DICKIE Dźwig żuraw sterowany 100 cm 3462411
118 zł

Dźwig żuraw zdalnie sterowany marki Dickie to zabawka, która umożliwia wykonywanie ruchów góra-dół oraz przenoszenie przedmiotów. Dźwig posiada funkcje dźwiękowe, a jego największą zaletą jest możliwość obracania się 360 stopni.

DICKIE samochód strażacki AS 15 cm
43 zł

Samochód strażacki AS marki Dickie z efektami świetlnymi i dźwiękowymi zapewni wiele świetnej rozrywki i pozwoli poczuć się jak prawidzwy strażak. Wystarczy napełnić zbiornik wodą i rozpocząć gaszenie. Dzięki syrenom i światłom ostrzegawczym nie da się go przegapić! Zalecany dla dzieci od 3. do 5 roku życia.

DICKIE Auto Midnight Racer-6%
45 zł 42 zł

Auto wyścigowe z dźwiękiem i muzyką. Doskonały model, który zachwyci każdego, małego chłopca. Zdobądź swój własny i jedź na wyścig!

DICKIE wóz strażacki AS 36 cm, światło, dźwięk, pompa ręczna
103 zł

Wóz strażacki z drabiną to idealna zabawka dla każdego małego, ochotniczego strażaka. Na pierwszy rzut oka zakocha się w efektach dźwiękowych i świetlnych emitowanych przez samochód. Dzięki sterowanej ręcznie, funkcjonalnej pompce dziecko poczuje się jak prawdziwy strażak.

DICKIE Dźwig Mega Crane 120cm
190 zł

Dźwig Mega Crane 120 cm jest niezbędnym narzędziem na każdej dziecięcej budowie. Żuraw jest sterowany na pilota na podczerwień z kablem. Dźwig posiada szereg funkcji takich jak podnoszenie i opuszczanie ładunków, przesuwanie ramienia do przodu i do tyłu oraz obracanie dźwigu dookoła.

DICKIE ucieczka z więzienia-6%
88 zł 82 zł

Wyprzedaż

Ta cela więzienna ma zaszyfrowany zamek i przycisk do ucieczki. Samochód policyjny Mercedes stoi na biegu jałowym, a Dodge Hellcat Villain ma efekty świetlne i dźwiękowe oraz specjalny efekt wyburzenia.

DICKIE Action Series helikopter ratunkowy 41 c
101 zł

Gdy pacjent wymaga natychmiastowej pomocy, do gry wkracza Action Series helikopter ratunkowy 41 c, który szybko dotrze do potrzebującego. Śmigłowiec emituje światła i dźwięki. Śmigło helikoptera może się obracać poprzez jego naciskanie w górę lub w dół.

DICKIE AS ambulans 33 cm-10%
128 zł 115 zł

Wyprzedaż

Ten ambulans jest napędzany silnikiem i jedzie do przodu. Zafascynuje każde dziecko, które chce pomagać chorym pacjentom. Nosze dla pacjentów są zawarte w zestawie. Samochód posiada otwierane tylne drzwi.

DICKIE Auto Tuner Lightstreak
56 zł

Dzięki temu niezawodnemu modelowi, będziesz mistrzem wszystkich wydarzeń. Auto Tuner Lightstreak stanie się też doskonałą ozdobą Twojego pokoju – ciesz się przednią zabawą i zbierz wszystkie warianty!

DICKIE Auto wyścigowe Lightstreak
60 zł

Czas na wyścig! Świetne auto wyścigowe Lightstreak zachwyci każdego malucha. Utwórz obwód i uruchom go w najszybszym czasie – Twój pokój jest teraz Twoim torem.

DICKIE betonomieszarka AS, 16 cm-9%
43 zł 39 zł

Wyprzedaż

Betonomieszarki nie może zabraknąć na żadnym placu budowy. A teraz wszyscy do pracy! Samochód ma ręcznie obracany bęben. Zabawka wspiera rozwój wyobraźni i fantazji dzieci.

DICKIE Ford Raptor zestaw do budowy drogi-7%
96 zł 89 zł

Wyprzedaż

Ford Raptor pracuje na biegu jałowym z przyczepą i koparką Wacker Neuson EZ17. Posiada efekty dźwiękowe i świetlne. Opakowanie zawiera pozostałe akcesoria, w tym figurkę budowlańca, łopatę i młot hydrauliczny.

DICKIE karetka AS 15 cm-9%
43 zł 39 zł

Wyprzedaż

Karetka AS marki Dickie z efektami świetlnymi i dźwiękowymi zapewni wiele świetnej rozrywki i pozwoli poczuć się jak prawidzwy ratownik. To jeden z najważniejszych pojazdów ratowniczych. Włącz syrenę i jedź na pomoc! Zalecana dla dzieci od 3. do 5 roku życia.

DICKIE koparka 16 cm-9%
43 zł 39 zł

Wyprzedaż

Koparka to niezbędny pojazd na każdym placu budowy. Ta komparka jest wyposażona w dużą łopatę i pracuje na biegu jałowym Będzie świetnym pomocnikiem podczas ciężkiej pracy na budowie. Łopata jest sterowana ręcznie. Wyposażona w efekty dźwiękowe i świetlne.

DICKIE Ładowarka kołowa Volvo 23 cm
50 zł

Budowlana ładowarka kołowa Volvo pracuje na biegu jałowym. Posiada ręcznie przesuwane ostrze. Ta ładowarka może obsługiwać nawet bardzo ciężkie ładunki. Świetlne i dźwiękowe efekty.

DICKIE Mercedes V8 z przyczepą dla koni
103 zł 100 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samochód Mercedes-Benz AMG 500 4×4 jest na biegu jałowym. Posiada również przyczepę z koniem. Naczepa i samochód mają otwierane drzwi. W opakowaniu znajduje się również figurka dżokeja oraz inne akcesoria. Samochód posiada efekty świetlne i dźwiękowe.

DICKIE model Autobus FC Bayern Touring Bus, 30 cm
54 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czerwony autobus w barwach klubu piłkarskiego FC Bayern ma koło zamachowe, pozwalające na otwieranie drzwi. Każdy mały kierowca i fan musi mieć ten autobus!

DICKIE pociąg City 45 cm
62 zł

Pociąg Regio z funkcjonalnym otwieraniem drzwi i dachu. Naśladowanie prawdziwego pociągu zadowoli każde małe dziecko. Nadaje się nie tylko jako prezent. Model jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

DICKIE Samochód Ford F150 Pick up Party Rock Anthem
100 zł 95 zł

Wyprzedaż

Samochód Pick up Ford F150 jest napędzany silnikiem do jazdy do przodu i do tyłu. Ten samochodzik wykona pokaz taneczny w pokoju. Odtwarza muzykę Party Rock Anthem. Ma efekty świetlne i wibrujące głośniki.

DICKIE samochód Nissan GT-R podnośnik 25 cm-6%
74 zł 69 zł

Wyprzedaż

Samochód Nissan GT-R jest przystosowany do jazdy do przodu i do tyłu. Ma także efekt podnośnika. Do działania wymaga baterii, ma efekty świetlne i dźwiękowe. Długość samochodu to 25 cm.

DICKIE samochód wolnobieżny - ambulans AS 30cm-6%
75 zł 70 zł

Samochód wolnobieżny ambulans z efektami świetlnymi i dźwiękowym przyciągnie wszystkie dzieci, które lubią zabawy w ratowników. Samochód ma otwierane tylne drzwi. W zestawie znajdują się także nosze.

DICKIE samochód zdalnie sterowany RC Desert Supreme 20 cm, 2 kanały
97 zł 93 zł

Zdalnie sterowany samochód terenowy jest idealną zabawką dla małych kierowców, aby cieszyć się dobrą zabawą. Zorganizuj niezapomniane wyścigi i wygraj najcenniejsze trofeum. Czy potrafisz poradzić sobie ze wszystkimi pułapkami, które na Ciebie czekają?

DICKIE samochód zdalnie sterowany RC Toxic Flash 24 cm, 2 kanały
116 zł 113 zł

Zdalnie sterowany samochód terenowy jest idealną zabawką dla małych kierowców, aby cieszyć się dobrą zabawą. Zorganizuj niezapomniane wyścigi i wygraj najcenniejsze trofeum. Czy potrafisz poradzić sobie ze wszystkimi pułapkami, które na Ciebie czekają?

DICKIE śmieciarka AS 15 cm-8%
46 zł 42 zł

Śmieciarka AS marki Dickie z efektami świetlnymi i dźwiękowymi zapewni wiele świetnej rozrywki. Doskonale sprawdzi się podczas zabawy w domu, i nie można jej przegapić! Zalecana dla dzieci od 3. do 5 roku życia.

DICKIE Strażak Sam zdalnie sterowany Wóz strażacki Jupiter
134 zł

Każdy mały strażak musi mieć w domu specjalistyczny sprzęt do gaszenia pożarów. Tym właśnie jest wóz strażacki Jupiter z ulubionej bajki o przygodach Strażaka Sama. Zdalnie sterowany wóz strażacki wykonany w skali 1:24 posiada efekty świetlne. Doskonałe sterowanie zapewnia dwukanałowy pilot o częstotliwości 27MHz.

DICKIE Traktor CLAAS z przyczepą 36 cm
56 zł

Traktor CLAAS z przyczepą jest przeznaczony dla początkujących farmerów i rolników. Dzięki przyczepce możesz obsługiwać prawie wszystko. Nadaje się nie tylko jako prezent dla najmniejszych.

DICKIE wywrotka AS, 16 cm-9%
43 zł 39 zł

Wyprzedaż

Dla tej wywrotki żaden ładunek nie będzie problemem. Tego pomocnika nie może zabraknąć na żadnym placu budowy. Auto na biegu jałowym. Załadunek i rozładunek odbywa się ręcznie. A teraz do pracy!

DICKIE Zestaw do zabawy w lotnisko-8%
49 zł 45 zł

Wyprzedaż

Zestaw do zabawy w lotnisko. Teraz masz szansę poczuć się jak na lotnisku nie wychodząc nawet z domu. Skorzystaj z każdej możliwości jaką daje zabawa w lotnisko i baw się dobrze.

DICKIE AS śmierciarka 39 cm
125 zł

Kto z nas nie chciał być śmieciarzem, kiedy był mały? Zielona śmieciarka pochodzi z serii Action Series. Ma efekty świetlne i dźwiękowe, przechylany kosz zasypowy i otwierany, tylny panel.

DICKIE Auto policyjne Lightstreak
68 zł

Zostań stróżem prawa wraz z niezawodnym autem policyjnym. Model, dzięki funkcji światła i zmieniającym się kolorom, natychmiast zachwyci każdego malucha, zapewniając mu niezrównaną frajdę!

DICKIE Autobus City Express 46 cm - biały
65 zł

Niech Twój maluch odkryje w sobie kierowcę dzięki Dickie Autobus City Express, 46 cm. Autobus przegubowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pozwoli dziecku na wiele godzin przygód na drogach. Drzwi autobusu otwierają się tak jak w prawdziwym pojeździe.

DICKIE Autobus City Express 46 cm - czerwony
65 zł

Niech Twój maluch odkryje w sobie kierowcę dzięki Dickie Autobus City Express, 46 cm. Autobus przegubowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pozwoli dziecku na wiele godzin przygód na drogach. Drzwi autobusu otwierają się tak jak w prawdziwym pojeździe.

DICKIE Ciężarówka przegubowa Volvo 23 cm
51 zł

Przegubowy samochód ciężarowy na licencji Volvo pracuje na biegu jałowym. Posiada ręcznie przesuwaną przestrzeń ładunkową. Ta ładowarka może obsługiwać nawet bardzo ciężkie ładunki. Świetlne i dźwiękowe efekty.

DICKIE RC Auta 3 Zygzak McQueen
102 zł

„Zanurz się w świat wyścigów samochodowych ze zdalnie sterowanym samochodem inspirowanym filmem Auta 3. Zygzak McQueen o wielkości 14 cm jeździ w przód, w tył i skręca. Częstotliwość 1 kanałowego nadajnika wynosi 27 MHz.“

DICKIE Strażak Sam Remiza strażacka
146 zł

Piękna remiza strażacka z popularnym strażakiem Samem ma 2 piętra. W remizie jest też lądowisko dla helikoptera i platforma startowa. W zestawie znajduje się metalowy wóz strażacki Jupiter oraz inne akcesoria.

DICKIE Wóz strażacki 31 cm
83 zł

Wóz strażacki 31 cm marki Dickie, to wspaniały prezent dla każdego chłopca. Wyposażony został we wszystkie elementy niezbędne do szybkiego reagowania w sytuacji zagrożenia. Posiada efekty świetlne i dźwiękowe.