17 produktów
Mała zjeżdżalnia 428
137x

Dohany Mała zjeżdżalnia 428

76 zł

Mała plastikowa zjeżdżalnia w zielono-czerwonym kolorze do ogrodu lub do pokoju dziecięcego. Solidne wykonanie zapewnia dobrą stabilność. Zjeżdżanie jest zatem bezpieczne i odpowiednie dla dzieci od 2 lat.

Dostarcza MALL
Domek ogrodowy zielony
599x

Dohany Domek ogrodowy zielony

367 zł

Mały domek ogrodowy marki Mochtoys, to plastikowy domek ogrodowy z czerwonym dachem i zielonymi ścianami. Posiada drzwi wejściowe oraz okna. Domek sprawi ogromną radość Twojemu dziecku. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne.

Dostarcza MALL
Niebieska ślizgawka niebieska
57x

Dohany Niebieska ślizgawka niebieska

109 zł

Kolorowa zjeżdżalnia to idealna zabawka, która zapewni Twoim pociechom wielogodzinną zabawę. Istnieje możliwość podłączenia węża ogrodowego w taki sposób, by woda spływała wzdłuż zjazdu, dzięki czemu dzieci bedą mogły się cieszyć prawdziwą, wodną zjeżdżalnią.

Dostarcza MALL
domek dziecięcy My First Play House
225x

Dohany domek dziecięcy My First Play House

319 zł

Plastikowy domek dla dzieci w kolorze niebiesko-czerwonym. Domek ma różne kształty wycięte w ścianie i dachu. Ma otwierane okna i drzwi. Domek jest odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Dostarcza MALL
rowerek biegowy 142 Superbike 4 Medium pomarańczowy
80x

Dohany rowerek biegowy 142 Superbike 4 Medium

59 zł

Wśród rodziców jednym z najpopularniejszych typów rowerków jest plastikowy motocykl z trzema kołami. Model marki Dohány Superbike 4 Medium jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 lat do maksymalnej wagi 25 kg. Trwałe wykonanie jest przygotowane na trudniejszą jazdę.

Dostarcza MALL
rowerek biegowy 141 Superbike 4 Mini różowy
61x

Dohany rowerek biegowy 141 Superbike 4 Mini

59 zł

Wśród rodziców jednym z najpopularniejszych typów rowerków jest plastikowy motocykl z trzema kołami. Model marki Dohány Superbike 4 Mini jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1,5 roku do maksymalnej wagi 25 kg. Trwałe wykonanie jest przygotowane na trudniejszą jazdę.

Dostarcza MALL
rowerek biegowy 143 Superbike 4 Maxi pomarańczowy
119x

Dohany rowerek biegowy 143 Superbike 4 Maxi

59 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wśród rodziców jednym z najpopularniejszych typów rowerków jest plastikowy motocykl z trzema kołami. Model marki Dohány Superbike 4 Maxi jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat do maksymalnej wagi 50 kg. Trwałe wykonanie jest przygotowane na trudniejszą jazdę.

Dostarcza MALL
domek ogrodowy dla dzieci, zielono-brązowy
2x

Dohany domek ogrodowy dla dzieci, zielono-brązowy

476 zł
Nowość

Wesoły, plastikowy domek ogrodowy jest idealnym dodatkiem do Twojego ogrodu. Domek ma łatwe w montażu plastikowe ścianki i jest wyjątkowo odporny na wszystkie warunki atmosferyczne.

Dostarcza MALL
Domek ogrodowy - różowy
1x

Dohany Domek ogrodowy - różowy

371 zł

Wesoły plastikowy domek ogrodowy to idealne uzupełnienie Twojego ogrodu. Domek ogrodowy jest po prostu złożony z plastikowych ścian i jest bardzo odporny na wszelkie warunki pogodowe.

Dostarcza MALL
Zjeżdżalnia., wysokość 72 cm, 72x136x85cm
79x

Dohany Zjeżdżalnia., wysokość 72 cm, 72x136x85cm

108 zł

Kolorowa zjeżdżalnia Teddies to idealna zabawka, która zapewni Twoim pociechom wielogodzinną zabawę. Istnieje możliwość podłączenia węża ogrodowego w taki sposób, by woda spływała wzdłuż zjazdu, dzięki czemu dzieci bedą mogły się cieszyć prawdziwą, wodną zjeżdżalnią.

Dostarcza MALL
Dohany 106 Bunny
10x

Dohany 106 Bunny

74 zł

Plastikowy rowerek dla dzieci od 18. miesiąca życia. Kolorowy rowerek w kształcie zająca wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Maksymalny udźwig wynosi 20 kg.

Dostarcza MALL
Dohany Jeździk Cross 3 Motor czerwony
19x

Dohany Jeździk Cross 3 Motor

69 zł

Designerski trzykołowy jeździk w kształcie motoru. Jest bardzo szczegółowy, zachwyca imitacją silnika i zawieszenia osi. Dzięki 3 kołom jest bardzo stabilny. Maksymalne obciążenie to 50 kg.

Dostarcza MALL