1 produkt
Dainese Kid Vest Protector L

Dainese Kid Vest Protector

341 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dainese Kid Vest Protector to praktyczny ochraniacz pleców zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych entuzjastach narciarstwa. Świetnie chroni przed urazami dzięki płytowej konstrukcji ze wstawkami z materiału, który niezawodnie wchłania wstrząsy podczas upadku. Łatwy w zakładaniu poprzez wygodne pasy i ramiączka.

Dostarcza MALL

**Kompania inspirowana przez ludzi.** Jej misją jest ochrona i zapewnienie bezpieczeństwa osobom narażonym na urazy podczas uprawiania sportów dynamicznych i w trakcie codziennych czynności.

Historia Dainese zaczyna się w Molvena, Włochy, gdzie w 1972 roku Lino Dainese, młody motocyklista i biznesmenem, rozpoczął projektowanie i produkcję odzieży ochronnej dla rowerzystów. Inspiracje czerpane ze średniowiecznego arsenału i samej natury zaowocowały innowacjami technologicznymi zapewniającymi ochronę podczas uprawiania sportów. Marka Dainese oznacza **bezpieczeństwo, ochronę, komfort i niezawodność**, które, gdy są prawidłowo wyważone, prowadzą do powstania wysoce skutecznych produktów, spełniających wymagania szerokiego zakresu potrzeb klienta. Inżynierowie **D-Tec (Dainese Technology Center)** posiadają wszelkie umiejętności potrzebne do przeniesienia doświadczeń zdobytych w ekstremalnych warunkach, by stworzyć kolekcję produktów, które zaspokoją wszystkich zawodników motocyklowych. Badania, rozwój i konkurencja są zatem istotą podróży, która rozpoczęła się ponad czterdzieści lat temu. Marka ma na swoim koncie zaawansowane technologicznie ochraniacze pleców i kolan oraz ewolucję istniejących już produktów wzbogaconych nowe materiały i innowacje. To Dainise wpadł na pomysł **ochrony "head-to-toe"**, która łączy w sobie różne elementy odzieży z ochroną kierowcy i jednocześnie optymalizuje jej wydajność oraz ciężar. To także Dainese stworzył **D-AIR**, inteligentną ochronę opartą na technologii poduszki powietrznej dla rowerzystów. Wszystko to by zapewnić **niezawodne bezpieczeństwo i ochronę** podczas jazdy.