DBB Remond wanienka dziecięca 0-3 lat
113 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wanienka dla najmłodszych od urodzenia do około 3 roku życiu. Wanienka ma antypoślizgowe dno i uchwyt. U dołu wanienki, w okolicy stóp znajduje się miejsce na mydło i szampon. Po kąpieli można użyć zaworu odpływowego w wannie. Baw się z dzieckiem podczas wieczornej kąpieli.

DBB Remond nocnik i pisuar dziecięcy 2w1
55 zł

Innowacyjny nocnik 2w1 dla Twoich maluchów. Najpierw używasz go jako klasycznego nocnika, a potem dla chłopców, którzy potrafią już stać dzięki mocnej przyssawce na ścianie. Twój chłopiec poczuje się jak dorosły.

DBB Remond sterylizator i podgrzewacz Duo Steril 3 w 1
214 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sterylizator i podgrzewacz 3 w 1, który ogrzewa butelki mleka lub żywności dla niemowląt niezależnie od rozmiaru a także gotuje na parze dziecięce i inne pokarmy. Łatwe sterowanie z intuicyjnym podświetleniem LCD. Automatyczne wyłączanie z sygnałem dźwiękowym.

DBB Remond Silikonowa szczotka do butelek dla niemowląt
36 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szczotka do czyszczenia dziecięcych butelek lub innych kuchennych akcesoriów. Szeroka główka szczoteczki doskonale czyści wszystkie wszystkie rodzaje butelek. Rękojeść z oczkiem doskonale leży w ręce, co umożliwia wygodne czyszczenie.

DBB Remond sterylizator elektryczny na 6 butelek
248 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Parowy, elektryczny sterylizator, który osiąga punkt wrzenia w zaledwie 5 minut, a czas sterylizacji wynosi 9 minut. Łatwe sterowanie jednym przyciskiem – po zakończeniu urządzenie samo się wyłączy.

DBB Remond Baby Snack, zestaw 4 misek, talerz, łyżka
48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny zestaw zaprojektowany specjalnie do podróżowania z dzieckiem. Żywność może być przechowywana oddzielnie z pokrywkami lub zamrożona. Talerz i pokrywy mogą być podgrzewane w kuchence mikrofalowej. Podawany na talerzu i z dołączoną łyżką. Wszystkie części można myć w zmywarce.

DBB Remond butelka dla dziecka 125 ml z szeroką szyjką z Tritanu
28 zł

Dziecięca butelka o objętości 125 ml z Tritanu, który wygląda jak szkło. Butelka jest lekka, bardzo trwała i odpowiednia do sterylizacji. Oferuje szeroką szyjkę, silikonowy smoczek antykolkowy z regulowanym przepływem i podziałkę 30 ml.

DBB Remond butelka dla dziecka 330 ml z szeroką szyjką z Tritanu
25 zł

Butelka dla dziecka o objętości 330 ml z szeroką szyjką z Tritanu, który wygląda jak szkło. Butelki są lekkie, bardzo trwałe i odpowiednie do sterylizacji. Mają szeroką szyjkę, silikonowy smoczek antykolkowy z regulowanym przepływem i podziałkę 30 ml.

DBB Remond butelka dla dziecka Nature 150 ml z szeroką szyjką z Tritanu
32 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięca butelka o objętości 150 ml z Tritanu, który wygląda jak szkło. Butelka jest lekka, bardzo trwała i odpowiednia do sterylizacji. Oferuje szeroką szyjkę, silikonowy smoczek antykolkowy z regulowanym przepływem i podziałkę 30 ml.

DBB Remond butelka dla dziecka Nebe 300 ml z szeroką szyjką z Tritanu
35 zł

Butelka dla dziecka o objętości 300 ml z szeroką szyjką z Tritanu, który wygląda jak szkło. Butelka jest lekka, bardzo trwała i odpowiednia do sterylizacji. Oferuje szeroką szyjkę, silikonowy smoczek antykolkowy z regulowanym przepływem i podziałkę 30 ml.

DBB Remond butelka dziecięca Dodo PP 120 ml
28 zł

Butelka dla dziecka 120 ml z polipropylenu. Butelka jest lekka, bardzo trwała i odpowiednia do sterylizacji. Jest wyposażona w silikonowy smoczek antykolkowy z 30-mililitrową skalą.

DBB Remond butelka dziecięca Dodo PP 270 ml
30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butelka dziecięca o objętości 270 ml, wykonana z polipropylenu. Butelka jest lekka, bardzo trwała i odpowiednia do sterylizacji. Jest wyposażona w silikonowy smoczek antykolkowy z 30-mililitrową skalą.

DBB Remond butelka dziecięca PP 360 ml, smoczek kauczukowy 4+ m-cy.
28 zł

Lekka butelka dla niemowląt 360 ml z opatentowanym systemem i miękkim gumowym smoczkiem z antykolkowym 15 mikrowentylami. Smoczek został zaprojektowany dla dzieci od czwartego miesiąca życia i jest wyposażony w funkcję, która pozwala dostosować trzy różne szybkości przepływu w zależności od potrawy i potrzeb dziecka.

DBB Remond butelka dziecięca PP 360 ml, smoczek silikonowy 4+ m-cy.
32 zł

Lekka butelka dla niemowląt 360 ml z opatentowanym systemem i miękkim silikonowym smoczkiem z antykolkowym 15 mikrowentylami. Smoczek został zaprojektowany dla dzieci od czwartego miesiąca życia i jest wyposażony w funkcję, która pozwala dostosować trzy różne szybkości przepływu w zależności od potrawy i potrzeb dziecka.

DBB Remond dziecięca butelka szklana, 240 ml
33 zł

Butelka dziecięca 240 ml ze szkła borokrzemianowego, odpornego termicznie i mechanicznie. Praktyczna butelka z zakrętką, silikonowym smoczkiem i higieniczną osłoną z motywem motyla, którą Twoje dziecko pokocha już od pierwszych dni.

DBB Remond forma do zamrażarki silikonowa 6 x 60 ml
48 zł

Silikonowa forma do przechowywania potraw. Pomieści 6 porcji po 60 ml. Oprócz przechowywania służy także jako wielokrotna miarka. Nadaje się do zamrażania zarówno warzyw, jak i mięsa. Możesz również przygotować owoce w postaci lodów.

DBB Remond Głęboki talerz dla dzieci z pokrywką i łyżką z widelcem
43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny talerz z podwójną obudową na gorącą wodę, która utrzymuje ciepło jedzenia dla Twojego dziecka podczas karmienia. Ponadto miskę można przykryć pokrywką. Dzięki przyssawce na spodzie talerza jest mocno przymocowany do stołu i nie może się poślizgnąć ani przewrócić.

DBB Remond gniazdo podróżne z ochroną UV
178 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczne gniazdo podróżne, które sprawdzi się w ogrodzie, domku letniskowym i nad wodą. Twoje dziecko będzie na świeżym powietrzu, a jednocześnie będzie chronione przed promieniami słonecznymi i owadami. Dzięki możliwości składanialekkości łatwo zabrać je ze sobą wszędzie. W zestawie torba z kieszenią.

DBB Remond naczynie Baby Lunch 400 ml z wiekiem
58 zł

Praktyczna miska, która służy nie tylko do przechowywania gotowego posiłku, ale także do podgrzewania go w kuchence mikrofalowej lub w klasycznym piekarniku. Fantastyczna na drodze, z hermetycznym wiekiem i silikonową uszczelką, możesz w nim bezpiecznie trzymać płynne jedzenie.

DBB Remond Nadmuchiwana wanna
91 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna wanna dedykowana dla łazienki z prysznicem, świetnie sprawdzi się również w ogrodzie, nad morzem, dzięki czemu umożliwi kąpanie się w drodze. Po użyciu wystarczy opróżnić wannę za pomocą otworu na spodzie i zawiesić ją pionowo, a sama wyschnie. Łatwe składanie, zwierzęcy design, który zadowoli każde małe dziecko.

DBB Remond nakładka na sedes dla dzieci
48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nakładka na sedes dla dzieci. Kompatybilna ze wszystkimi deskami standardowych toalet. Pierścień mocujący dla stabilności. Ułatwia Twojemu dziecku przejście z nocnika do klasycznej toalety.

DBB Remond nocnik - krzesełko, zmieniany w siedzisko
186 zł

Łatwe przejście z korzystania z nocnika do siedzenia na toalecie. Ten transformowalny nocnik to niezastąpione akcesorium. Najpierw wygodny nocnik z uchwytami, później toaleta ze schodkami, a kiedy wszystkiego się nauczysz, będzie służyć za siedzisko.

DBB Remond Pucharek na ciastka, 300 ml
36 zł

Praktyczny kubek na herbatniki i inne drobne produkty, które nadają się zarówno do domu, jak i podróży. Zaletą jest to, że sam herbatnik nie wypada, dziecko musi je wyciągnąć lub „wyskrobać”, na przykład, bawiąc się podczas podróży.

DBB Remond Ręczny aspirator do mleka z butelką 120 ml
186 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny aspirator ręczny zapewnia regulowane ssanie, naturalny rytm ssania jak u dziecka. Silikonowe rozszerzenie z bąbelkami do masażu, które stymulują produkcję mleka. W pełni sterylizowalny.

DBB Remond robot wielofunkcyjny MultiChef 5w1
447 zł
+ darmowa dostawa

Wielofunkcyjny robot do przygotowywania posiłków dla dzieci. Umożliwia przygotowanie żywności z mięsem. Sterylizuje, podgrzewa wszystkie rodzaje butelek, rozmraża, miesza, miksuje i gotuje na parze. Łatwe w obsłudze urządzenie ułatwia wykonywanie dużej ilości posiłków dla dziecka za jednym razem.

DBB Remond robot wielofunkcyjny MultiChef 6w1
499 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Robot wielofunkcyjny to wszechstronny pomocnik. Robot gotuje na parze, miesza, miażdży, ogrzewa, rozmraża, sterylizuje, utrzymuje ciepło potraw. Pozwoli to zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ można przygotowywać żywność dla niemowląt z wyprzedzeniem i na zapas. Łatwy w użyciu, warto docenić jego funkcję samooczyszczania – po wszystkich procesach sam czyści zbiornik wody.

DBB Remond Siatka z 6 zabawkami do wody
53 zł

Zabawki wodne w atrakcyjnych kolorach, aby dać dzieciom nowy wymiar rozrywki. Jednocześnie możesz zapewniać higienę i zabawę. Po zabawie oczyść zabawki w siatce, która jest przymocowana do wanny za pomocą przyssawek.

DBB Remond silikonowa osłona na szklaną butelkę, 2 szt.
32 zł 26 zł

Silikonowa osłona na szklaną butelkę o objętości 240 ml. W zestawie znajdują się 2 sztuki. Osłona chroni szklane butelki przed uszkodzeniem i sprawia, że ​​są wygodniejsze w przechowywaniu.

DBB Remond Silikonowe ochraniacze na brodawki, 4 szt
41 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ochraniacze silikonowe chronią wrażliwy sutek przed pękaniem. Załóż ochraniacze na brodawkę sutkową, a dzięki elastyczności świetnie trzymają się na wszystkich sutkach.

DBB Remond śliniaczek
25 zł

Śliczny, bawełniany śliniak z motywem zwierzątka. Zapięcie na rzep pozwoli dopasować wielkość do obwodu szyi dziecka Aplikacja o podwójnej grubości doskonale chroni ubrania Twojego dziecka

DBB Remond smoczek gumowy Vario 4+, 2szt.
16 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Antykolkowy smoczek Vario do gęstego mleka, kaszek lub zup. Przepływ smoczka zmienia się w zależności od tego, jak smoczek jest obracany w ustach dziecka. Smoczek odpowiedni od 4. miesiąca życia.

DBB Remond smoczek odkrywca
28 zł

Smoczek odkrywca pozwala dziecku na doświadczenie wielu różnych potraw jeszcze przed tym jak samo nauczy się żuć. Wystarczy włożyć do siatki lub silikonowego smoczka kawałki owoców, warzyw, sera lub ciasta, a ślina dziecka zmiękcza je i wypłukuje ich smak bez obawy o zadławienie się kawałkami.

DBB Remond smoczek silikonowy LO 0-4 miesiące
26 zł 23 zł

Smoczek dla noworodków z dwoma otworami, które dzielą strumień mleka na dwie części, w kierunku podniebienia i języka lub w kierunku policzków, zależnie od obrotu butelki. Smoczek odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 4. miesiąca życia. Podobny sposób przepływu mleka jak z piersi matki.

DBB Remond smoczek silikonowy LO 4+ miesiące
26 zł

Smoczek z szerokim otworem do gęstego mleka, kaszek lub zup. Przepływ smoczka zmienia się w zależności od tego, jak smoczek jest obracany w ustach dziecka. Smoczek odpowiedni od 4. miesiąca życia.

DBB Remond smoczek silikonowy na stałe jedzenie, 2 szt.
16 zł

Zapasowy, silikonowy smoczek do podawania pokarmów stałych. Napełnij smoczek kawałkami owoców, warzyw, sera lub ciast i włóż do specjalnego smoczka. Pozwoli to Twojemu maluchowi zbadać różne pokarmy za pomocą kubków smakowych przed tym jak sam zacznie żuć.

DBB Remond smoczek silikonowy Vario 4+, 2szt.
26 zł

Antykolkowy smoczek Vario do gęstego mleka, owsianki lub zup. Przepływ smoczka zmienia się w zależności od tego, jak smoczek jest obracany w ustach dziecka. Smoczek odpowiedni od 4. miesiąca życia.

DBB Remond smoczki kauczukowe Super 6+, 2szt.
16 zł

Antykolkowe Super smoczki do gęstych potraw od 6. miesiąca. Otwór w smoczku ma kształt litery T. Dziecko nie jest tak zmęczone przy ssaniu gęstszych potraw i przecierów.