3 produkty
Donic rakietka do tenisa stołowego Waldner 700
16x

Donic rakietka do tenisa stołowego Waldner 700

99 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rakietka Donic Waldner 700 z anatomicznie ukształtowaną rączką zachwyci entuzjastów szybkiej, ofensywnej gry. Ergonomiczny profil zapewnia pewny chwyt, a 2 mm okładzina Vari Slick dodatkowo wzmacnia szybkość. Idealny wybór dla średnio zaawansowanych graczy.

Dostarcza MALL
Donic rakietka do tenisa stołowego Waldner 500
5x

Donic rakietka do tenisa stołowego Waldner 500

79 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rakietka do tenisa stołowego Donic Waldner 500 przeznaczona dla graczy o niskim i średnim poziomie zaawansowania. Doskonale nadaje się do gry ofensywnej. Idealna dla wszystkich entuzjastów tenisa stołowego.

Dostarcza MALL
Donic Waldner 600
5x

Donic Waldner 600

89 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rakietka do tenisa stołowego Donic Waldner 600 przeznaczona dla graczy o niskim i średnim poziomie zaawansowania. Posiada wspaniały, anatomiczny uchwyt. Doskonale nadaje się do gry uniwersalnej. Idealna dla wszystkich entuzjastów tenisa stołowego.

Dostarcza MALL

W 1889 roku, kupiec Fredrich Bensinger założył **„Rhine-Rubber and Celuloid Faktory"** wspólnie z bankierami Hohenemer i braćmi Lenek w Mannheim-Neckarau, Niemcy. Wynaleźli i opracowali **technikę blow-press**, którą początkowo używali do formowania głów lalek a później piłeczek do tenisa stołowego zrobionych z celuloidu. W 1889 roku „żółw" został zarejestrowany jako marka „Schildkrot". Skorupa żółwia przypominała odcieniem i barwą celuloid, dlatego zadecydowano, aby stał się logiem firmy. Jest to **gwarancja trwałości, wytrzymałości i solidności**. Celuloid został użyty do produkcji piłeczek do tenisa stołowego od początku do końca i po dziś dzień nie został zastąpiony niczym lepszym.

Firma używa do produkcji wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jak na przykład: Uchwyt absorbujący uderzenia / wstrząsy czy **Power Light System**, dający więcej mocy prędkości podczas uderzenia, zachowujący jednocześnie doskonałe czucie.