Carolina Herrera

34 produktów
Carolina Herrera 212 - woda toaletowa 100 ml
2x

Carolina Herrera 212 - woda toaletowa

266 zł

212 kod telefoniczny New York – Manhattan. Magiczne miejsce na świecie, gdzie jest mieszane kultury, style, ludzie, zwykły z luksusem, konwencja o wolności – w którym wszystko jest możliwe.

Partner: Vivantis
Carolina Herrera Chic - woda perfumowana 80 ml

Carolina Herrera Chic - woda perfumowana

197 zł

Chic to kobiecy zapach modnego nowojorskiego projektanta mody Carolina Herrera. Dlaczego „Chic“? Ponieważ szykownością jest, że dziennikarze najczęściej nazywają pokaz mody Carolina Herrera.

Partner: Vivantis
-6%
Carolina Herrera 212 Sexy - woda perfumowana 30 ml

Carolina Herrera 212 Sexy - woda perfumowana

130 zł
122 zł

Uwodzicielski esencja kobiecości. Intensywna zmysłowość i atrakcyjność. Carolina Herrera 212 Sexy to słodki zapach orientalny z zmysłowych i ciepłych kolorach. Choć jest to orientalny zapach nadaje się również do noszenia w trybie dziennym. Zapach został uruchomiony w 2005 roku. .

Partner: Vivantis
Carolina Herrera 212 Men - woda toaletowa 100 ml
4x

Carolina Herrera 212 Men - woda toaletowa

260 zł
256 zł

Jest to dla człowieka, który jest miejski pan z zaawansowanych dusz i wszechobecny. Carolina Herrera 212 Men Pure przejrzyste kwiatowy zapach dla mężczyzn. Butelka jest prosty i klasyczny, w rękach obsłudze. Sposób nasadka na butelce spoczywa, jest jak zamykanie drzwi samochodu. .

Partner: Vivantis
Carolina Herrera Herrera For Men - EDT 100 ml

Carolina Herrera Herrera For Men - EDT

200 zł

Herrera For Men to zapach, który jest z powodzeniem sprzedawany na rynku światowym od 1991 roku, kiedy to projektantka mody, mieszkająca w Nowym Jorku, przedstawiła jej: energiczny, kosmopolityczny, a przede wszystkim męski ”. .

Partner: Vivantis
-7%
Carolina Herrera Bad Boy - EDT 2 ml - próbka s rozpylaczem
1x

Carolina Herrera Bad Boy - EDT

14 zł
13 zł

Bad Boy marki Carolina Herrera to orientalno-korzenne perfumy dla mężczyzn. Głowa zawiera świeżą bergamotkę, biały i czarny pieprz. W sercu jest cedr i mędrzec. Kompozycję zamykają kakao, drewno bursztynowe i fasolka tonka. Zapach został wydany w 2019 roku. .

Partner: Vivantis
Carolina Herrera 212 Men - deodorant ve spreji 150 ml

Carolina Herrera 212 Men - deodorant ve spreji

97 zł

Jest dżentelmenem o dojrzałej duszy i wszechobecnym dla miejskiego mężczyzny. Carolina Herrera 212 Men to czysty, wyraźny kwiatowy zapach dla mężczyzn. Butelka jest prosta i klasyczna, przyjemna w rękach. Sposób, w jaki butelka jest blisko, przypomina zamknięcie drzwi samochodu.

Partner: Vivantis
-13%
Carolina Herrera 212 Sexy For Men - deodorant ve spreji 150 ml

Carolina Herrera 212 Sexy For Men - deodorant ve spreji

82 zł
71 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

212 Sexy for Men to zmysłowy zapach dla nowoczesnego mężczyzny, który jest atrakcyjna, seksowna i niezwiązany. Jej utrzymujące zapach emanuje wyrafinowania i tajemnicy nocy w Nowym Jorku. Nuty świeżych cytrusów, orientalnego drewna, mandarynki i bergamotki wydzielać poczucie siły, mocy i jakości.

Partner: Vivantis