Clear Hand 19
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Profesjonalna płytka do paznokci Moyra 19 Maharaja pozwala na wykonanie idealnych wzorów na paznokciach w kilka minut w domu lub w salonie bez długotrwałego malowania, do wyboru masz ponad 200 rodzajów wzorów. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących!

Clear Hand Zestaw startowy
104 zł

Moyra Starter Kit 6 zawiera zestaw stempli do paznokci płyta z wzorami nr. 06 – Floralność 1 nr stempla 04 lakier do tłoczenia nr. 01 – różowy pobierz kartę pobierz kartę z formami

Clear Hand 09 Celebration
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Profesjonalna płytka do paznokci Moyra 09 Celebration pozwoli Ci w kilka minut stworzyć idealne wzory na paznokciach w domu lub w salonie bez długotrwałego malowania, do wyboru masz ponad 200 rodzajów wzorów. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących!

Clear Hand 15 Lacelove
42 zł

Profesjonalna płytka do paznokci Moyra 15 Lacelove pozwoli Ci stworzyć idealne wzory na paznokciach bez długiego malowania w kilka minut w domu lub w salonie, do wyboru masz ponad 200 rodzajów wzorów. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących!

Clear Hand Animalistic
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Profesjonalna płytka do paznokci Moyra 04 Animalistic pozwoli Ci w kilka minut w domu lub w salonie stworzyć idealne wzory na paznokciach bez długotrwałego malowania, do wyboru masz ponad 200 rodzajów wzorów. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących!

Clear Hand Ślub
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Profesjonalna płytka Moyra 17 Wedding pozwoli Ci w kilka minut stworzyć idealne wzory na paznokciach w domu lub w salonie bez długotrwałego malowania, możesz wybierać spośród ponad 200 rodzajów wzorów. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących!

Clear Hand 11 Damask Drapery
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Profesjonalna płytka do paznokci Moyra 11 Damask Drapery pozwoli Ci stworzyć idealne wzory na paznokciach w kilka minut w domu lub w salonie bez długotrwałego malowania, możesz wybierać spośród ponad 200 rodzajów wzorów. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących!

Clear Hand 19 Dzieciństwo
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Profesjonalna płytka do paznokci Moyra 18 Childhood pozwoli Ci w kilka minut stworzyć idealne wzory na paznokciach w domu lub w salonie bez długotrwałego malowania, do wyboru masz ponad 200 rodzajów wzorów. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących!

Clear Hand 21 Retro
42 zł

Profesjonalna płytka Moyra 21 Retro pozwoli Ci stworzyć idealne wzory na paznokciach bez kilku farb w kilka minut w domu lub w salonie, do wyboru masz ponad 200 rodzajów wzorów. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących!