Ergobaby nosidełko OMNI 360 COOL AIR MESH - Blue Tweed
789 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko COOL AIR MESH od marki Ergobaby ujmuje wysoką jakością i komfortem. Nosidełko jest lekkie, oddychające i ergonomiczne, dzięki czemu zapewni wygodę Twojego dziecka. Pozwala ono zabrać dziecko ze sobą, a jednocześnie wykorzystać przestrzeń dla siebie lub domu. Ciesz się wygodnymi spacerami po mieście i poza nim.

Ergobaby wózek dziecięcy METRO Compact City
1 279 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek METRO Compact City od marki Ergobaby ujmuje swoją funkcjonalnością. Ergonomiczny, kompaktowy i wygodny. Twoje dziecko poczuje się w nim swobodnie i bardzo komfortowo. Jest to bardzo praktyczne w przypadku transportu w pojazdach i podczas dłuższych podróży.

Ergobaby chusta do noszenia dziecka/Aura Wrap
269 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chusta do noszenia dziecka/Aura Wrap Ergobaby zapewnia bliski kontakt między rodzicem a dzieckiem przez pierwsze tygodnie życia malucha. Łatwe wiązanie nie sprawia trudności nawet początkującym. Ultra miękki i oddychający materiał z eukaliptusem i akacją zapewni Twojemu dziecku najsłodsze sny.

Ergobaby nosidełko Adapt Cool Air Mesh, Raven
659 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko od amerykańskiej marki Ergobaby jest częściowo wykonane z siatki, co zapewnia lekkość i oddychalność materiału. Nadaje się do noszenia na co dzień w mieście i podczas wycieczek

Ergobaby nosidełko Adapt, Midnight Blue
659 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko od amerykańskiej marki Ergobaby jest przeznaczone dla dzieci od urodzenia do okresu niemowlęcego. Ergonomiczna konstrukcja siedzenia stopniowo dostosowuje się do rosnącego dziecka o masie do 20 kg.

Ergobaby nosidełko Embrace, Pure Black
329 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodne nosidełko od amerykańskiej marki Ergobaby daje noworodkom i rodzicom wyjątkową okazję do pozostania w kontakcie. Wspierający pas biodrowy i elastyczne paski z możliwością krzyżowania, zapewniają komfort przez cały czas noszenia.

Ergobaby śpiwór dziecięcy (18-36) OTM Tog 5.0
159 zł

Nowość

Ergobaby śpiwór dziecięcy (18–36) OTM Tog 0.5 jest wykonany z lekkiego, miękkiego i oddychającego materiału ze 100% bawełny, który zapewnia dziecku maksymalny komfort podczas snu i w chwilach odpoczynku. Śpiwór jest łatwy w regulacji i posiada dwukierunkowy zamek błyskawiczny, ułatwiający zmianę pieluchy. Przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Ergobaby śpiwór dziecięcy (6-18) OTM Tog 0.5
159 zł

Nowość

Ergobaby śpiwór dziecięcy (6–18) OTM Tog 0.5 jest wykonany z lekkiego, miękkiego i oddychającego materiału ze 100% bawełny, który zapewnia dziecku maksymalny komfort podczas snu i w chwilach odpoczynku. Śpiwór jest łatwy w regulacji i posiada dwukierunkowy zamek błyskawiczny, ułatwiający zmianę pieluchy. Odpowiednie dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Ergobaby śpiworek METRO
429 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śpiworek METRO od marki Ergobaby zapewni Twojemu dziecku komfort i sprawi, że poczuje się komfortowo w wózku. Jest trwały nawet przy złej pogodzie, chroni dziecko przed deszczem, zimnem i śniegiem. Docenisz także jego praktyczne zastosowanie i łatwą konserwację.

Ergobaby torba transportowa METRO
139 zł

Nowość

Torba transportowa METRO od firmy Ergobaby utrzymuje wózki dziecięce w czystości. Torba może być noszona na plecach jako plecak, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w podróży. Jest poręcznym narzędziem do transportu wózka w dowolnym momencie.

Ergobaby uchwyt na wózek METRO
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na wózek METRO od marki Ergobaby do wózka Metro Compact City, da Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa podczas spacerów. Uchwyt można łatwo zakładać i zdejmować. Posiada zmywalną osłonę, którą można również łatwo zdjąć z uchwytu.

Ergobaby śpiwór dziecięcy (18-36) OTM Tog 2.5
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ergobaby śpiwór dziecięcy (18–36) OTM Tog 2.5 jest wykonany z lekkiego, miękkiego i oddychającego materiału ze 100% bawełny, który zapewnia dziecku maksymalny komfort podczas snu i w chwilach odpoczynku. Śpiwór jest łatwy w regulacji i posiada dwukierunkowy zamek błyskawiczny, ułatwiający zmianę pieluchy. Odpowiednie dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Ergobaby nosidełko Embrace
339 zł

Nowość

Nosidełko Embrace marki Ergobaby zapewnia wyjątkową możliwość kontaktu matki z dzieckiem jak podczas ciąży. Prosta regulacja i maksymalny komfort sprawiają, że nosidełko jest nieodzowną częścią spaceru, jak również sprawdzi się w domu. Przeznaczony dla dzieci od urodzenia.

Ergobaby otulacz/Swaddler Tog 0.5
119 zł

Nowość

Otulacz/Swaddler Ergobaby Tog 0.5 to najbardziej przytulne rozwiązanie na pierwsze dni życia Twojego dziecka. Otulanie według 4 prostych kroków jest bezproblemowe także dla początkujących, a Twój maluch będzie mógł cieszyć się dłuższym i lepszym snem. Odpowiedni dla dzieci od 2,7 do 6,8 kg.

Ergobaby śpiwór dziecięcy (6-18) OTM Tog 2.5
169 zł

Nowość

Ergobaby śpiwór dziecięcy (6–18) OTM Tog 2.5 jest wykonany z lekkiego, miękkiego i oddychającego materiału ze 100% bawełny, który zapewnia dziecku maksymalny komfort podczas snu i w chwilach odpoczynku. Śpiwór jest łatwy w regulacji i posiada dwukierunkowy zamek błyskawiczny, ułatwiający zmianę pieluchy. Przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia.