Carbotex ręcznik frotte Fanta Clasic Logo
43 zł

Jasny ręcznik Frotte dla miłośników słodkich napojów z logo Fanta. Ręcznik frotte Fanta Clasic Logo marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik frotte Sprite Clasic Logo
43 zł

Jasny ręcznik Frotte dla miłośników słodkich napojów z logo Sprite. Ręcznik frotte Sprite Clasic Logo marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik dziecięcy Harry Potter Herb Hogwartu
43 zł 30 zł

Ręcznik dziecięcy z motywem Harry’ego Pottera. Dziecięcy ręcznik frotte „Harry Potter Herb Hogwartu” marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex komplet pościeli dziecięcej Harry Potter Logo Hogwartu
101 zł

Pościel dziecięca z motywem Harry’ego Pottera. Pościel bawełniana Carbotex z motywem Harry’ego Pottera wykonana jest w 100% z bawełny i uzupełniona praktycznym suwakiem. Pościel ozdobiona jest dwustronnym nadrukiem. Certyfikat Öko-Tex Standard 100.

Carbotex komplet pościeli dziecięcej Harry Potter Pociąg do Hogwartu
101 zł

Pościel dziecięca z motywem Harry’ego Pottera. Pościel bawełniana Carbotex z motywem Harry’ego Pottera wykonana jest w 100% z bawełny i uzupełniona praktycznym suwakiem. Pościel ozdobiona jest dwustronnym nadrukiem. Certyfikat Öko-Tex Standard 100.

Carbotex pościel bawełniana Wieczorny Londyn
82 zł 58 zł

Pościel z motywem romantycznego, wieczornego Londynu. Pościel bawełniana Carbotex Wieczorny Londyn wykonana jest w 100% z bawełny i uzupełniona praktycznym suwakiem. Pościel ozdobiona jest dwustronnym nadrukiem. Certyfikat Öko-Tex Standard 100.

Carbotex pościel dziecięca Paw Patrol Stars
66 zł

Pościel dziecięcą od marki Carbotex pokochają wszyscy mali fani popularnego serialu Psi Patrol. Dwustronna pościel została ozdobiona podobiznami trzech szczeniąt i kolorowymi gwiazdkami. Wykonana z wysokiej jakości 100% bawełny, która idealnie nadaje się do spania.

Carbotex komplet pościeli dziecięcej Świnka Peppa Na łące
100 zł

Pościel dziecięca z motywem Świnki Peppy. Pościel bawełniana Carbotex z motywem Świnki Peppy wykonana jest w 100% z bawełny i uzupełniona praktycznym suwakiem. Pościel ozdobiona jest dwustronnym nadrukiem. Certyfikat Öko-Tex Standard 100.

Carbotex komplet pościeli FC Barcelona Erby
100 zł 96 zł

Komplet pościeli Carbotex FC Barcelona Erby zachwyci wszystkich fanów tego klubu piłkarskiego, bez względu na ich wiek. Pościel jest dwustronna, z jednej strony ozdobiona logiem klubu FC Barcelona, z drugiej ma wiele małych logo tego legendarnego klubu. Wykonana z wysokiej jakości, 100% bawełny. Wymiary poszewki na kołdrę to 140 × 200, a poszewki na poduszkę 70 × 80 cm. Wygodne zapięcie na zamek.

Carbotex ponczo dziecięce L.O.L. Surprise Adored Girls
39 zł

Nowość

Urocze ponczo dziecięce od marki Carbotex dla wszystkich fanów lalek L.O.L. Bawełniane ponczo jest miłe w dotyku i pasuje także większym dzieciom. Różowy kaptur posłuży również do przykrycia na przykład po kąpieli.

Carbotex ponczo dziecięce L.O.L. Surprise Best Forever
39 zł

Urocze ponczo dziecięce marki Carbotex zachwyci wszystkich fanów lalek L.O.L. Bawełniane, kolorowe ponczo jest miłe w dotyku i pasuje nawet na większe dzieci. Różowy kaptur zapewni przyjemne ciepło po kąpieli.

Carbotex pościel bawełniana Jesień w Paryżu
82 zł

Pościel z romantycznym motywem jesiennego Paryża. Pościel bawełniana Carbotex Jesień w Paryżu wykonana jest w 100% z bawełny i uzupełniona praktycznym suwakiem. Pościel ozdobiona jest dwustronnym nadrukiem. Certyfikat Öko-Tex Standard 100.

Carbotex pościel dla dzieci Sylvester i Tweety
101 zł

Dwustronna pościel z perkalu dla dzieci Sylvester i Tweety od marki Carbotex każdego wprowadzi w nastrój do snu. Z przodu znajduje się kot Sylvester, który układa serduszko z rąk, a na nich siada żółty ptaszek Tweety, a wszystko na czarnym tle. Na odwrocie znajduje się Tweety i serca na białym tle. Na poszewce poduszki jest również Sylvester i Tweety.

Carbotex pościel dziecięca Barbie Modelki
100 zł 87 zł

Nowość

Dziecięca pościel z motywem Barbie. Pościel dziecięca Carbotex Barbie Modelki wykonana jest ze 100% bawełny w stylu renforce i jest uzupełniona praktycznym zamkiem. Pościel ozdobiona jest obustronnym nadrukiem. Posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100.

Carbotex pościel dziecięca Barbie Pop Star
100 zł

Nowość

Dziecięca pościel z motywem Barbie. Pościel dziecięca Carbotex Barbie Pop Star wykonana jest ze 100% bawełny w stylu renforce i jest uzupełniona praktycznym zamkiem. Pościel ozdobiona jest obustronnym nadrukiem. Posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100.

Carbotex pościel dziecięca L.O.L. Surprise Best Friends
101 zł 83 zł

Bawełniana pościel z motywem uroczych postaci L.O.L. Surprise dla każdej małej i dużej damy, która zbiera figurki. Pościel jest dwustronna, wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny. Poszewka na kołdrę mierzy 140 × 200 cm, na poduszkę zaś 70 × 90 cm.

Carbotex pościel dziecięca L.O.L. Surprise Miss Punk
101 zł 83 zł

Bawełniana pościel z motywem uroczych postaci L.O.L. Surprise dla każdej małej i dużej damy, która pragnie być punkową gwiazdą. Pościel jest dwustronna, wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny. Poszewka na kołdrę mierzy 140 × 200 cm, na poduszkę zaś 70 × 90 cm.

Carbotex pościel dziecięca L.O.L. Surprise Run The World
101 zł 83 zł

Bawełniana pościel z motywem uroczych postaci L.O.L. Surprise dla każdej małej i dużej damy, która nie boi się mierzyć wysoko. Pościel jest dwustronna, wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny. Poszewka na kołdrę mierzy 140 × 200 cm, na poduszkę zaś 70 × 90 cm.

Carbotex pościel Paw Patrol przed dobranocką
66 zł

Pościel dziecięcą od marki Carbotex pokochają wszyscy mali fani popularnego serialu Psi Patrol. Dwustronna pościel ozdobiona jest obrazkami szczeniaczków przed snem. Wykonana z wysokiej jakości 100% bawełny, która idealnie nadaje się do spania.

Carbotex prześcieradło FC Barcelona
61 zł

Prześcieradło FC Barcelona w paski, w tradycyjnych barwach klubu; czerwonym i niebieskim. Cały wzór jest uzupełniony logiem klubu FC Barcelona. Prześcieradło wykonano w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik AC/DC Rock or Bust
48 zł 42 zł

Luksusowy, czarny ręcznik z czerwonym napisem AC/DC. Ręcznik frotte AC/DC Rock or Bust marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik dziecięcy Batman Story
39 zł 30 zł

Nowość

Ręcznik frotte od marki Carbotex wykonany jest w 100% z bawełny. Ręcznik nadaje się nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Rozmiar ręcznika to 70×140 cm, a jego waga to 300 g/m. Przednia strona ręcznika wykonana jest z drobno ciętego frotte/weluru, a druga strona z gęsto tkanej frotte w kolorze białym.

Carbotex ręcznik dziecięcy Psi Patrol Happy Day
39 zł 34 zł

Dziecięcy ręcznik z motywem Psiego Patrolu. Dziecięcy ręcznik frotte „Psi Patrol Happy Day” marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex ręcznik dziecięcy Świnka Peppa - Żeglarz George
39 zł 30 zł

Nowość

Ręcznik frotte wykonany jest w 100% z bawełny. Ręcznik jest szczególnie odpowiedni dla chłopców. Rozmiar ręcznika to 70×140 cm, a jego waga to 300 g/m. Przednia strona ręcznika wykonana jest z drobno ciętego frotte/weluru, a druga strona z gęsto tkanej frotte w kolorze białym.

Carbotex ręcznik dziecięcy Zajączek Bing i Flop na spacerze
43 zł

Dziecięcy ręcznik z motywem zajączka Binga na spacerze. Dziecięcy ręcznik frotte „Zajączek Bing i Flop na spacerze” marki Carbotex jest wykonany z drobno ciętego materiału frotte przypominającego welur, a druga strona z gęsto tkanej frotte w formie pętelek. Jego wymiary to 70 × 140 cm. Został wykonany w 100% z bawełny.

Carbotex Dziecięca pościel, Zajączek Bing i Flop.
102 zł

Pościel dziecięca z motywem zajączka Binga. Pościel bawełniana Carbotex z motywem zajączka Binga i Flopa wykonana jest w 100% z bawełny i uzupełniona praktycznym suwakiem. Pościel ozdobiona jest dwustronnym nadrukiem. Certyfikat Öko-Tex Standard 100.

Carbotex pościel dla dzieci Tom i Jerry
101 zł

Dwustronna pościel dla dzieci Tom i Jerry od marki Carbotex przypadnie do gustu nie tylko dzieciom. Z przodu znajduje się kocur Tom, a na drugiej stronie mysz Jerry. Para znajduje się na biało-szarym tle w paski, wszystko uzupełniają czerwone serca.

Carbotex ręcznik dziecięcy Sponge Bob
39 zł

Nowość

Ręcznik frotte wykonany jest w 100% z bawełny. Ręcznik nadaje się nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Rozmiar ręcznika to 70×140 cm, a jego waga to 300 g/m. Przednia strona ręcznika wykonana jest z drobno ciętego frotte/weluru, a druga strona z gęsto tkanej frotte w kolorze białym.

Carbotex ręcznik piłkarski FC Barcelona Stripes
47 zł 44 zł

Ręcznik piłkarski Carbotex FC Barcelona Stripes jest doskonały dla każdego fana słynnego, hiszpańskiego klubu. Ręcznik w tradycyjnych kolorach FC Barcelony jest wykonany ze 100% bawełny. Wysoka jakość materiału zapewnia długą żywotność i trwałość koloru. Dzięki delikatnie przycinanej tkaninie frotte ręcznik jest bardzo przyjemny w dotyku.