8 produktów
-20%
Essie (Nail Polish) 13,5 ml (cień 61 Russian Roulette)

Essie (Nail Polish) 13,5 ml

43 zł
34 zł

Odkryj sztukę perfekcyjnego manicure już teraz w domu. Dzięki kolorowemu lakierowi inspirowanemu pielęgnacją salonu i wieloletnim doświadczeniom nigdy nie było łatwiej. Czas rozpieszczać nie tylko siebie, ale i paznokcie perfekcyjnym manicure.

Partner: Vivantis
-21%
Essie Wzmocnienie tła lakier do paznokci Strong Star t (Base Coat) 13,5 ml

Essie Wzmocnienie tła lakier do paznokci Strong Star t (Base Coat) 13,5 ml

47 zł
37 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miej trwalsze i mocniejsze paznokcie dzięki Strong primer Star t. Odpowiedni dla każdego, kto walczy z osłabionymi paznokciami. Dzięki składowi wzbogaconemu o biotynę, sprawi, że Twoje paznokcie będą wzmocnione oraz będą mniej się trząść i łamać. .

Partner: Vivantis
-10%
Essie Górnylakier do paznokci z efektem żelu Gel Setter (Top Coat) 13,5 ml

Essie Górnylakier do paznokci z efektem żelu Gel Setter (Top Coat) 13,5 ml

47 zł
42 zł

Lakier nawierzchniowy Gel Setter to ekspert od efektu żelu, dzięki któremu odkryjesz sztukę perfekcyjnego manicure nawet w zaciszu własnego domu. Nadaje kolorowi wysoki połysk i podkreśla goodcień. Uszczelniają kolor na paznokciach, dzięki czemu są trwalsze, a kolor utrzymuje się dłużej.

Partner: Vivantis
Marka essie, amerykański ekspert stylizacji paznokci od 1981 r., została założona w Nowym Jorku przez Essie Weingarten, która jest prawdziwym autorytetem w dziedzinie koloru. Markę tę ceni się za jej wizjonerskie podejście do lakierów oraz chwytliwe, błyskotliwe nazwy, które wyznaczyły nowy standard w tej kategorii. Jako lider luksusu essie stał się ulubioną marką lakierów do paznokci dla osób zawodowo zajmujących się urodą, znawców branży, wielkich sław i świadomych swego stylu kobiet z ponad 100 krajów. essie przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa, produkując linię produktów do pielęgnacji oraz lakierów, które do tej pory doczekały się ponad 900 odcieni.