Falk traktor Kubota z przednią łopatą
625 zł

Traktor Kubota to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony w przednią łopatę, pomoże w pracy na roli. Posiada przednią łyżkę funkcjonalną. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk traktor Landini Serii 7 z platformą
519 zł

Traktor Landini Serii 7 to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Posiada płaską platformę, na której może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Chodzik dziecięcy, motocykl Racing Team-16%
215 zł 179 zł

Motocykl Racing Team to spełnienie marzeń każdego, małego miłośnika szybkiej jazdy na torze. Chodzik jest odpowiedni dla dzieci od 1 roku życia i pozwala nauczyć się utrzymywać równowagę. Szerokie koła zapewniają lepszą stabilność i większą prędkość.

Falk ciągnik z pedałami 2057L Country Farmer - zielony
355 zł

Ciągnik z pedałami 2057L Country Farmer w kolorze zielonym. Traktor jest idealny do zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci rozwijają wyobraźnię podczas zabawy w rolnika. Ciągnik jest wykonany z wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego i jest szczegółowo dopracowany.

Falk Motocykl Kawasaki KX BUD Racing mały
159 zł

Super motocykl wyścigowy, który uczy dziecko zachowania równowagi. Szerokie koła zapewniają lepszą stabilność i większą prędkość. Wykonane z wysokiej jakości i trwałego materiału.

Falk rowerek biegowy Racing Team ride-on Moto-23%
259 zł 199 zł

Rowerek biegowy w formie czerwonego, wyścigowego motocykla z pewnością oczaruje każdego małego kierowcę. Rowerek Racing Team ride-on Moto jest odpowiedni już od od 2 lat pomagając maluchom w nauce utrzymywania równowagi. Szerokie koła zapewniają lepszą stabilność i wyższą prędkość.

Falk traktor Valtra z platformą
649 zł

Traktor Valtra to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony platformę, dzięki czemu pomoże w pracy na roli. Posiada płaską platformę, na której może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Traktor z przyczepką CLASS
179 zł

Traktor CLASS marki Falk posiada doczepianą przyczepkę, w której maluch może przewozić swoje skarby. Podczas zabawy na traktorku Twoje dziecko siedzi bezpiecznie na siodełku, które jest szerokie i posiada oparcie. Traktorek napędzany jest przez odpychające się dziecko. Odpowiedni dla dzieci od 12 do 36 miesięcy.

Falk Czterokołowa cysterna Joskin
445 zł

Plastikowa, czterokołowa przyczepa Joskin ze zbiornikiem jest doskonałym akcesorium do ciągników marki Falk. Możliwe jest faktyczne napełnienie zbiornika wodą. Cysterna jest wykonany z bardzo wytrzymałego i wysokiej jakości tworzywa sztucznego i jest szczegółowo dopracowany.

Falk Żółty traktor Ranch Trac z przyczepą
390 zł

Żółty traktor Ranch Trac z przyczepą marki Falk pojazd pedałowy, w którym każdy mały fan pojazdów rolniczych poczuje się jak prawdziwy farmer! Idealna zabawka na świeżym powietrzu, w której Twój maluch będzie mógł przewozić akcesoria do zabawy w piasku. Traktor posiada również ruchomą łyżkę.

Falk Ciągnik Claas Arion 430 zielony
480 zł

Piękny ciągnik z pedałami FALK w zielonym kolorze przyciąga każdego małego rolnika. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Motocykl Rainbow star różowy
156 zł

Super motocykl wyścigowy, który uczy dziecko zachowania równowagi. Szerokie koła zapewniają lepszą stabilność i większą prędkość. Wykonane z wysokiej jakości i trwałego materiału.

Falk motorek biegowy Dakar Moto Racing
199 zł

Motorek biegowy Dakar Moto Racing jest modelem wyścigowym o designie Dakar Rallye. Jego wygląd zachwyci każdego przyszłego kierowcę! Dzieci ćwiczą równowagę i koordynację ruchów. jednocześnie świetnie się bawią.

Falk Quad Bud Racing zielony
425 zł

Quad wyścigowy w kolorze zielonym Bud Racing sprawi, że każdy mały kierowca będzie szczęśliwy. Quad ma szerokie koła i dopracowane detale. Jest wykonany z bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać wszystkie przeszkody w terenie

Falk quad na pedały Dakar Rallye
408 zł

Quad na pedały w designie Rajdu Dakar zrobi wrażenie na każdym przyszłym zawodniku! Quad ma szerokie koła i dopracowane detale. Jest wykonany z bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać wszystkie przeszkody w terenie

Falk traktor Case IH Puma 240CVX z platformą
805 zł

Traktor Case IH Puma 240CVX zaprojektowany w czerwonym kolorze, przyciągnie wzrok każdego, małego rolnika. Posiada funkcjonalną przednią łopatę ** i płaską platformę, która może przewozić każdy ładunek. Jest również wyposażony w **klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.

Falk Traktor Claas z kierownicą i przyczepą
182 zł

Traktor Claas z kierownicą i przyczepą. Przyczepa jest wyposażona w łopatkę i grabie. W zestawie znajdują się dwa zestawy naklejek na przednią maskę traktora, dzięki czemu można wybrać naklejki odpowiednio do nastroju.

Falk traktor Class Axos 340 z kierownicą, zielony
217 zł

Jeździk w formie traktora Claas Axos 340 z kierownicą w klasycznym, zielonym kolorze przyniesie radość każdemu małemu rolnikowi. Wykonany z bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie trzeba martwić się o awarię traktora podczas pracy.

Falk Traktor Class Axos 340 z prowadnicą
248 zł 245 zł

Traktor Claas Axos 340 z prowadnicą, kierownicą i klaksonem. To idealna zabawka dla dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzieci rozwijają wyobraźnię podczas zabawy w rolników. A kiedy zabraknie im pary, można pomóc, korzystając z wyjmowanej prowadnicy.

Falk traktor na pedały SuperCharger z platformą, zielony
323 zł

Traktor na pedały ze zdejmowaną platformą, specjalnie zaprojektowany dla małych dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Otwierana maska ​​umożliwia małym mechanikom dostęp do silnika w celu sprawdzenia pasków, filtra i świec zapłonowych. To idealny gadżet do zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci. Dzieci rozwijają wyobraźnię podczas zabawy w rolników i farmerów.

Falk traktor z pedałami i przyczepą Case IH
659 zł

Traktor z pedałami Case IH w kolorze czerwonym z dwukołowąprzczepką, posiada również rozkładaną maskę. Mały traktorzysta może sterować nim za pomocą kierownicy i oznajmiać, że się zbliża za pomocą klaksonu. Zabawa może się rozpocząć!

Falk Traktor z pedałami Valtra 54
769 zł

Traktor na pedały Valtra 54 w kolorze bordowym z łopatą z przodu i z przyczepką z tyłu, posiada również siedzisko. Mały kierowca może sterować traktorem za pomocą kierownicy i używać klaksonu. Przygoda może się rozpocząć!

Falk traktor z pedałami Xtractor czerwony
339 zł 331 zł

Traktor z pedałami Xtractor w kolorze czerwonym z dwukołowąprzczepką, posiada również rozkładaną maskę. Mały traktorzysta może sterować nim za pomocą kierownicy i oznajmiać, że się zbliża za pomocą klaksonu. Zabawa może się rozpocząć!

Falk Żółta koparka ze składanym siedzeniem
285 zł

Oryginalna koparka z funkcjonalnym wyposażeniem. Model w klasycznym żółtym kolorze jest wykonany z wysokiej jakości i wytrzymałego plastiku. Dziecko może wygodnie siedzieć na dachu kabiny i używać dźwigni do sterowania łopatą koparki.