134 produktów
Ceba Baby przewijak dwustronny MDF 70 x 50 cm, Candy Andy Dino Ceba
2x

Ceba Baby przewijak dwustronny MDF 70 x 50 cm, Candy Andy

81 zł

Przewijak z wysokiej jakości atestowanej folii bez ftalanów. Zawiera wzmocnioną, twardą wkładkę ze specjalnymi klipsami zapobiegającymi przesuwaniu się po łóżku. Przewijak dwustronny Ceba Baby MDF 70 × 50 cm, Candy Andy jest idealny dla wszystkich rodziców i ich pociech.

Dostarcza MALL
Ceba Baby przewijak dwustronny MDF 70 x 50 cm, Lolly Polly Lama Ceba

Ceba Baby przewijak dwustronny MDF 70 x 50 cm, Lolly Polly

76 zł
74 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przewijak z wysokiej jakości atestowanej folii bez ftalanów. Zawiera wzmocnioną, twardą wkładkę ze specjalnymi klipsami zapobiegającymi przesuwaniu się po łóżku. Przewijak dwustronny Ceba Baby MDF 70 × 50 cm, Lolly Polly jest idealny dla wszystkich rodziców i ich pociech.

Dostarcza MALL
Ceba Baby mata do przewijania MDF 80x50 cm Lolly Polly Love 2

Ceba Baby mata do przewijania MDF 80x50 cm Lolly Polly Love 2

80 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przewijak wykonany jest z wysokiej jakości atestowanej folii bez ftalanów. Zawiera wzmocnioną twardą wkładkę ze specjalnymi klipsami zapobiegającymi przesuwaniu się po macie. Podwójna mata do przewijania jest odpowiednia dla wszystkich małych dzieci.

Dostarcza MALL
Ceba Baby mata do przewijania 50x70 cm Big Bear
1x

Ceba Baby mata do przewijania 50x70 cm

66 zł

Przewijak wykonany jest z wysokiej jakości atestowanej folii bez ftalanów. Idealnie nadaje się do komód i innych mebli do przewijania. Podwójna mata do przewijania jest odpowiednia dla wszystkich małych dzieci.

Dostarcza MALL
2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x70) Comfort Rowanberry

Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x70) Comfort Rowanberry

84 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przewijak z usztywnieniem Comfort od Ceba Baby to nowa, dwustronna mata do przewijania maluszka, która zapewni wygodęmaksymalne bezpieczeństwo. Masywna, miękka podkładka przeznaczona do łóżeczka dziecięcego z wypełnieniem o grubości 3 cm.

Dostarcza MALL
-8%
Ceba Baby mata do przewijania 60x40 cm Big Bear
1x

Ceba Baby mata do przewijania 60x40 cm

36 zł
33 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podróżny przewijak wykonany jest z wysokiej jakości atestowanej folii bez ftalanów. Idealnie nadaje się do szybkiego i łatwego przewijania dziecka w dowolnym miejscu i czasie. Mata do przewijania jest odpowiednia dla wszystkich małych dzieci.

Dostarcza MALL
Ceba Baby 2-stronny przewijak miękki COSY (50x70) Watercolor World Born to be wild

Ceba Baby 2-stronny przewijak miękki COSY (50x70) Watercolor World

75 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękki przewijak COSY od Ceba Baby zadba o wygodębezpieczeństwo Twojego dziecka podczas przewijania. Specjalnie wyprofilowana, 2-stronna podkładka idealna na komodę. Piękny design z kolekcji Watercolor World idealnie dopełni dziecięcy pokój.

Dostarcza MALL
Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x70) Comfort Papa Bear biały

Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x70) Comfort

80 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przewijak z usztywnieniem Comfort od Ceba Baby to nowa, dwustronna mata do przewijania maluszka, która zapewni wygodęmaksymalne bezpieczeństwo. Masywna, miękka podkładka przeznaczona do łóżeczka dziecięcego z wypełnieniem o grubości 3 cm. Wesoły motyw zwierząt jest odpowiedni dla dziewczynek i chłopców.

Dostarcza MALL
2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x70) Comfort Zebra szary

Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x70) Comfort Zebra

80 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przewijak z usztywnieniem Comfort od Ceba Baby to nowa, dwustronna mata do przewijania maluszka, która zapewni wygodęmaksymalne bezpieczeństwo. Masywna, miękka podkładka przeznaczona do łóżeczka dziecięcego z wypełnieniem o grubości 3 cm. Wesoły motyw zebry jest odpowiedni dla dziewczynek i chłopców.

Dostarcza MALL
Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x80) Comfort Kaczki brązowy

Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x80) Comfort

84 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przewijak dziecięcy z solidnym usztywnieniem od marki Ceba Baby. Przewijak jest wyjątkowo solidny, miękkiwygodny. Wypełnienie o grubości aż 3 cm. Przewijak jest idealny dla noworodków, wykonany z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Dostarcza MALL
Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x80) Comfort Zorro

Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x80) Comfort

84 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nowa mata do przewijania z litą deską i stylowym motywem od marki Ceba Baby. Wygodny przewijak, który jest wyjątkowo masywny, miękkiwygodny. Przewijak o grubości 3 cm. Przewijak jest idealny dla noworodków, wykonany jest z wysokiej jakości atestowanej folii, nie zawiera szkodliwych substancji, dzięki czemu jest bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Dostarcza MALL
Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x80) Comfort Raccoon

Ceba Baby 2-stronny przewijak z usztywnieniem (50x80) Comfort-8

89 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nowa mata do przewijania z litą deską od marki Ceba Baby jest ozdobiona oryginalnym dziecięcym motywem. Wygodny przewijak, który jest wyjątkowo masywny, miękki i wygodny. Przewijak o grubości 3 cm. Idealna podkładka dla noworodków, która wykonana jest z wysokiej jakości certyfikowanej folii, dzięki czemu jest bezpieczna nawet dla najbardziej wrażliwej skóry dziecka.

Dostarcza MALL

Ceba Baby jest producentem tekstyliów dziecięcych, przede wszystkim pościeli, przewijaków i cebuszek, czyli poduszek relaksacyjnych, które sprawdzają się zarówno w czasie ciąży, jak i podczas karmienia małego dziecka. W ofercie firmy znajdują się również kojce, zestawy kąpielowe, termoopakowania, śpiworki, rożki i pokrowce na przewijaki. Wszystkie produkowane są z materiałów europejskiego pochodzenia i poddawane rzetelnym testom.