Ergobaby Nosidełko Omni 360 Cool Air Mesh
789 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nowa ergonomiczne nosidełko Omni 360 Cool Air Mesh „wszystko w jednym” od firmy Ergobaby zapewnia komfort i wygodę podczas spacerów po okolicznych parkach, podczas wycieczek lub wakacji oraz w gorące letnie dni, praktyczne 4-pozycyjne nosidełka, które dostosowują się do rosnącego dziecka od noworodka do malucha.

Ergobaby chusta do noszenia dziecka/Aura Wrap
269 zł

Chusta do noszenia dziecka/Aura Wrap Ergobaby zapewnia bliski kontakt między rodzicem a dzieckiem przez pierwsze tygodnie życia malucha. Łatwe wiązanie nie sprawia trudności nawet początkującym. Ultra miękki i oddychający materiał z eukaliptusem i akacją zapewni Twojemu dziecku najsłodsze sny.

Ergobaby Nosidełko - Adapt
579 zł

Nosidełko Adapt to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, zapewniające dziecku – zarówno noworodkowi jak i niemowlęciu – maksymalny komfort. Dzięki doskonałej konstrukcji charakteryzuje je niezawodna stabilność, która sprawia, że każdy maluch poczuje się w nim bezpiecznie

Ergobaby Nosidełko Adapt Cool Air Mesh - Classic
669 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko Adapt Cool Air Mesh – Classic Weave od marki Ergobaby zachwyca swoją lekkością oraz łatwością obsługi. Model jest wyposażony w dodatkowe wyściełane paski naramienne i szeroki pas biodrowy z podparciem lędźwiowym.

Ergobaby nosidełko Adapt Cool Air Mesh, Raven
659 zł
+ darmowa dostawa

Nosidełko od amerykańskiej marki Ergobaby jest częściowo wykonane z siatki, co zapewnia lekkość i oddychalność materiału. Nadaje się do noszenia na co dzień w mieście i podczas wycieczek

Ergobaby Nosidełko Adapt Cool Air Mesh - Śliwka
669 zł
+ darmowa dostawa

Rosnące nosidełko marki Ergobaby przeznaczone dla dziewczynek. Nosidełko jest pięknie przystosowane i bardzo wygodne. Zaprojektowany dla noworodków i małych dzieci. 3 pozycje pozwalają na noszenie z tyłu, z przodu i z boku.

Ergobaby nosidełko Adapt, Midnight Blue
659 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko od amerykańskiej marki Ergobaby jest przeznaczone dla dzieci od urodzenia do okresu niemowlęcego. Ergonomiczna konstrukcja siedzenia stopniowo dostosowuje się do rosnącego dziecka o masie do 20 kg.

Ergobaby nosidełko OMNI 360 COOL AIR MESH - Blue Tweed
789 zł
+ darmowa dostawa

Nosidełko COOL AIR MESH od marki Ergobaby ujmuje wysoką jakością i komfortem. Nosidełko jest lekkie, oddychające i ergonomiczne, dzięki czemu zapewni wygodę Twojego dziecka. Pozwala ono zabrać dziecko ze sobą, a jednocześnie wykorzystać przestrzeń dla siebie lub domu. Ciesz się wygodnymi spacerami po mieście i poza nim.

Ergobaby Nosidełko Original - Pearl Grey
539 zł

Nosidełko Original – Pearl Grey od marki Ergobaby zaskakuje swoją lekkością i łatwą obsługą. Model jest wyposażony w dodatkowe wyściełane paski naramienne i szeroki pas biodrowy z podparciem lędźwiowym.

Ergobaby Otulacz Swaddler
99 zł

Otulacz marki Ergobaby posiada unikalne cechy, które zapewnią niemowlęciu spokojny i beztroski wypoczynek. To gwarancja komfortowego i przytulnego miejsca do wypoczynku.

Ergobaby otulacz/Swaddler Tog 0.5
119 zł

Otulacz/Swaddler Ergobaby Tog 0.5 to najbardziej przytulne rozwiązanie na pierwsze dni życia Twojego dziecka. Otulanie według 4 prostych kroków jest bezproblemowe także dla początkujących, a Twój maluch będzie mógł cieszyć się dłuższym i lepszym snem. Odpowiedni dla dzieci od 2,7 do 6,8 kg.

Ergobaby rożek niemowlęcy Bee Happy
119 zł

Wygodny rożek niemowlęcy Ergobaby Bee Happy z uroczym wzorem pszczół. Rożek wykonany jest z 100% miękkiej i oddychającej bawełny frotte. Zapewni to dziecku spokojny i niezakłócony sen. Ciepłe otoczenie przypomina brzuch matki i dzięki temu dziecko poczuje się bezpiecznie.

Ergobaby Śpiwór (6-18)
155 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Każda matka chce dla swojego dziecka tylko najlepszego, a zatem wybiera śpiwórERGO BABY. Nie tylko pierwsze dni życia są ważne. Zaprojektowany Śpiwór Ergobaby jest bardzo łatwy w użyciu, rośnie wraz z dzieckiem do 12 miesięcy i wspomaga dobry wypoczynek.

Ergobaby Śpiwór (6-18)
155 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Każda matka chce dla swojego dziecka tylko najlepszego, a zatem wybiera śpiwórERGO BABY. Nie tylko pierwsze dni życia są ważne. Zaprojektowany Śpiwór Ergobaby jest bardzo łatwy w użyciu, rośnie wraz z dzieckiem do 18 miesięcy i wspomaga dobry wypoczynek.

Ergobaby śpiwór dziecięcy (18-36) OTM Tog 5.0
159 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ergobaby śpiwór dziecięcy (18–36) OTM Tog 0.5 jest wykonany z lekkiego, miękkiego i oddychającego materiału ze 100% bawełny, który zapewnia dziecku maksymalny komfort podczas snu i w chwilach odpoczynku. Śpiwór jest łatwy w regulacji i posiada dwukierunkowy zamek błyskawiczny, ułatwiający zmianę pieluchy. Przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Ergobaby śpiwór dziecięcy (6-18) OTM Tog 0.5
159 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ergobaby śpiwór dziecięcy (6–18) OTM Tog 0.5 jest wykonany z lekkiego, miękkiego i oddychającego materiału ze 100% bawełny, który zapewnia dziecku maksymalny komfort podczas snu i w chwilach odpoczynku. Śpiwór jest łatwy w regulacji i posiada dwukierunkowy zamek błyskawiczny, ułatwiający zmianę pieluchy. Odpowiednie dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Ergobaby śpiwór dziecięcy (6-18) OTM Tog 2.5
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ergobaby śpiwór dziecięcy (6–18) OTM Tog 2.5 jest wykonany z lekkiego, miękkiego i oddychającego materiału ze 100% bawełny, który zapewnia dziecku maksymalny komfort podczas snu i w chwilach odpoczynku. Śpiwór jest łatwy w regulacji i posiada dwukierunkowy zamek błyskawiczny, ułatwiający zmianę pieluchy. Przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Ergobaby śpiworek dziecięcy ON THE MOVE
159 zł

Śpiworek dziecięcy ON THE MOVE od marki Ergobaby, w którym Twoje dziecko będzie spało jak pączek w maśle, a to głównie dzięki miękkiemu i przyjemnemu materiałowi. Śpiworek ma praktyczne zapięcie na zamek, który ułatwia wkładanie dziecka. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 – 18 miesięcy.

Ergobaby śpiworek METRO
429 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śpiworek METRO od marki Ergobaby zapewni Twojemu dziecku komfort i sprawi, że poczuje się komfortowo w wózku. Jest trwały nawet przy złej pogodzie, chroni dziecko przed deszczem, zimnem i śniegiem. Docenisz także jego praktyczne zastosowanie i łatwą konserwację.

Ergobaby torba transportowa METRO
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba transportowa METRO od firmy Ergobaby utrzymuje wózki dziecięce w czystości. Torba może być noszona na plecach jako plecak, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w podróży. Jest poręcznym narzędziem do transportu wózka w dowolnym momencie.

Ergobaby Wkładka do nosidełka Easy Snug Cool Air Mesh
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wkładka nadaje się do wszystkich nosidełek marki Ergobaby. Dedykowana dzieciom, które jeszcze nie potrafią samodzielnie utrzymać główki. Wkładka jest przyjemnakomfortowa dla dziecka.

Ergobaby Wkładka Easy Snug
99 zł

Wkładka do nosidełka Easy Snug zapewnia dziecku bezpieczne siedzenie już od urodzenia. Dzięki nowemu ulepszonemu kształtowi układanie niemowlęcia jest jeszcze łatwiejsze. Ergonomiczne siedzisko zapewnia maksymalny komfort.

Ergobaby wózek dziecięcy METRO Compact City
1 279 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek METRO Compact City od marki Ergobaby ujmuje swoją funkcjonalnością. Ergonomiczny, kompaktowy i wygodny. Twoje dziecko poczuje się w nim swobodnie i bardzo komfortowo. Jest to bardzo praktyczne w przypadku transportu w pojazdach i podczas dłuższych podróży.

Ergobaby nosidełko Embrace
339 zł

Nosidełko Embrace marki Ergobaby zapewnia wyjątkową możliwość kontaktu matki z dzieckiem jak podczas ciąży. Prosta regulacja i maksymalny komfort sprawiają, że nosidełko jest nieodzowną częścią spaceru, jak również sprawdzi się w domu. Przeznaczony dla dzieci od urodzenia.

Ergobaby nosidełko Embrace, Pure Black
329 zł

Wygodne nosidełko od amerykańskiej marki Ergobaby daje noworodkom i rodzicom wyjątkową okazję do pozostania w kontakcie. Wspierający pas biodrowy i elastyczne paski z możliwością krzyżowania, zapewniają komfort przez cały czas noszenia.

Ergobaby śpiwór dziecięcy (18-36) OTM Tog 2.5
169 zł

Ergobaby śpiwór dziecięcy (18–36) OTM Tog 2.5 jest wykonany z lekkiego, miękkiego i oddychającego materiału ze 100% bawełny, który zapewnia dziecku maksymalny komfort podczas snu i w chwilach odpoczynku. Śpiwór jest łatwy w regulacji i posiada dwukierunkowy zamek błyskawiczny, ułatwiający zmianę pieluchy. Odpowiednie dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Ergobaby śpiworek dziecięcy ON THE MOVE
159 zł

Śpiworek dziecięcy ON THE MOVE od marki Ergobaby, w którym Twoje dziecko będzie spało jak pączek w maśle, a to głównie dzięki miękkiemu i przyjemnemu materiałowi. Śpiworek ma praktyczne zapięcie na zamek, który ułatwia wkładanie dziecka. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 18 – 36 miesięcy.

Ergobaby uchwyt na wózek METRO
139 zł

Uchwyt na wózek METRO od marki Ergobaby do wózka Metro Compact City, da Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa podczas spacerów. Uchwyt można łatwo zakładać i zdejmować. Posiada zmywalną osłonę, którą można również łatwo zdjąć z uchwytu.