1 produkt
Camelbak bidon Chute Mag 0,75 l Charcoal
13x

Camelbak bidon Chute Mag 0,75 l

64 zł

Praktyczna, wszechstronna butelka. Bidon Camelbak Chute Mag 0,75 l jest wykonany z wytrzymałego plastiku i posiada specjalną nasadkę, aby zapobiec rozlaniu. Pokrywka jest wyposażona w magnes do zamocowania podczas picia. Pętelka u góry dla wygodnego przenoszenia. Butelkę można myć w zmywarce.

Dostarcza MALL

**Camelbak** to amerykańska firma powstała w 1989 roku. Specjalizuje się w **systemach ułatwiających właściwe nawadnianie organizmu** m.in. plecakach, butelkach i bidonach. Produkty Camelbak są **doceniane przez wielu sportowców**: rowerzystów, biegaczy, triathlonistów, snowboardzistów, narciarzy, czy motocyklistów krosowych ale i miłośników pieszych wędrówek czy nordick walking, alpinistów i żołnierzy.

Produkty marki Camelbak to **pomysłowe, innowacyjne i przemyślane rozwiązania**. Pomagają utrzymać dobrą wydolność, komfort i zdrowie poprzez dostarczenie najwyższej jakości systemów ułatwiających spożywanie napojów podczas ogólnie pojętej aktywności fizycznej, bez użycia rąk, nie odrywając ich od kierownicy i ograniczając ilość przystanków.