CAMP materac Essential Light Mat
175 zł

Materac Camp Essentail Light Mat to jeden z najlżejszych materacy turystycznych na świecie. Jest doskonały dla wymagających turystów i wspinaczy, którzy potrzebują jak najlżejszych rzeczy. Dodatkowo posiada zestaw naprawczy oraz woreczek do spakowania materaca.

CAMP Trail vest 5
378 zł

Camp Trail vest 5 to lekki plecak do biegania z wentylowanymi szelkami. Główna 5 litrowa komora i kilka kieszeni pomieszczą wszystko, co potrzebne w długich trasach typu trail.

CAMP raki Ice Master Orange
143 zł

Camp Ice Master to lekkie uniwersalne raki. Odpowiednie na zaśnieżony teren i oblodzone chodniki miast.

CAMP Ósemka Standard Figure 8
61 zł

CAMP Standard Figure 8 to jedna z najlżejszych ósemek na rynku, oferuje płynną wspinaczkę przy minimalnym wpływie na liny. Niezwykle wytrzymała, niezawodna i praktyczna.

CAMP woreczek na magnezję Polimago Chalk Bag Fluo
100 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Woreczek na magnezję Polimago Chalk Bag marki CAMP to wyśmienite akcesorium ze szczoteczką do chwytów, przeznaczony do szerokiej gamy stylów wspinaczki, w tym boulderingu. Płaskie dno pozwala utrzymać woreczek w pozycji pionowej, co zapobiega wysypywaniu się magnezji.

CAMP Worek na magnezję Polimago; 1,3l; psychedelic
84 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Worek na magnezję o pojemności 1,3 l ma płaskie dno, które zapewnia odpowiednią stabilność. W zestawie pasek o szerokości 15 mm zapinany na zatrzask. CAMP Polimago; 1,3l; psychedelic nadaje się do wspinaczki skałkowej, wspinaczki sportowej i boulderingu.

CAMP raki Frost

CAMP raki Frost

Ocena: 4,8
179 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Raki Camp Frost to model przeznaczony do niezaawansowanej, zimowej turystyki górskiej. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w 6 stalowych zębów doskonale sprawdzą się na lekko nachylonych szlakach. Raki posiadają zintegrowane antibotty oraz sznurowanie z grzechotką, które umożliwia na ich szybkie i łatwe zamocowanie. Regulowana szerokość sprawia, że model można zamocować do wszystkich rodzajów butów w rozmiarze 36–47. W zestawie znajduje się praktyczny pokrowiec.

CAMP Magnezja Chunky Chalk; 450g
63 zł

Kruszona magnezja premium w zamykanej torbie. Doskonale wchłania pot, zwiększa przyczepność i tarcie. Magnezja CAMP Chunky Chalk; 450g jest idealae do codziennego użytku.