DOG trace elektroniczna obroża d-control 1000
699 zł

Obroża elektroniczna d-control 1000 marki DOG Trace skutecznie pomoże Ci w tresowaniu psa. Nadajnik wyposażony w wyświetlacz LCD znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Posiada dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz możliwość ustawienia 25 poziomów impulsów korekcyjnych.

DOG trace Elektroniczna obroża d-control 400
449 zł

Obroża elektroniczna d-control 400 marki DOG Trace doskonale sprawdzi się podczas tresowania psa. Nadajnik trzymany w ręce umożliwia wydawanie komend na dużą odległość.

DOG trace Obroża antyszczekowa - mała
219 zł

DOG trace obroża antyszczekowa przeznaczona jest zarówno dla mniejszych jak i większych psów. Działa na zasadzie emitowanego sygnału dźwiękowego z wibracjami strun głosowych. Obroża jest bardzo łatwa w obsłudze, kompaktowa oraz odporna na działanie wody.

DOG trace obroża antyszczekowa d-mute light
239 zł

Obroża antyszczekowa Dogtrace przeznaczona jest dla psów ras średnichdużych, które w różnych okolicznościach bywają uciążliwe dla otoczenia poprzez szczekanie lub wycie. Działa na zasadzie wibracji strun głosowych. Kołnierz jest bardzo łatwy w obsłudze, kompaktowy oraz odporny na działanie wody.

DOG trace lokalizator DOG GPS X20
1 599 zł
+ darmowa dostawa

DOG GPS X20 marki DOG Trace to zaawansowany lokalizator umożliwiający śledzenie pozycji psa w terenie. W zestawie znajduje się nadajnik w obroży oraz odbiornik w przenośnym urządzeniu. Za pomocą systemu satelitarnego GPS oraz transmisji radiowej, urządzenie przesyła odległość psa i jego kierunek względem własciciela. Sprzęt pozwala na lokalizację maksymalnie 9 zwierząt w odległości ok 20 km (w zależności od terenu i warunków). Czytelny wyświetlacz wyposażony w różne funkcje ułatwia obsługę lokalizatora.

DOG trace lokalizator DOG GPS X20, pomarańczowy
1 689 zł
+ darmowa dostawa

Pomarańczowy DOG GPS X20 marki DOG Trace to lokalizator umożliwiający śledzenie pozycji psa. W zestawie znajduje się nadajnik w obroży oraz odbiornik w przenośnym urządzeniu. Za pomocą systemu satelitarnego GPS oraz transmisji radiowej, urządzenie przesyła odległość psa i jego kierunek względem właściciela. Sprzęt pozwala na lokalizację maksymalnie 9 zwierząt w odległości ok. 20 km (w zależności od terenu). Czytelny wyświetlacz wyposażony w różne funkcje, ułatwia obsługę lokalizatora.

DOG trace lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30
2 269 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30 marki DOG trace został wyposażony w najnowocześniejszą technologię GPS i pozwala na zlokalizowanie aż do 13 urządzeń w odległości ponad 20 kilometrów (w zależności od terenu). Model ten nie zawiera modułu szkoleniowego (możliwość przeniesienia impulsów korekcyjnych do obroży).

DOG trace lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30T - z modułem szkoleniowym
2 699 zł
+ darmowa dostawa

Lokalizator GPS dla psów DOG GPS X30 marki DOG trace został wyposażony w najnowocześniejszą technologię GPS i pozwala na zlokalizowanie aż do 13 urządzeń w odległości ponad 20 kilometrów (w zależności od terenu). Model ten zawiera modułu szkoleniowego (możliwość przeniesienia impulsów korekcyjnych do obroży).

DOG trace d-control professional 1000
889 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 1000 dzięki sile impulsów stymulujących jest odpowiednia dla wszystkich ras psów, ale jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowym komend, z zasięgiem do 1000 m.

DOG trace elektryczna obroża treningowa d-control 1600
825 zł 809 zł
+ darmowa dostawa

Elektryczna obroża treningowa DOG trace d-control 1600 jest odpowiednia dla wszystkich ras psów ze względu na regulację wielkości stymulujących impulsów. Przeznaczona do podstawowego treningu komend. Zasięg: 1600 metrów.

DOG trace niewidzialne elektroniczne ogrodzenie d-fence 101
619 zł

Elektroniczne niewidoczne ogrodzenie DOGtrace d-fence, składające się z generatora nadającego, drutu antenowego i obroży, pomoże Ci ograniczyć terytorium Twojego psa, utworzyć „zakazane strefy” bez konieczności ograniczania wolności psa. Sprzedawany w zestawie z 100 m drutu antenowego.

DOG trace niewidzialne ogrodzenie elektroniczne D-fence 1001
579 zł

Niewidzialne ogrodzenie elektroniczne D-fence 1001 marki DOG Trace, pomoże Ci ograniczyć terytorium Twojego psa bez konieczności ograniczania jego wolności. W momencie przekroczenia granicy przez Twojego pupila, obroża elektryczna wyśle sygnał dźwiękowy i impuls korekcyjny.

DOG trace d-control professional 1000 mini
989 zł 969 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 1000 mini dzięki sile impulsów stymulujących jest szczególnie odpowiednia dla mniejszych ras psów, ale jest również wystarcza dla większych ras psów, które nie mają przesuniętego progu wrażliwości. Jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowych komend, z zasięgiem do 1000 m.

DOG trace d-control professional 2000 mini
1 099 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 2000 mini dzięki sile impulsów stymulujących jest szczególnie odpowiednia dla mniejszych ras psów, ale jest również wystarcza dla większych ras psów, które nie mają przesuniętego progu wrażliwości. Jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowych komend, z zasięgiem do 2000 m. Ten model tylko we wzorze barw maskujących.

DOG trace elektroniczna obroża d-control EASY small
379 zł 358 zł

Obroża elektroniczna d-control EASY small marki DOG Trace doskonale sprawdzi się podczas tresowania psa. Nadajnik trzymany w ręce umożliwia wydawanie komend na dużą odległość. Posiada dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz sześć ustawionych niezmiennie elektronicznych impulsów korekcyjnych.

DOG trace Kabel izolowany - 100m
75 zł

Izolowany przewód antenowy do niewidzialnego, elektronicznego ogrodzenia d – fence. Średnica 1 mm. Długość 100 m.

DOG trace Obroża antyszczekowa
238 zł

DOG trace obroża antyszczekowa przeznaczona jest dla większych psów. Działa na zasadzie emitowanego sygnału dźwiękowego z wibracjami strun głosowych. Obroża jest bardzo łatwa w obsłudze, kompaktowa oraz odporna na działanie wody.

DOG trace elektroniczna obroża d-control 600
649 zł

Obroża elektroniczna d-control 600 marki DOG Trace skutecznie pomoże Ci w tresowaniu psa. Posiada nadajnik wyposażony w wyświetlacz LCD co znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Posiada dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz możliwość ustawienia 30 poziomów impulsów korekcyjnych.

DOG trace obroża elektroniczna do tresury d-control EASY
399 zł 388 zł

D-control EASY Obroża elektroniczna do tresury to system zdalnej kontroli nad psem, pozwala na łatwą oraz szybką tresurę. Elektroniczny system treningowy DogTrace d-Control EASY przezonaczony jest głównie do nauczenia podstawowych komend psów średniej wielkości i psów dużych. W zestawie znajduje się pilot z zasięgiem do 200 m oraz kompaktowa wodoodporna obroża.

DOG trace d-control professional 2000
942 zł

Elektroniczna obroża treningowa d-control professional 2000 dzięki sile impulsów stymulujących jest odpowiednia dla wszystkich ras psów, ale jest przeznaczona przede wszystkim do treningu podstawowym komend, z zasięgiem do 2000 m. Ten model tylko we wzorze barw maskujących.