Djeco lampa wisząca - kosmiczny cień
49 zł

Wisząca lampa marki Djeco z motywem kosmicznym, doda dziecięcemu pokojowi magicznej atmosfery po zapaleniu. Należy dokupić kabel i żarówkę do żyrandola, nie są zawarte w zestawie. Piękny cień w pokoju dziecięcym pomoże zasnąć każdemu maluchowi.

Djeco lampion LED - ocean
49 zł

Oryginalna dekoracja nie tylko do pokoju dziecięcego wykonana jest przez markę Djeco. Pod papierowym lampionem znajduje się lampka LED, zasilania bateriami. Tajemnicze głębiny oceanu stają się przyjemnym towarzyszem królestwa snów.

Djeco plecak dziecięcy Kotek
100 zł 99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przepiękny, kolorowy, plecak z motywem kotka w wysokiej jakości wykonaniu. Ma praktyczny uchwyt, metkę i regulowane paski. Odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia.

Djeco plecak dziecięcy Myszka
100 zł 99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przepiękny, kolorowy, plecak z motywem myszki w wysokiej jakości wykonaniu. Ma praktyczny uchwyt, metkę i regulowane paski. Odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia.

Djeco plecak dziecięcy Robot
100 zł 99 zł

Przepiękny, kolorowy, plecak z motywem robota w wysokiej jakości wykonaniu. Ma praktyczny uchwyt, metkę i regulowane paski. Odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia.

Djeco zestaw kreatywny Dziewczyny z kwiatów
66 zł 53 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fantazyjny kreatywny zestaw z kolorowym brokatem do tworzenia pięknych obrazków. Pomaga rozwinąć fantazję i kreatywność dzięki pięknym kolorom i różnorodnym rysunkom.

Djeco zestaw kreatywny Motyle
66 zł 58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kreatywny zestaw Djeco z błyskotkami, dzięki którym dzieci stworzą piękne obrazki. Dziecko może rozwijać swoją kreatywność używając kolorowych materiałów i odkrywać świat pięknych motyli, tworząc też własne.

Djeco zestaw kreatywny Duża garderoba
47 zł

Zestaw kreatywny, którego motywem przewodnim są najnowsze trendy modowe. Jest idealnym pomysłem na zajęcie dla dziewczynek. Dziecko może zostać stylistą i stworzyć własne stylizacje. Ubierając model według swojego uznania ustanowi nowe trendy w modzie!

Djeco zestaw kreatywny Smoki
48 zł 40 zł

Zestaw kreatywny, który zabiera dzieci do fantastycznego świata smoków. Piękne obrazki, które dzieci mogą ozdabiać kolorowymi foliami. Zapierające dech w piersiach barwy, które sprawiają, że dziecko poczuje się jak w bajce.

Djeco zestaw kreatywny Świetliki
48 zł 40 zł

Zestaw kreatywny do tworzenia obrazków, który przenosi dzieci do magicznego świata. Piękne obrazki, które dzieci mogą ozdabiać kolorowymi foliami. Zapierające dech w piersiach barwy, które sprawiają, że dziecko poczuje się jak w bajce.