EDUCA Katie - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł 67 zł

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – piosenkarka Katie.

EDUCA Kolorowanka puzzle Morski świat
45 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 150 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem morskiego świata. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.

EDUCA gra - Przygotuj swój Hamburger
60 zł 51 zł

Gra pamięciowa, która Ci się spodoba! Rzuć kostką i przesuń swój kawałek o tyle pól, ile wypadło na kostce. Kiedy idziesz do pudełka składników, wybierz kartę ze środka planszy. Czy ten sam składnik jest na zdjęciu, co w pudełku, na którym stoisz? Idealnie! Dostajesz składniki do swojego hamburgera! Jeśli wejdziesz do pudełka z hamburgerami, musisz powiedzieć, którego składnika potrzebujesz, a następnie wybrać kartę ze środkowej planszy. Jeśli karta odpowiada podanemu składnikowi, dodaj ją do swojego hamburgera.

EDUCA Gra Potwory
42 zł

Wesoła gra Potwory doskonale testuje pamięć. Celem gry jest nakarmienie potwora. Kto pierwszy nakarmi swojego potwora 5 robakami i wygra?

EDUCA Loto Animals
42 zł

Zabawna gra rodzinna. Każdy gracz wybiera zwierzę, którym musi się zająć, aby było zadowolone. Wszystkie żetony gry są tasowane i układane na stosie pośrodku stołu. Zwycięzca jest pierwszym graczem, który zaspokoi wszystkie cztery podstawowe potrzeby swojego zwierzaka, a jego zwierzak będzie zdrowy.

EDUCA Piranie
42 zł

Zabawna gra planszowa z kartami Pirania przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia. Celem gry jest pozbycie się kart piranii przed innymi graczami. Ostrożnie! W wodzie jest wiele niebezpieczeństw!

EDUCA Pizza Bingo
42 zł

Zabawna gra rodzinna, w której gracze są szefami kuchni i rywalizują o to, by jako pierwsi dodać wszystkie niezbędne składniki do swojej pizzy i zakończyć ją. Gracz, który zdobędzie 3 medale, staje się zwycięzcą całej rozgrywki.

EDUCA Pop Star - stwórz swoją lalkę
72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – Pop Star Lisa.

EDUCA puzzle 7 cudów europejskich 1500
65 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1500 elementów, które można ułożyć w zdjęcie 7 najpiękniejszych zabytków w Europie wraz z ich lokalizacją.  
Pojedź do Paryża i zobacz wieżę Eiffla lub odwiedź Stonehenge w Anglii.

EDUCA puzzle Spacer między kwiatami 1500
69 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1500 elementów, które tworzą obraz pięknej, historycznej ulicy otoczonej kwiatami. Wybierz się na romantyczny spacer po tej zabytkowej alei.

EDUCA Gra: Szybki jak ryś 350, obrazków
92 zł

Rodzinna gra akcji, która ujawnia, kto ma najlepszy wzrok i najszybciej reaguje! Kto jest mądry jak ryś, wygrywa! Po prostu rozłóż planszę, wymieszaj pakiet obrazów i wybierz 3 z nich. Bądź pierwszym graczem, który znajdzie wszystkie swoje zdjęcia na planszy, zbierz najwięcej kart i … wygraj!