Elite bidon Crystal Ombra 750ml
35 zł

Elite Crystal Ombra 750 ml to praktyczny, pojemny bidon na napoje. Korpus został wykonany z przezroczystego materiału, co zapewnia lepszą kontrolę zawarości. Wykonany w 100% z biodegrodowalnego materiału, wolnego od BPA. Świetnie sprawdzi się podczas biegania, jazdy na rowerze i innych sportowych aktywności.

Elite Custom Race

Elite Custom Race

Ocena: 4,9
39 zł

Profesjonalny koszyk na bidon Elite Custom Race wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego jest odporny na drgania oraz wyjątkowo wytrzymały. Precyzyjnie dostosowuje się do rozmiaru bidonu redukując ryzyko zgubienia butelki. Jest lekki oraz dopasowuje się do większości ram.

Elite bidon rowerowy Corsa 550 ml 2 szt.
45 zł

Bidon rowerowy Corsa marki Elite o pojemności 550 ml. Kształt butelki poprawia jej stabilność w uchwycie. Posiada również duży otwór, który ułatwia napełnianie wodą oraz dodatkami w proszku. W zestawie znajdują się 2 sztuki.

Elite bidon rowerowy Super Corsa 750 ml 2 szt.
55 zł

Bidon rowerowy Super Corsa marki Elite o pojemności 750 ml. Kształt butelki poprawia jej stabilność w uchwycie. Posiada również duży otwór, który ułatwia napełnianie wodą oraz dodatkami w proszku. W zestawie znajdują się 2 sztuki.