Dear Barber (Beard Oil) 30 ml
42 zł 35 zł

Traktuj brody i pielęgnację skóry. Olej szybko się wchłania i pozostawia brodę leczoną. Daje im zadbany wygląd i blask. Stanie się nieodzownym przygotowaniem każdej brody.

Dear Barber (Fibre Shaper) Hairspray 100 ml
42 zł 37 zł

Mocno usztywniona pomada o delikatnym połysku z pewnością doceni każdego współczesnego mężczyznę. Nie tylko jest wystarczająco silny, ale nadal cieszy się z włosów.

Dear Barber Pomada do włosów (Pomade) 100 ml
41 zł

Olejek do włosów dla mężczyzn przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia utrwalenie o średniej sile i nadaje włosom naturalny połysk. Fryzura jest elastyczna po użyciu pomady i wytrzyma nawet w niesprzyjających warunkach. Ponadto włosy nie kleją się i łatwo się rozczesują.

Dear Barber (Travel Tin Pomade) 20 ml
17 zł 15 zł

Maskotka do włosów męskich w małym opakowaniu nadaje się do wypróbowania lub podróżowania. Jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia utrwalenie o średniej sile i nadaje włosom naturalny połysk. Fryzura jest elastyczna po użyciu pomady i wytrzyma nawet w niesprzyjających warunkach.

Dear Barber Wosk na wąsy (Moustache Wax) 25 ml
42 zł 30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wosk do codziennej pielęgnacji brody i wąsów. Zapewnia niezbędne odżywianie dla Twojej brody i jest doskonałym pomocnikiem w kształtowaniu i kształtowaniu.