Falk traktor na pedały Case IH Puma 240CVX z przednią łyżką
969 zł
+ darmowa dostawa

Traktor na pedały Puma 240CVX marki Case IH w kolorze czerwonym, z łyżką przednią jest również wyposażony w pokrywę na zawiasach. Mały traktorzysta może sterować nim za pomocą kierownicy i oznajmiać, że się zbliża za pomocą klaksonu. Zabawa może się rozpocząć!

Falk Traktor z przyczepką CLASS
168 zł 165 zł

Traktor CLASS marki Falk posiada doczepianą przyczepkę, w której maluch może przewozić swoje skarby. Podczas zabawy na traktorku Twoje dziecko siedzi bezpiecznie na siodełku, które jest szerokie i posiada oparcie. Traktorek napędzany jest przez odpychające się dziecko. Odpowiedni dla dzieci od 12 do 36 miesięcy.

Falk traktor z pedałami i przyczepą Case IH
642 zł 599 zł

Traktor z pedałami Case IH w kolorze czerwonym z dwukołowąprzczepką, posiada również rozkładaną maskę. Mały traktorzysta może sterować nim za pomocą kierownicy i oznajmiać, że się zbliża za pomocą klaksonu. Zabawa może się rozpocząć!

Falk przyczepa czterokołowa Claas Maxi z akcesoriami
345 zł

Przyczepa czterokołowa Class w kolorze zielonym jest idealnym dodatkiem do każdego traktora marki Falk. Przyczepa zawiera również łopatę i grabie z hakiem. „Praca w ogrodzie” dzięki tej przyczepie będzie naprawdę fajna.

Falk Quad dziecięcy
599 zł 335 zł

Quad dziecięcy ten wyjątkowy pojazd pedałowy w czerwonym kolorze spodoba się wszystkim małym fanom czterokołowych maszyn. Solidna konstrukcja Quada pozwoli cieszyć się wspaniałą zabawą na długie lata! Nadaje się do użytku domowego i na zewnątrz.

Falk traktor Kubota z przednią łopatą
719 zł 625 zł

Traktor Kubota to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony w przednią łopatę, pomoże w pracy na roli. Posiada przednią łyżkę funkcjonalną. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk quad na pedały Dakar Rallye
431 zł

Quad na pedały w designie Rajdu Dakar zrobi wrażenie na każdym przyszłym zawodniku! Quad ma szerokie koła i dopracowane detale. Jest wykonany z bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać wszystkie przeszkody w terenie

Falk motorek biegowy Case
207 zł

Jeździk w formie motora zachwyci każdego przyszłego kierowcę! Motorek ma szerokie koła i dopracowane detale. Dzieci ćwiczą równowagę i koordynację ruchów. jednocześnie świetnie się bawią.

Falk motorek biegowy Dakar Moto Racing
207 zł 189 zł

Motorek biegowy Dakar Moto Racing jest modelem wyścigowym o designie Dakar Rallye. Jego wygląd zachwyci każdego przyszłego kierowcę! Dzieci ćwiczą równowagę i koordynację ruchów. jednocześnie świetnie się bawią.

Falk Przyczepa dwukołowa z akcesoriami
142 zł 115 zł

Przyczepa FALK jest wielofunkcyjna. Obejmuje ona uchwyty, które sprawiają, że obraca się po połączeniu. Obejmuje również łopatę, grabie i czajniczek. „Praca w ogrodzie” z tym zwiastunem będzie zabawna.

Falk Przyczepa z uchwytem Claas
150 zł

Przyczepa FALK jest wielofunkcyjna. Obejmuje ona uchwyty, które sprawiają, że obraca się po połączeniu. Obejmuje również łopatę, grabie i czajniczek. „Praca w ogrodzie” z tym zwiastunem będzie zabawna.

Falk Quad Bud Racing zielony
476 zł

Quad wyścigowy w kolorze zielonym Bud Racing sprawi, że każdy mały kierowca będzie szczęśliwy. Quad ma szerokie koła i dopracowane detale. Jest wykonany z bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać wszystkie przeszkody w terenie

Falk traktor Case IH Puma 240CVX z platformą
784 zł 699 zł

Traktor Case IH Puma 240CVX zaprojektowany w czerwonym kolorze, przyciągnie wzrok każdego, małego rolnika. Posiada funkcjonalną przednią łopatę ** i płaską platformę, która może przewozić każdy ładunek. Jest również wyposażony w **klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk traktor z pedałami Xtractor czerwony
372 zł

Traktor z pedałami Xtractor w kolorze czerwonym z dwukołowąprzczepką, posiada również rozkładaną maskę. Mały traktorzysta może sterować nim za pomocą kierownicy i oznajmiać, że się zbliża za pomocą klaksonu. Zabawa może się rozpocząć!

Falk Ciągnik Claas Arion 430 zielony
467 zł

Piękny ciągnik z pedałami FALK w zielonym kolorze przyciąga każdego małego rolnika. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Cysterna do traktorów
289 zł

Cysterna do traktorów marki Falk to doskonałe uzupełnienie wyposażenia zabawek tej francuskiej marki. Dwuosiowa przyczepka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa z metalowymi elementami, co nie jest bez wpływu na jej jakość. Do tego dzięki odwzorowaniu detali oraz atrakcyjnej kolorystyce cysterna spodoba się każdemu młodemu traktorzyście.

Falk Koparka Kubota KX080-4 z kaskiem
309 zł 273 zł

Duża koparka wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku, obraca się o 360 stopni. Funkcjonalna łyżka zrobi wrażenie na każdym budowniczym jak prawdziwa koparka. Dołączony jest również hełm budowlany. Wtedy twoje dziecko będzie gotowe do budowy!

Falk Kosiarka Kubota
88 zł 78 zł

Kosiarka dziecięca Kubota z fałszywym rozrusznikiem i zakrętką do napełniania benzyną. Na składanym uchwycie znajduje się ruchoma dźwignia bez funkcji. Dzięki tej kosiarce Twoje dzieci mogą w pełni cieszyć się zabawą w ogrodzie.

Falk Motocykl Rainbow star różowy
142 zł

Super motocykl wyścigowy, który uczy dziecko zachowania równowagi. Szerokie koła zapewniają lepszą stabilność i większą prędkość. Wykonane z wysokiej jakości i trwałego materiału.

Falk Motor Policie
221 zł

Super motor w policyjnym stylu uczy dziecko utrzymywania równowagi. Szerokie koła zapewniają lepszą stabilność i większą prędkość. Wykonany z wysokiej jakości i trwałego materiału.

Falk Pojazd Strażacki
139 zł

Pojazd Strażacki stworzony specjalnie z myślą o małych fanach dzielnych strażaków! Teraz Twój maluch będzie mógł przejechać się tym realistycznie odwzorowanym wozem strażackim. Wóz o wymiarach 61 × 37 × 30 cm stworzony został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Falk traktor Claas Axos 330 z platformą
785 zł

Ciągnik Axos 330 w zielonym kolorze przyciąga wzrok każdego małego rolnika. Posiada czterokołową platformę, na którym może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Traktor Claas z kierownicą i przyczepą
221 zł 199 zł

Traktor Claas z kierownicą i przyczepą. Przyczepa jest wyposażona w łopatkę i grabie. W zestawie znajdują się dwa zestawy naklejek na przednią maskę traktora, dzięki czemu można wybrać naklejki odpowiednio do nastroju.

Falk traktor Class Axos 340 z kierownicą, zielony
271 zł

Jeździk w formie traktora Claas Axos 340 z kierownicą w klasycznym, zielonym kolorze przyniesie radość każdemu małemu rolnikowi. Wykonany z bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie trzeba martwić się o awarię traktora podczas pracy.

Falk Traktor Kubota z ładowarką i koparką
799 zł

Traktor Kubota z ładowarką i koparką marki Falk z pewnością sprawi wiele radości Twojemu dziecku. Precyzyjne wykonanie z niezwykle wytrzymałego tworzywa pozwoli na długą, bezproblemową zabawę. Ponadto wyposażono go w ładowarkę oraz koparkę do głębokich wykopów, a także przyczepkę do załadunku.

Falk Traktor Landini PowerMondial 110
393 zł

Traktor Falk Landini PowerMondial 110 to solidna konstrukcja, która z pewnością będzie spełnieniem marzeń każdego małego farmera. Typowe dla produktów marki Falk precyzyjne wykonanie z wysokiej jakości materiałów pozwala idealnie odzwierciedlić oryginał – ciągnik marki Landini. Ponadto traktor wyposażony jest w ładowarkę z przodu oraz przyczepkę załadunkową sygnowaną marką włoskiego producenta sprzętu rolniczego.

Falk traktor Landini Serii 7 z platformą
559 zł

Traktor Landini Serii 7 to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Posiada płaską platformę, na której może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Traktor Ranch Trac
312 zł 275 zł

Traktor Falk Ranch Trac to solidna, wytrzymała konstrukcja, która sprawi Twojemu dziecku wiele radości. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa z metalowymi elementami, co nie jest bez wpływu na jego jakość. Do tego dzięki odwzorowaniu detali oraz atrakcyjnej kolorystyce spodoba się każdemu młodemu traktorzyście, a ponadto wyposażony jest w praktyczną przyczepkę załadunkową z akcesoriami.

Falk traktor Valtra z platformą
635 zł

Traktor Valtra to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony platformę, dzięki czemu pomoże w pracy na roli. Posiada płaską platformę, na której może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Traktor z akcesoriami Garden Master
701 zł 599 zł

Zielony traktor Garden Master to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony w platformę, przednią łopatę i zestaw akcesoriów, pomoże w pracy na roli. Wyposażony w funkcjonalną łopatę z przodu, przyczepę, grabki i łopatę. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Traktor z pedałami Valtra 54
850 zł 799 zł

Traktor na pedały Valtra 54 w kolorze bordowym z łopatą z przodu i z przyczepką z tyłu, posiada również siedzisko. Mały kierowca może sterować traktorem za pomocą kierownicy i używać klaksonu. Przygoda może się rozpocząć!

Falk traktor z platformą Garden Master
515 zł

Traktor Garden Master to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony w platformę, pomoże w pracy na roli. Posiada płaską platformę, na której może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Żółta kopara z łyżką + kask
225 zł 215 zł

Żółta kopara z łyżką + kask marki Falk świetna zabawka dla wszystkich maluchów zafacynowanych pojazdami budowalnymi. Koparka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i obraca się wokół własnej osi. Mechanicznie sterowana łyżka sprawi dużo radości wszystkim maluchom. Do zestawu dołączono również żółty kask.

Falk Żółta koparka ze składanym siedzeniem
340 zł

Oryginalna koparka z funkcjonalnym wyposażeniem. Model w klasycznym żółtym kolorze jest wykonany z wysokiej jakości i wytrzymałego plastiku. Dziecko może wygodnie siedzieć na dachu kabiny i używać dźwigni do sterowania łopatą koparki.

Falk Żółty traktor Ranch Trac z przyczepą
379 zł 375 zł

Żółty traktor Ranch Trac z przyczepą marki Falk pojazd pedałowy, w którym każdy mały fan pojazdów rolniczych poczuje się jak prawdziwy farmer! Idealna zabawka na świeżym powietrzu, w której Twój maluch będzie mógł przewozić akcesoria do zabawy w piasku. Traktor posiada również ruchomą łyżkę.