EDUCA Gra: Szybki jak ryś 350, obrazków
92 zł

Raty 10x0 %

Rodzinna gra akcji, która ujawnia, kto ma najlepszy wzrok i najszybciej reaguje! Kto jest mądry jak ryś, wygrywa! Po prostu rozłóż planszę, wymieszaj pakiet obrazów i wybierz 3 z nich. Bądź pierwszym graczem, który znajdzie wszystkie swoje zdjęcia na planszy, zbierz najwięcej kart i … wygraj!

EDUCA Banknoty 1000 puzzli
53 zł

Raty 10x0 %

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z różnymi banknotami. Czy możesz policzyć ich całkowitą wartość? A może nawet dowiesz się, z jakiego kraju pochodzą te banknoty?

EDUCA gra - Przygotuj swój Hamburger
60 zł 51 zł

Raty 10x0 %

Gra pamięciowa, która Ci się spodoba! Rzuć kostką i przesuń swój kawałek o tyle pól, ile wypadło na kostce. Kiedy idziesz do pudełka składników, wybierz kartę ze środka planszy. Czy ten sam składnik jest na zdjęciu, co w pudełku, na którym stoisz? Idealnie! Dostajesz składniki do swojego hamburgera! Jeśli wejdziesz do pudełka z hamburgerami, musisz powiedzieć, którego składnika potrzebujesz, a następnie wybrać kartę ze środkowej planszy. Jeśli karta odpowiada podanemu składnikowi, dodaj ją do swojego hamburgera.

EDUCA Kolorowanka puzzle Morski świat
45 zł

Raty 10x0 %

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 150 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem morskiego świata. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.

EDUCA Podmorskie selfie 500 sztuk
33 zł

Raty 10x0 %

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 500 sztuk, które po złożeniu tworzą wspólne zdjęcie zwierząt morskich i otaczającego środowiska. Na zdjęciu są widoczne delfiny, rekin, orka i wiele innych.

EDUCA puzzle Rodzina delfinów 2000
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 2000 elementów, które tworzą obraz rodziny delfinów. Motywem tych puzzli jest obraz rodziny delfinów i innych podwodnych zwierząt oraz roślin.

EDUCA puzzle Spacer między kwiatami 1500
69 zł

Raty 10x0 %

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1500 elementów, które tworzą obraz pięknej, historycznej ulicy otoczonej kwiatami. Wybierz się na romantyczny spacer po tej zabytkowej alei.

EDUCA puzzle Tęcza nad oazą 3000
115 zł

Raty 10x0 %

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 3000 elementów , które tworzą **obraz dzikiej zwierzyny, nad którą roztacza się **piękna tęcza. Odkryj wszystkie zwierzęta na tym zdjęciu.

EDUCA Chloe - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł

Raty 10x0 %

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – miłośniczka mody Chloe.

EDUCA Katie - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł 67 zł

Raty 10x0 %

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – piosenkarka Katie.

EDUCA Pop Star - stwórz swoją lalkę
72 zł

Raty 10x0 %

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – Pop Star Lisa.

EDUCA puzzle Dzikie zwierzęta 6000
203 zł

Raty 10x0 %

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 6000 elementów, które tworzą obraz dzikiej zwierzyny, w otoczeniu pięknej natury. Wśród nich jest słoń, lampart, zebra, tygrys i wiele innych.

EDUCA Studentka Emma - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł

Raty 10x0 %

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – studentka Emma.