CONSIGNED plecak unisex 50385
189 zł

Miejski plecak unisex od marki Consigned. Zapinany na solidną klamrę. Design z kontrastową podszewką, wewnętrzną kieszenią na suwak i otwartą przegródką na drobiazgi.

CONSIGNED nerka unisex 50383
109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna nerka unisex od marki Consigned, odpowiednia na festiwale i do noszenia na co dzień. Zapięcie na klamrę. Regulowany pasek umożliwia noszenie nerki także przez ciało.

CONSIGNED plecak unisex 50335
209 zł

Jednokolorowy plecak unisex od marki Consigned z delikatnym wzorem. Konstrukcja z zamkiem, boczną kieszenią na butelkę i mniejszą, przednią kieszenią na zamek.

CONSIGNED nerka unisex 50377
179 zł

Praktyczna nerka unisex od marki Consigned w jednokolorowym stylu. Zapięcie na klamrę. Regulowany pasek umożliwia noszenie nerki także przez ciało.

CONSIGNED torba unisex 50340
149 zł

Praktyczna, przestrzenna torba od marki Consigned w stylu unisex. Konstrukcja z zapięciem na rzep, oraz możliwością zmiany kształtu przez naprężenie sznurków.

CONSIGNED plecak unisex 50182
369 zł

Plecak unisex od marki Consigned z wyściełaną kieszenią na laptopa. Wersja z zamkiem i mniejszą kieszenią z przodu.

CONSIGNED plecak unisex 50258
169 zł

Stylowy plecak moro od marki Consigned, wykonany w stylu unisex. Konstrukcja z zapięciem na klamrę i charakterystycznym logo marki. Wnętrze plecaka uzupełnia wyściełana kieszeń na laptopa.

CONSIGNED plecak unisex 50258
169 zł

Stylowy plecak od marki Consigned, wykonany w stylu unisex. Konstrukcja z zapięciem na klamrę i charakterystycznym logo marki. Wnętrze plecaka uzupełnia wyściełana kieszeń na laptopa.

CONSIGNED torba crossbody unisex 50350
96 zł

Torba moro od marki Consigned w stylu unisex z paskiem do noszenia na ukos. Konstrukcja z zapięciem na suwak i charakterystycznym logo marki na naszywce i pasku.

CONSIGNED torba crossbody unisex 50350
96 zł

Wzorzysta torba od marki Consigned w stylu unisex z paskiem do noszenia na ukos. Konstrukcja z zapięciem na suwak i charakterystycznym logo marki na naszywce i pasku.

CONSIGNED plecak unisex 50382
269 zł

Designerski plecak miejski marki Consigned w stylu unisex. Zapinany na dwie klamry i suwak. Design z kontrastową podszewką i charakterystycznym logo marki.

CONSIGNED plecak damski
235 zł

Wyjątkowo lekki plecak Consigned z wewnętrzną przegrodą na laptopa.