4 produkty
DEUTER plecak wspinaczkowy Gravity Rock&Roll 30L navy-granite

DEUTER plecak wspinaczkowy Gravity Rock&Roll 30L navy-granite

359 zł

Deuter Gravity Rock&Roll 30 to ultralekki plecak wspinaczkowy o pojemności 30l. Posiada pojemną komorę główną oraz liczne pętle do mocowania dodatkowego ekwipunku tj. czekany, kijki itp. Plecy są wyściełane oddychającą pianką 3D AirMesh, która zapewnia optymalną wentylację i wygodę.

Dostarcza MALL
DEUTER Guide 30+ SL Arctic Navy
3x

DEUTER Guide 30+ SL

549 zł

Lekki, damski plecak turystyczny firmy Deuter przeznaczonym do aktywnego uprawiania sportów górskich i zimowych.

Dostarcza MALL
DEUTER Plecak Vista Chap Khaki-granatowy 16 l

DEUTER Plecak Vista Chap Khaki-granatowy 16 l

246 zł

Plecak miejski o pojemności 16 l posiada doskonałą wentylację dzięki systemowi Contact oraz wyprofilowane paski na ramię. Zawiera miejsce na ważne dokumenty oraz 2 boczne kieszenie na butelki z wodą. Deuter Vista Chap Khaki-granat jest wykonany z wodoodpornego materiału PFC Free.

Dostarcza MALL
DEUTER plecak UP Seoul 16L różowy

DEUTER plecak UP Seoul 16L

499 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plecak UP Seoul 16L marki Deuter został stworzony jednocześnie dla miasta i natury. Jest przyjazny dla środowiska, ponieważ do jego produkcji wykorzystuje się około 37 butelek PET. Ergonomicznie ukształtowany panel tylny Contact otacza plecy i równomiernie rozprowadza zawartość plecaka. 

Dostarcza MALL

Szeroki zakres, absolutny komfort i doskonałe szczegóły. Tymi słowami można scharakteryzować niemieckie plecaki firmy Deuter, której początki sięgają przełomu 19-tego i 20 wieku. Pierwszy plecak Tauem stał się sławny w 1953 r. który dzięki ciągłemu udoskonalaniu stał się przebojem na rynku i pozostał nim od 30 lat. Kolejnym kamieniem milowym było w 1985 roku opatentowanie rewolucyjnego systemu Aircomfort, który jest używany w kilku modyfikacjach do dnia dzisiejszego. Jednak firma Deuter najbardziej zasłynęła z koekcji plecaków rowerowych, którą wprowadzili na rynek w 1991 roku. .Firma Deuter działa w ponad 45 krajach na całym świecie i jest najstarszą firmą firmą produkcyjną. Deuter zaspokoi wszystkie Twoje wymagania i będzie towarzyszył Ci podczas każdej przygody!