57 produktów
CYBEX krzesło LEMO 2021, Porcelaine White
4x

CYBEX krzesło LEMO 2021

729 zł
Darmowa dostawa
Ostatnia sztuka w tej cenie!

System siedzeń 4 w 1 został zaprojektowany do użycia przy stole, nawet jeśli dziecko potrzebuje wsparcia siedziska. Po ustawieniu, krzesło Lemo jest odpowiednie dla dzieci od urodzenia. Dla dzieci od 6 miesięcy wystarczy wykorzystać Baby Set . Jak tylko Twoje dziecko osiągnie około 3 lat, usuń Baby Set i dopasuj wysokość, głębokość oraz odległość nóg do krzesła. Od około 5 lat wystarczy zdjąć podnóżek, a krzesło Lemo nadaje się dla całej rodziny. To idealne rozwiązanie od urodzenia do do około 99 lat. Meble marki Cybex ułatwiają życie!

Dostarcza MALL
CYBEX tacka na przekąski do krzesełka LEMO Snack Tray 2021 Canary Yellow

CYBEX tacka na przekąski do krzesełka LEMO Snack Tray 2021

173 zł
Darmowa dostawa
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tacka dodatkowa Lemo Tray przeznaczona do zestawienia z Lemo Baby Set. Obydwa akcesoria można myć w zmywarce do naczyń, a tacka dostępna jest w różnych kolorach.

Dostarcza MALL
CYBEX fotelik samochodowy Aton 5 2021, (0 - 13 kg) Granite Black
23x

CYBEX fotelik samochodowy Aton 5 2021, (0 - 13 kg)

515 zł
Darmowa dostawa

Cybex Aton 5 to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 0 do 13 kg (od urodzenia do około 18 miesięcy). Zapewnia unikalne funkcje zwiększające ochronę Twojego dziecka, takie jak ochrona przed uderzeniem z boku czy zagłówek z regulacją wysokości dla najlepszego komfortu. Fotelik rośnie wraz z dzieckiem i ułatwia rodzicom podróżowanie.

Dostarcza MALL
CYBEX fotelik samochodowy Aton M i-Size 2021, (0 - 13 kg) Classic Beige
4x

CYBEX fotelik samochodowy Aton M i-Size 2021, (0 - 13 kg)

699 zł
Darmowa dostawa
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Cybex Aton M i-Size to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 0 do 13 kg (od urodzenia do około 18 miesięcy). Zapewnia unikalne funkcje zwiększające ochronę Twojego dziecka, takie jak ochrona przed uderzeniem z boku czy zagłówek z regulacją wysokości dla najlepszego komfortu. Fotelik rośnie wraz z dzieckiem i ułatwia rodzicom podróżowanie.

Dostarcza MALL
CYBEX Fotelik Sirona M2 i-Size+Base M Magnolia Pink 2021
1x

CYBEX Fotelik Sirona M2 i-Size+Base M 2021

1 399 zł
Darmowa dostawa
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Cybex Sirona M2 i-Size + Base M 2021 to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 0 do 19 kg (od urodzenia do około 4 lat). Model posiada unikalne funkcje dla maksymalnej ochrony dziecka, takie jak ochrona przed uderzeniem z boku, oraz zagłówek z regulacją wysokości dla najlepszego komfortu. Fotelik dosłownie rośnie wraz z dzieckiem i ułatwia rodzicom podróżowanie.

Dostarcza MALL
CYBEX podkładka LEMO komfort Pale Beige 2021

CYBEX podkładka LEMO komfort 2021

151 zł
147 zł
Darmowa dostawa
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podkładka Cybex LEMO komfort zapewnia dziecku niezwykle wygodną pozycję siedzącą. Po prostu włóż ją do krzesełka Cybex i pozwól dziecku siedzieć przy dużym stole. Można prać w pralce w 30°C

Dostarcza MALL
CYBEX śpiworek Snogga Khaki Green 2021
2x

CYBEX śpiworek Snogga 2021

349 zł
Darmowa dostawa

Śpiworek Cybex Snogga jest idealnym pomysłem na pierwsze przygody na świeżym powietrzu. Nadaje się świetnie do każdego wózka. Dziecko zapewnia doskonałą izolację dzięki materiałowi Thinsulate™, który zapewnia cieplny komfort do –10°C.

Dostarcza MALL
CYBEX Adapter ISOFIX
30x

CYBEX Adapter ISOFIX

49 zł
48 zł

Adapter ISOFIX firmy Cybex ułatwi ci montaż fotelika z systemem ISOFIX. Dzięki niemu tapicerka w samochodzie z pewnością nie zostanie uszkodzona.

Dostarcza MALL
CYBEX Baza do fotelika Aton Base 2 Belted
3x

CYBEX Baza do fotelika Aton Base 2 Belted

413 zł
400 zł
Darmowa dostawa

Baza Aton Base 2 Belted jest dedykowana do fotelika samochodowego Aton marki CYBEX. Pozwala na łatwy i bezpieczny montaż do konstrukcji pojazdu. Wyposażona w rozsuwaną nogę, która zapewni stabilność.

Dostarcza MALL
CYBEX Aton Base 2-Fix
26x

CYBEX Aton Base 2-Fix

494 zł
Darmowa dostawa

Baza IsoFix Aton Base 2-Fix marki Cybex dedykowana jest dla fotelików Aton. System IsoFix pozwoli na łatwą instalację adaptera do konstrukcji pojazdu, zwiększy bezpieczeństwo i zapewni wygodę przy każdorazowym mocowaniu nosidełka. Produkt został wyposażony podpórkę z regulacją wysokości, co dodatkowo zwiększy stabilność podstawy.

Dostarcza MALL
CYBEX fotelik samochodowy Aton M i-Size 2021 Czarny
1x

CYBEX Aton M i-Size 2021 Ferrari

899 zł
Darmowa dostawa

Modularna innowacja spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Aton M i-Size oferuje najnowsze dostępne technologie bezpieczeństwa. Wraz z bazą Base (dostępna osobno) spełnia nową normę europejską ECE R-129, która przewiduje obowiązkowe przewożenie dzieci w wieku do 15 miesięcy na odwrotnej pozycji. Aton M i-Size jest odpowiedni dla noworodków i dzieci o wysokości 45–87 cm (maksymalnie 13 kg).

Dostarcza MALL

Cybex to marka, która stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo Twojego dziecka, ale równie ważna jest funkcjonalność, oraz nowoczesne wzornictwo. Nie sposób wymienić wszystkich nagród zdobytych przez firmę w dziedzinie bezpieczeństwa, innowacyjności, czy wzornictwa, ponieważ jest ich do tej pory ponad 100! W ofercie Cybex znajdują się tylko foteliki, które otrzymały najwyższe noty w niezależnych testach bezpieczeństwa, nie musisz więc martwić się o bezpieczną podróż. Także tapicerki fotelików marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych, są testowane również pod kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Założycielem firmy jest ojciec dwójki dzieci, a każdy rodzic wie, że idealny fotelik to doskonałe połączenie bezpieczeństwa, wygody i przystępnej ceny. Takie własnie są foteliki Cybex.