CuddlyZOO Sensoryczna przytulanka, Miś
29 zł

Raty 10x0 %

Sensoryczna przytulanka Cuddly Zoo przypominająca swym kształtem misia. Wykonana została z delikatnego i miłego w dotyku materiału Minky, który jest mięciutki, cieplutki i idealny do przytulania.

CuddlyZOO zabawka Toy
57 zł

Raty 10x0 %

Ta zabawka Cuddly Zoo to śliczny pluszak wspaniale nadający się do zabawy, przytulania i spania. Został wykonany z dwóch rodzajów materiału. Na ciele zabawki są kolorowe, ciekawe obrazki, które przyciągną uwagę każdego dziecka.

CuddlyZOO nakładki na pasy Safety belts pillow
65 zł

Raty 10x0 %

Śliczne nakładki na pasy bezpieczeństwa w foteliku samochodowym i wózku dziecięcym. Ten produkt to poduszka i ochrona na pasy w jednym. Nakładki zapewnią Państwa dziecku wygodę, ale to nie wszystko. Ich wielkość sprawia, że mogą być używane także przez rodziców.

CuddlyZOO Obustronna poduszka, MAMA
79 zł

Raty 10x0 %

Obustronna miękka poduszka będzie idealna dla starszych dzieci. jedna strona to jednokolorowa, bardzo delikatna i miła w dotyku tkanina Minky. Druga bawełniana jest z kolorowym nadrukiem i niepowtarzalnym wzorem.

CuddlyZOO Otulacz dziecięcy
249 zł

Raty 10x0 %

Otulacz dziecięcy od marki CuddlyZOO jest wielofunkcyjny, pozwala wygodnie zawinąć i zabezpieczyć maluszka. Dwa, wysokogatunkowe materiały, łatwa konserwacja. Do użytku w domu i na dworze, w łóżeczku, wózku i foteliku samochodowym.

CuddlyZOO poduszka podróżna
49 zł

Raty 10x0 %

Podczas podróżowania samochodem małe dzieci często zapadają w sen. W takim momencie tracą kontrolę nad mięśniami karku i ich główka opada raz w jedną stronę, raz w drugą. Poduszka podróżna, którą prezentujemy, została specjalnie ukształtowana tak, aby zapobiec ty wszystkim niedogodnościom i zapewnić maluchom spokojny sen.

CuddlyZOO poduszka w kształcie motylka
45 zł

Raty 10x0 %

Poduszka Cuddly ZOO w kształcie motylka. Jej zadaniem jest utrzymanie główki maluszka w odpowiedniej pozycji i ochronienie jej przed urazami. Dzięki niej maluszek będzie mógł słodko i spokojnie spać. Idealnie nadaje się dla bardzo małych dzieci. Można jej używać już od pierwszych dni życia dziecka.