Dunhill Desire For A Man - woda toaletowa
101 zł 95 zł

Dunhill Pragnienie to doskonały obraz człowieka, który szuka świeżej i indywidualnym podejściem do życia. Potrafi poruszać się zarówno w świecie biznesu, a na ulicach nocnych.

Dunhill Icon - woda perfumowana-11%
136 zł 120 zł

Aromatyczny, drzewny zapach dla mężczyzn, który rozbudza pasję w każdej kobiety – jest to marka Dunhill Ikona. Wprowadzenie wprowadza bergamotka, neroli, czarny pieprz i petitgrain.

Dunhill Desire Silver - woda toaletowa-7%
101 zł 93 zł

Pragnienie Silver – jest to męskie perfumy marki Dunhill wprowadzony nowy produkt w 2015 roku zapachu cytrusowym zalesiona pełen świeżości i tonów wodnych. Idealne nie tylko na gorące letnie dni, ale można używać go niemal przez cały rok. Zanurz się w swoich znakomitych dźwięków!.

Dunhill Desire Black - woda toaletowa-25%
113 zł 84 zł

W 2014 roku ujrzał światło zapach zwany pożądaniem Czarnego. Ten szyprowej orientalny zapach dla mężczyzn rozpoczyna się nutami grejpfruta, czarnego pieprzu i bergamotki. Następnie słowo róż kłód, cyprysu i szafranem i wreszcie podkreślić zapach bursztynu, wetiweru i kadzidło. .

Dunhill - woda toaletowa-24%
110 zł 83 zł

Dunhill zapach to zapach męskości i silnego charakteru. Oryginalny, świeży i ciepły drewno. Ten zapach przemawia do człowieka, który jest niezależny i ma niezależne myślenie. Człowiek, który nie widzi sprzeczności między charakterystycznym stylu casual i męskości.

Dunhill D - woda toaletowa-8%
84 zł 77 zł

Męska woń Dunhill D został wprowadzony w 1996 roku Manly składu otwiera z nutami owocowymi, co dodaje odrobinę pikanterii. Mellow kwiat jest stopniowo miesza się z ciepłym dotykiem drewna i słodkiej wanilii. Skład wzbogaca zapach ambry, cedru i mchu dębowego. .

Dunhill Desire Blue - woda toaletowa
100 zł

Zapach pokoju. Ten zapach jest za mądry, inteligentny i aktywnego człowieka, który nade wszystko cenią swoje wewnętrzne prawdy i wartości duchowych. Mężczyźni, którzy myślą o życiu i świecie, w głębi i zawsze szuka równowagi między ich dusz, ich pragnienia i życia.