DUIF Wazon "ORLANDO" 14 × 25 cm, szkło
20 zł

Nowość

DUIF Szklany wazon „ORLANDO“ 14 × 25 cm, to gustowny i praktyczny dodatek dla domu, który będzie się znakomicie prezentować w różnych pomieszczeniach. Wazon **ma uniwersalne zastosowanie * – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami.

DUIF misa "DENTA" 19 × 8 cm, przezroczysta
21 zł

Nowość

Misa DUIS „DENTA“ 19 × 8 cm, przezroczysta to nowoczesny i praktyczny dodatek do każdego gospodarstwa domowego, który zachwyci w każdym pomieszczeniu. Misa ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami, które nigdy nie zwiędną.

DUIF wazon "ALEXSIA" 11 × 20 cm, szklany
18 zł

Nowość

Wazon DUIF „ALEXSIA“ 11 × 20 cm, szklany to elegancki i praktyczny dodatek do każdego gospodarstwa domowego, który zachwyci w każdym pomieszczeniu. Wazon ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami, które nigdy nie wyblakną.

DUIF Wazon "BANGS" 37 × 14,5 cm, szkło
53 zł

Nowość

DUIF Szklany wazon „BANGS“ 37 × 14,5 cm, to gustowny i praktyczny dodatek dla domu, który będzie się znakomicie prezentować w różnych pomieszczeniach. Wazon ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami.

DUIF Wazon "BOSE" 14 × 25,5 cm, szkło
19 zł

Nowość

DUIF Szklany wazon „BOSE“ 14 × 25,5 cm, to gustowny i praktyczny dodatek dla domu, który będzie się znakomicie prezentować w różnych pomieszczeniach. Wazon ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami.

DUIF Wazon "BOSE" 15,5 × 29,5 cm, szkło
29 zł

Nowość

DUIF Szklany wazon „BOSE“ 15,5 × 29,5 cm, to gustowny i praktyczny dodatek dla domu, który będzie się znakomicie prezentować w różnych pomieszczeniach. Wazon ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami.

DUIF Wazon "DEX" 6,8 × 9,5 cm, szkło
4 zł

Nowość

DUIF Szklany wazon „DEX“ 6,8 × 9,5 cm, to gustowny i praktyczny dodatek dla domu, który będzie się znakomicie prezentować w różnych pomieszczeniach. Wazon ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami.

DUIF wazon "SUCA" 10 × 20 cm, szklany
12 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wazon DUIF „SUCA“ 10 × 20 cm, szklany to gustowny i praktyczny dodatek do każdego gospodarstwa domowego, który zachwyci w każdym pomieszczeniu. Wazon ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami, które nigdy nie zwiędną.

DUIF szklanki "HURRICANE" 15 cm
8 zł

Nowość

Szklanki DUIF „HURRICANE“ 15 cm to elegancki i praktyczny dodatek do każdego gospodarstwa domowego, który zachwyci w każdym pomieszczeniu. Szklanki mają uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami, które nigdy nie zwiędną.

DUIF Wazon "OTIS" 14 × 19 cm, szkło
13 zł

Nowość

DUIF Szklany wazon „OTIS“ 14 × 19 cm, to gustowny i praktyczny dodatek dla domu, który będzie się znakomicie prezentować w różnych pomieszczeniach. Wazon ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami.

DUIF wazon CYLINDER "ALSEY" 15,5 × 29 cm, szklany
25 zł

Nowość

Wazon DUIF CYLINDER „ALSEY“ 15,5 × 29 cm, szklany to nowoczesny i praktyczny dodatek do każdego gospodarstwa domowego, który zachwyci w każdym pomieszczeniu. Wazon ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami, które nigdy nie zwiędną.

DUIF Wazon "ALISSE" 20 × 15,5 cm, szkło
13 zł

Nowość

DUIF Szklany wazon „ALISSE“ 20 × 15,5 cm, to gustowny i praktyczny dodatek dla domu, który będzie się znakomicie prezentować w różnych pomieszczeniach. Wazon posiada kształt kuli o średnicy 20 cm i **ma uniwersalne zastosowanie * – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami.

DUIF wazon CYLINDER "TERENA" 5,5 × 20 cm, szklany
18 zł

Nowość

Wazon DUIF CYLINDER „TERENA“ 5,5 × 20 cm, szklany to nowoczesny i praktyczny dodatek do każdego gospodarstwa domowego, który zachwyci w każdym pomieszczeniu. Wazon ma uniwersalne zastosowanie – zarówno do żywych kwiatów, jak i do dekoracji sztucznymi kwiatami, które nigdy nie wyblakną.