13 produktów
-12%
Escada Magnetyzm - EDP 25 ml

Escada Magnetyzm - EDP

89 zł
78 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Escada Magnetism zapach otula skórę świeżo orientalnymi akordami zielonymi liśćmi, delikatnej frezji, jaśminu i kwiatu migdałowego romantycznej. Magnetyzm daje kobietom poczucie wyjątkowej urody i naturalnej elegancji sexy.

Partner: Vivantis
Escada Desire Me - woda perfumowana 50 ml

Escada Desire Me - woda perfumowana

132 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

aromaty uroczy i urzekający damskie: Desire Me jest inspirowane przez pragnienie kobiet przywiązanych razem męską uwagę i sprowokować im uroku. Jest to nieodparty dodatek do każdej nowoczesnej kobiety. Wokół Kobiety pożądaniem Me zawisa niewidzialny zaufanie płynu.

Partner: Vivantis
Escada Especially - woda perfumowana 50 ml

Escada Especially - woda perfumowana

129 zł

Escada especiall luksusowy zapach dla kobiet, która jest inspirowana przez ducha radości. Zapach jest zbudowany na delikatnym aromatem róż. Rezultatem jest zapach, który wyraża delikatną kobiecość. Musujące zapach otwiera się z nutami gruszki połączonych egzotyczne nasiona aromat Ambrette.

Partner: Vivantis
Escada Rockin´Rio 2011 - woda toaletowa 50 ml

Escada Rockin´Rio 2011 - woda toaletowa

132 zł

Lato to wspaniały czas, który dosłownie zwraca nam czuć się najlepiej. Ograniczona wznowienie 3 zapach od Escada upamiętnienia trzech najbardziej udanych zapachów, które wywołują prawdziwy letniego atmosferę.

Partner: Vivantis
Escada Agua Del Sol - woda toaletowa 50 ml

Escada Agua Del Sol - woda toaletowa

110 zł

W 2016 roku wprowadził innej marki Escada perfumy dla kobiet, tym razem o nazwie Agua Del Sol. Ta kwiatowa kompozycja owocowy otwiera tonów świeże gruszki, różowy pieprz, lody, owoce cytrusowe, malina, sorbet i mandarynki.

Partner: Vivantis
-73%
Escada Celebrate N.O.W. - tělové mléko 150 ml

Escada Celebrate N.O.W. - tělové mléko

122 zł
32 zł

Celebrate NOW to orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet. Na początku budzi się ostry imbir i po chwili przechodzi w kwiatowe odcienie magnolii. Koniec zapachu to słodka wanilia, niepowtarzalna fasola cynamonowa i tonka. Rozpoczęty w 2017 roku. .

Partner: Vivantis
-37%
Escada Celebrate N.O.W. - Woda perfumowana 80 ml

Escada Celebrate N.O.W. - Woda perfumowana

187 zł
116 zł

Celebrate N. O. W. to orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet. Na początku poczujesz szczypiący imbir, który po chwili zamienia się w kwiatowe tony magnolii. Zakończenie aromatu zawiera słodką wanilię, charakterystyczny cynamon i fasolkę tonka.   Zapach został wprowadzony na rynek w 2017 roku.

Partner: Vivantis
-9%
Escada Especially Delicate Notes - woda toaletowa 30 ml

Escada Especially Delicate Notes - woda toaletowa

99 zł
90 zł

Especiall Delikatne Notatki z Escada to kwiatowo-drzewno, cudownie lekkie, kruche i delikatne interpretacja oryginalnego zapachu Escada especiall pełen róż. Niech całun w ramiona tego zapachu pełnego kwiatowych tonów. Został on uruchomiony w 2012 roku. .

Partner: Vivantis
-5%
Escada Especially Elixir - woda perfumowana 75 ml

Escada Especially Elixir - woda perfumowana

150 zł
142 zł

Especiall od Escada Elixir jest bardziej intensywna wersja oryginalnego zapachowej Escada especiall w roku 2011. Ten kwiatowo-owocowy zapach przeznaczony jest tylko dla odważnych i eleganckich kobiet, które zapalają się w każdym pomieszczeniu z jego energii i uśmiechu.

Partner: Vivantis
-10%
Escada Joyful Moments - woda perfumowana 50 ml

Escada Joyful Moments - woda perfumowana

129 zł
115 zł

Escada Radosne Chwile jest radosny i optymistyczny zapach dla kobiet z 2015-owocowy zapach kwiatowy mix oferuje soczyste pomarańcze, porzeczki i egzotyczne liczi. Serce jest przepełnione kwiatowymi nutami piwonii i róży, które stopniowo spadek liści fiołków.

Partner: Vivantis
-7%
Escada Joyful - woda perfumowana 75 ml

Escada Joyful - woda perfumowana

125 zł
116 zł

Marka Escada perfumy to nowy zapach dla kobiet o nazwie radosny. Przedstawia inspirujący pozytywnego spojrzenia na świat, optymizmu i radości tej chwili.

Partner: Vivantis
-15%
Escada Miami Blossom - EDT 30 ml

Escada Miami Blossom - EDT

112 zł
95 zł

Miami Blossom to kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet z limitowanej edycji 2019 roku. Na początku poczujesz owocowe odcienie melona, pomarańczy i jagód, które następnie zamieniają się w kwiatowe serce złożone z jaśminu, tuberozy i kwiatów tiare; wszystko to podkreślone soczystym ananasem.

Partner: Vivantis