EverGreen Wazon ceramiczny Kongo1 51 cm
95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wazon ceramiczny Kongo1 51 cm idealny dla ceniących sobie oryginalny, niebanalny design. Idealnie sprawdzi się w urządzonym ze smakiem, stylowym wnętrzu.

EverGreen jesienny wieniec, 22 cm
33 zł 24 zł

Jesienna dekoracja w formie wieńca z liśćmi klonu, dynią i jarzębiną. Wieniec o średnicy 22 cm wykonany jest z PVC i metalowego drutu.

EverGreen Sztuczny klon kanadyjski o wysokości 210 cm w doniczce
405 zł 389 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sztuczny klon kanadyjski o wysokości 210 cm to piękne drzewo, które dzięki misternemu wykonaniu wygląda jak żywe. Wielobarwna, żywa kolorystyka pozwoli stworzyć prawdziwie jesienną, ciepłą atmosferę.

EverGreen wiklinowy wieniec, 30 cm, beżowy
35 zł 29 zł

Wieniec Evergreen został wykonany z wikliny w kolorze beżowym, a jego średnica wynosi 30 cm. Stanowi doskonałą podstawę do dalszej dekoracji. Nadaje się zarówno do stworzenia oryginalnej bożonarodzeniowej lub wielkanocnej ozdoby.

EverGreen wiklinowy wieniec, 30 cm, biały
35 zł 25 zł

Wiklinowy wieniec Evergreen w kolorze białym, posiada 30-centymetrową średnicę. Stanowi doskonałą podstawę do dalszej dekoracji. Nadaje się zarówno do stworzenia oryginalnej bożonarodzeniowej lub wielkanocnej ozdoby.

EverGreen wiklinowy wieniec, 30 cm, szary
35 zł

Wiklinowy wieniec Evergreen w kolorze szarym, posiada 30-centymetrową średnicę. Stanowi doskonałą podstawę do dalszej dekoracji. Nadaje się zarówno do stworzenia oryginalnej bożonarodzeniowej lub wielkanocnej ozdoby.

EverGreen zestaw owalnych koszy, 2 szt., beżowy
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw owalnych koszy z wikliny marki EverGreen w beżowym odcieniu jest wyposażony w odporną na wilgoć folię, która zapobiega również zabrudzeniu materiału. Praktyczną dekorację można wykorzystać do przechowywania delikatnych przedmiotów gospodarstwa domowego.

EverGreen zestaw owalnych koszy, 2 szt., szary
49 zł

Zestaw dwóch szarych wiklinowych koszyków marki EverGreen jest wyposażony w odporną na wilgoć folię, która zapobiega również zabrudzeniu materiału. Praktyczną dekorację można wykorzystać do przechowywania delikatnych przedmiotów gospodarstwa domowego.

EverGreen Dekoracyjna organza gwiazdy 2szt złota
33 zł

EverGreen dekoracyjna organza ze złotymi gwiazdami w kolorze złotym. Jest półprzezroczystą tkaniną, która jest tradycyjnie wykorzystywana do celów dekoracyjnych, takich jak przyozdobienie świątecznego stołu lub bożonarodzeniowych dekoracji wnętrz.