i korzenia orriego.

Byredo Inflorescence - woda perfumowana
768 zł

Kwiatostan to kwiatowy zapach dla kobiet autorstwa Byredo . Celem było stworzenie perfum, które podkreślają moc i piękno dziko kwitnących kwiatów. Tak właśnie zrobili, więc teraz możesz dostać perfumy, które łączą pięć podstawowych zapachów. Są to róże, różowa frezja, magnolia, konwalia i jaśmin.

Byredo Palermo - EDP
831 zł

Palermo to luksusowy cytrusowy zapach dla kobiet wprowadzony na rynek w 2010 roku. Głowa zawiera gorzką pomarańczę (petitgrain), bergamotkę i inny olej cytrusowy. W sercu poczujesz połączenie róży i piżma. Podstawa zapachu jest wzmocniona przez ambrette.

Byredo La Tulipe - woda perfumowana
728 zł

La Tulipe to kwiatowy zapach dla kobiet z Byredo. Przyjemne perfumy, które skupia się na wiosennych i letnich kolorach. Zatrzymaj się na wschodzące słońce po prostu pozwolić sobie na upadek pierwszych belek, odświeżyć swoje bose stopy w porannej rosy.

Byredo Slow Dance - Woda perfumowana
471 zł 461 zł

Z orientalnym zapachem Slow Dance, Ben Gorham, założyciel i dyrektor kreatywny marki Byredo, powraca do liceum do wstydliwego okresu, kiedy chłopcy wyrastają na mężczyzn, a dziewczęta na kobiety.

Byredo Bal d`Afrique - Woda perfumowana
823 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bal d'Afrique marki Byredo to orientalno-drzewny zapach zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Perfumy przedstawiają połączenie paryskiej awangardy i kultury afrykańskiej. Może to trochę dziwna mieszanka, ale pasuje idealnie. Zrelaksuj się w silnym upojeniu tańcem, muzyką i sztuką.

Byredo Bibliotheque - Woda perfumowana
827 zł

Woda perfumowana Bibliotheque marki Byredo o słodkim, drzewnym zapachu owoców i kwiatów, wzmocnionym obecnością skóry, paczuli i wanilii, przywołuje spokojną atmosferę starej biblioteki, w której czas się zatrzymał.

Byredo Black Saffron - woda perfumowana
908 zł

Orientalny korzenny zapach dla mężczyzn i kobiet. Podnosi poprzeczkę konkurencyjnych perfum. Że to perfumy, które nie jest zbyt imponujące pierwsze wrażenie, w którym można poczuć chiński grejpfrut, jagody jałowca i szafranu. Ale także jego wytrzymałość.

Byredo Eleventh Hour - Woda perfumowana
606 zł

Ostatni zapach ludzkości? Eleventh Hour to zapach kończących się rzeczy, drogą do końca czasu, ostatnie perfumy na Ziemi. Wprowadzające nuty pikantnego nepalskiego pieprzu złagodzone iskrzącą świeżością bergamotki przeniosą Cię na nepalskie wyżyny.

Byredo Flowerhead - woda perfumowana
721 zł

Perfumy flowerhead powstaje z okazji indyjskich wesel. Pary są zazwyczaj posypane płatkami, które są odrapane mniej lub bardziej egzotyczne kwiaty. Im więcej kolorów, tym lepiej. Mieszanina zapachów różnych kwiatów jest tak przytłaczająca, że ​​Byredo postanowiliśmy stworzyć ten styl perfum.

Byredo Gypsy Water - żel pod prysznic
183 zł

Gypsy Water to luksusowy zapach unisex od marki Byredo, który czerpie energię z aromatów świeżej ziemi, głębokich lasów i ognisk. Jest idealny dla tych, którzy kochają być blisko natury. Aromat rozwija się z bergamotką, cytryną, pieprzem i jałowcem.

Byredo M/Mink - woda perfumowana
695 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

M / Mink jest nieco inna niż średnia Byredo produkuje perfumy. Ten zapach został stworzony we współpracy z Michaelem Amzalagem i Mathias Augustyniak. M / M dodano nową koncepcję perfum. Są bardziej skupić się na azjatyckim motywem.

Byredo Oud Immortel - Woda perfumowana
840 zł

Woda perfumowana Oud Immortel jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ten chyprowo-drzewny zapach unisex będzie Ci towarzyszył, gdziekolwiek pójdziesz. Woda perfumowana Oud Immortel łączy w sobie paczulę i papirus, dzięki czemu cała kompozycja ma dymny charakter.

Byredo Pulp - woda perfumowana
739 zł

Miąższ jest taka międzynarodowa kosz owoców produkowane Byredem. Łączą one w sobie elementy Indii i Szwecji. Piękne i nieodparty zapach związany z zaledwie kilku składników. Bergamotki, kardamonu i czarne porzeczki apeluję do was, jako pierwszy w kolorowe kosz owoców.

Byredo Rose Noir - woda perfumowana
730 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rose Noir to kwiatowo-drzewny zapach dla mężczyzn i kobiet z Byredo. To perfumy nieco podważa klasyczny symbol miłości. Ten zapach jest nieco zwierzęce, jego miłość i ma nieco inny kierunek. Widzicie więc też? W tym przypadku, nie przegap tej perfum w szafie.

Byredo Velvet Haze - Woda perfumowana
779 zł

Tym razem Byredo zostało zainspirowane cyganerią z lat 60. XX wieku. Hipnotyczny zapach Velvet Haze przeniesie Cię do psychodelicznego raju, którego powietrze przesycone jest delikatnym aromatem wody kokosowej. Jego słodycz jest równoważona ziemistą mocą i zmysłowością liści paczuli.