Dohany domek dziecięcy My First Play House
367 zł 224 zł

Plastikowy domek dla dzieci w kolorze niebiesko-czerwonym. Domek ma różne kształty wycięte w ścianie i dachu. Ma otwierane okna i drzwi. Domek jest odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Dohany Zjeżdżalnia., wysokość 95 cm, 57x130x95
120 zł 102 zł

Kolorowa zjeżdżalnia Teddies to idealna zabawka, która zapewni Twoim pociechom wielogodzinną zabawę. Istnieje możliwość podłączenia węża ogrodowego w taki sposób, by woda spływała wzdłuż zjazdu, dzięki czemu dzieci bedą mogły się cieszyć prawdziwą, wodną zjeżdżalnią.

Dohany kulki w worku 50 szt.
60 zł 39 zł

Zestaw 60 kolorowych plastikowych kulek o rozmiarze 6,5 cm. Są doskonałym dodatkiem do kojców, basenów, namiotów lub nadmuchiwanych domów. Kule wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Dohany Domek ogrodowy zielony
299 zł 275 zł

Mały domek ogrodowy marki Mochtoys, to plastikowy domek ogrodowy z czerwonym dachem i zielonymi ścianami. Posiada drzwi wejściowe oraz okna. Domek sprawi ogromną radość Twojemu dziecku. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne.

Dohany My First Play House - zielony
319 zł 226 zł

Plastikowy domek dla dzieci w kolorze zielonym. Domek zdobią różne kształty na ścianie i dachu. Ma otwierane okna i drzwi. Domek jest odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Dohany rowerek biegowy 143 Superbike 4 Maxi
59 zł

Wśród rodziców jednym z najpopularniejszych typów rowerków jest plastikowy motocykl z trzema kołami. Model marki Dohány Superbike 4 Maxi jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat do maksymalnej wagi 50 kg. Trwałe wykonanie jest przygotowane na trudniejszą jazdę.

Dohany kulki w worku, 100 szt.
77 zł 55 zł

Zestaw 100 kolorowych plastikowych kulek o rozmiarze 6,5 cm. Są doskonałym dodatkiem do kojców, basenów, namiotów lub nadmuchiwanych domów. Kule wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Dohany rowerek biegowy 141 Superbike 4 Mini
59 zł

Wśród rodziców jednym z najpopularniejszych typów rowerków jest plastikowy motocykl z trzema kołami. Model marki Dohány Superbike 4 Mini jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1,5 roku do maksymalnej wagi 25 kg. Trwałe wykonanie jest przygotowane na trudniejszą jazdę.

Dohany zjeżdżalnia wodna plastikowa zielona
149 zł

Dziecięca kolorowa zjeżdżalnia plastikowa. Zjeżdżalnia wodna ma stabilną konstrukcję. W górnej części powierzchni znajdują się dysze, które po podłączeniu węża ogrodowego zwilżają powierzchnię poślizgu.

Dohany Jeździk Cross 3 Motor
69 zł 65 zł

Designerski trzykołowy jeździk w kształcie motoru. Jest bardzo szczegółowy, zachwyca imitacją silnika i zawieszenia osi. Dzięki 3 kołom jest bardzo stabilny. Maksymalne obciążenie to 50 kg.

Dohany 106 Bunny

Dohany 106 Bunny

Ocena: 3,4
59 zł

Plastikowy rowerek dla dzieci od 18. miesiąca życia. Kolorowy rowerek w kształcie zająca wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Maksymalny udźwig wynosi 20 kg.

Dohany Jeździk Cross 8 motocykl
135 zł 98 zł

Stylowy jeździk Cross 8 w kształcie motocykla ma szerokie koło dla lepszej stabilności, zapewniając większe bezpieczeństwo mniejszym dzieciom. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w atrakcyjnym wzornictwie. Maksymalne obciążenie to 50 kg.

Dohany My First Play House - różowy
319 zł 220 zł

Plastikowy domek dla dzieci w kolorze różowym. Domek zdobią różne kształty na ścianie i dachu. Ma otwierane okna i drzwi. Domek jest odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Dohany pistolet na wodę
48,85 zł 36 zł

Kolorowy pistolet na wodę z to świetna zabawka. Pistolet na wodę zawiera 2 zapasowe zbiorniki, aby utrzymać w nich więcej wody i umożliwić dzieciom dłuższą zabawę. Zabawka jest bardzo popularna głównie na basenach, sprawdza się także na przydomowym podwórku lub w ogrodzie.

Dohany zestaw do kręgli 6 szt.
33 zł

Kręgle to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Teraz możesz cieszyć się tą wspaniałą zabawą w domu w ogrodzie. Kręgle wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W opakowaniu jest 6 kręgli i kule do ich zbijania.

Dohany Kuchnia Strawbery 76cm
75 zł

Teddies Kuchnia Strawbery 76cm jest wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria. Z tą kuchnią Twój mały kucharz poczuje się jak w prawdziwej kuchni i być może odkryje wielki talent kulinarny?

Dohany Motorek biegowy CLASSIC 5 MAXI
85 zł

Motorek biegowy CLASSIC 5 MAXI marki Teddies za sprawą swojej neutralnej kolorystyki jest odpowiedni zarówno dla chłopców i dziewcząt. Dzięki trzem dużym kółkom masz pewność, że Twoje dziecko będzie bezpiecznie cieszyć się zabawą.

Dohany Niebieska ślizgawka niebieska
109 zł

Kolorowa zjeżdżalnia to idealna zabawka, która zapewni Twoim pociechom wielogodzinną zabawę. Istnieje możliwość podłączenia węża ogrodowego w taki sposób, by woda spływała wzdłuż zjazdu, dzięki czemu dzieci bedą mogły się cieszyć prawdziwą, wodną zjeżdżalnią.