Carbotex komplet pościeli dziecięcej Scooby Doo!
92 zł

Raty 10x0 %

Komplet pościeli dziecięcej Carbotex Scooby Doo! rozweseli każde łóżko. Ta wesoła, dwustronna pościel ma dowcipny design, ponieważ z jednej strony znajduje się Scooby w dziurze, z drugiej widać tylko jego łapy. W rezultacie Scooby Doo wygląda, jakby miał przeskoczyć przez pościel. Wykonana ze 100% bawełny z wygodnym zapięciem na zamek.

Carbotex komplet pościeli FC Barcelona Erby
110 zł

Raty 10x0 %

Komplet pościeli Carbotex FC Barcelona Erby zachwyci wszystkich fanów tego klubu piłkarskiego, bez względu na ich wiek. Pościel jest dwustronna, z jednej strony ozdobiona logiem klubu FC Barcelona, z drugiej ma wiele małych logo tego legendarnego klubu. Wykonana z wysokiej jakości, 100% bawełny. Wymiary poszewki na kołdrę to 140 × 200, a poszewki na poduszkę 70 × 80 cm. Wygodne zapięcie na zamek.

Carbotex pościel dziecięca L.O.L. Surprise Best Friends
101 zł 90 zł

Raty 10x0 %

Bawełniana pościel z motywem uroczych postaci L.O.L. Surprise dla każdej małej i dużej damy, która zbiera figurki. Pościel jest dwustronna, wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny. Poszewka na kołdrę mierzy 140 × 200 cm, na poduszkę zaś 70 × 90 cm.

Carbotex pościel dziecięca L.O.L. Surprise Miss Punk
101 zł

Raty 10x0 %

Bawełniana pościel z motywem uroczych postaci L.O.L. Surprise dla każdej małej i dużej damy, która pragnie być punkową gwiazdą. Pościel jest dwustronna, wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny. Poszewka na kołdrę mierzy 140 × 200 cm, na poduszkę zaś 70 × 90 cm.

Carbotex pościel dziecięca L.O.L. Surprise Run The World
101 zł 72 zł

Raty 10x0 %

Bawełniana pościel z motywem uroczych postaci L.O.L. Surprise dla każdej małej i dużej damy, która nie boi się mierzyć wysoko. Pościel jest dwustronna, wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny. Poszewka na kołdrę mierzy 140 × 200 cm, na poduszkę zaś 70 × 90 cm.

Carbotex prześcieradło FC Barcelona
61 zł

Raty 10x0 %

Prześcieradło FC Barcelona w paski, w tradycyjnych barwach klubu; czerwonym i niebieskim. Cały wzór jest uzupełniony logiem klubu FC Barcelona. Prześcieradło wykonano w 100% z bawełny.

Carbotex narzuta na łóżko Elle fioletowa 220x240 + 2x 40x40 cm
208 zł

Raty 10x0 %

Bawełniana narzuta na łóżko Elle fioletowa, uzupełniona wzorem w paski w kolorach różowym, fioletowym, pomarańczowym i żółtym, który jest taki sam po obu stronach. Poszewki na poduszki są jednokolorowe, różowe po obu stronach.

Carbotex narzuta na łóżko Alize Pink 220x240 + 2x 40x40 cm
208 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Narzuta na łóżko Alize Pink z charakterystycznym kwiatowym motywem. Narzuta jest biała, z różowymi kwiatami magnolii i jest identyczna po obu stronach, zaś poszewki na poduszki są jednokolorowe, po obu stronach różowe.

Carbotex komplet pościeli dziecięcej Świnka Peppa i Jednorożec
93 zł 69 zł

Raty 10x0 %

Pościel dziecięca Świnka Peppa i Jednorożec od marki Carbotex przypadnie do gustu zarówno małym, jak i większym miłośnikom tej popularnej animacji. Pościel z zabawnym motywem wyróżnia się swoją jakością, która umili zasypianie każdej nocy.

Carbotex komplet pościeli dziecięcej Świnka Peppa „Na placu zabaw”
93 zł 80 zł

Raty 10x0 %

Pościel dziecięca Świnka Peppa „Na placu zabaw” od marki Carbotex przypadnie do gustu wszystkim maluchom, które kochają tą uroczą świnkę. Pościel z zabawnym i popularnym motywem wyróżnia się swoją jakością i wykonaniem z przyjemnej bawełny.

Carbotex komplet pościeli dziecięcej Świnka Peppa „Pirat George”
93 zł 88 zł

Raty 10x0 %

Pościel dziecięca Świnka Peppa „Pirat George” od marki Carbotex rozkocha w sobie zarówno małych, jak i większych miłośników tej popularnej animacji. Pościel z zabawnym, ulubionym motywem wyróżnia się swoją jakością i wykonaniem z bawełny.

Carbotex pościel dla dzieci Sylvester i Tweety
101 zł

Raty 10x0 %

Dwustronna pościel z perkalu dla dzieci Sylvester i Tweety od marki Carbotex każdego wprowadzi w nastrój do snu. Z przodu znajduje się kot Sylvester, który układa serduszko z rąk, a na nich siada żółty ptaszek Tweety, a wszystko na czarnym tle. Na odwrocie znajduje się Tweety i serca na białym tle. Na poszewce poduszki jest również Sylvester i Tweety.

Carbotex pościel dla dzieci Tom i Jerry
101 zł

Raty 10x0 %

Dwustronna pościel dla dzieci Tom i Jerry od marki Carbotex przypadnie do gustu nie tylko dzieciom. Z przodu znajduje się kocur Tom, a na drugiej stronie mysz Jerry. Para znajduje się na biało-szarym tle w paski, wszystko uzupełniają czerwone serca.

Carbotex pościel dziecięca Strażak Sam
101 zł

Raty 10x0 %

Pościel dla dzieci Strażak Sam marki Carbotex jest wykonana z 100% bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 140 × 200 cm70 × 80 cm. Pościel idealna przede wszystkim dla chłopców.

Carbotex komplet pościeli dziecięcej Świnka Peppa Dobranoc
59 zł

Raty 10x0 %

Poszewka na kołdrę z jednej strony przedstawia trzy różne aktywności Świnki Peppy, a z drugiej małe obrazki. Poszewka na poduszkę jest taka sama po obu stronach. Pościel do łóżka dziecięcego Świnka Peppa Dobranoc marki TipTrade została wykonana w 100% z bawełny i jest zapinana na zamek.

Carbotex pościel dziecięca Psi Patrol Ratownicy
59 zł

Raty 10x0 %

Poszewka na kołdrę z jednej strony przedstawia wizerunek psów ratowników, a z drugiej strony mniejsze rysunki psich bohaterów. Poszewka na poduszkę jest taka sama po obu stronach. Pościel do łóżka dziecięcego Psi Patrol Ratownicy marki Carbotex została wykonana w 100% z bawełny i jest zapinana na zamek.

Carbotex pościel dziecięca Unicorn, 100x135/40x60
47 zł

Raty 10x0 %

W tej efektownej pościeli z jednorożcem każda mała dziewczynka zakocha się od pierwszego wejrzenia. Pościel została wykonana w 100% z bawełny Zapewnij swojemu dziecku najwyższą jakość snu w najwyższej klasy pościeli. Wszystko, co musisz zrobić, to poprawić poduszkę, przykryć dziecko kołdrą, a piękne sny przyjdą same.

Carbotex pościel dziecięca L.O.L. Surprise Glitter On
101 zł 90 zł

Raty 10x0 %

Bawełniana pościel z motywem uroczych postaci L.O.L. Surprise dla każdej małej i dużej damy, która kocha blask. Pościel jest dwustronna, wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny. Poszewka na kołdrę mierzy 140 × 200 cm, na poduszkę zaś 70 × 90 cm.

Carbotex pościel dziecięca Psi Patrol Zespół ratowniczy
94 zł

Raty 10x0 %

Pościel dziecięca Psi Patrol Zespół ratowniczy od marki Carbotex jest wykonana w 100% z bawełny. Możliwość użytkowana z obu stron, z przodu jest zespół ratowniczy Paw Patrol, z tyłu jest wzór ugryzionych kości. Poszewka na poduszkę jest taka sama po obu stronach. Dzieci pokochają tę pościel!

Carbotex Poszewka na pościel Little Supergirl
59 zł 53 zł

Raty 10x0 %

Poszewka na pościel Little Supergirl zapewni słodki sen Twojemu dziecku. Materiał w delikatnych odcieniach różu jest ozdobiony logo Supergirl z motylami. Całość wykonana jest w 100% z bawełny, z zapięciem na suwak.